www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto neki svemu prigovaraju?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:36 pm    Naslov poruke: Zašto neki svemu prigovaraju? Na vrh strane Na dno strane

Imam jedno vrlo jednostavno pitanje. Zašto neki ljudi imaju potrebu svemu prigovarati? Zašto im sve smeta? Svaku stvar, pojavu, svaku nečiju radnju moraju komentirati...ništa im ne paše itd. Primjetila sam također da ja ustvari vrlo rijetko prigovaram, ne žalim se pretjerano, i ne dira me (previše)
tko što radi. Pa neka ljudi rade što hoće, pustite ih na miru. Bar ja tako razmišljam.
Drugo pitanje je zašto se ljudi rugaju drugima i vrijeđaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobivaju. A ljute se kad netko počne njih zafrkavati i vrijeđati. I onda počinje : "a zasto ti ovo, a zasto ti ono"


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato jer su nezadovljni svojim zivotom i samim sobom....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:25 pm    Naslov poruke: Re: Zašto neki svemu prigovaraju? Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:
Imam jedno vrlo jednostavno pitanje. Zašto neki ljudi imaju potrebu svemu prigovarati? Zašto im sve smeta? Svaku stvar, pojavu, svaku nečiju radnju moraju komentirati...ništa im ne paše itd. Primjetila sam također da ja ustvari vrlo rijetko prigovaram, ne žalim se pretjerano, i ne dira me (previše)
tko što radi. Pa neka ljudi rade što hoće, pustite ih na miru. Bar ja tako razmišljam.
Drugo pitanje je zašto se ljudi rugaju drugima i vrijeđaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobivaju. A ljute se kad netko počne njih zafrkavati i vrijeđati. I onda počinje : "a zasto ti ovo, a zasto ti ono"


Evo ja imam na faksu jednu prijateljicu, koju istina život baš i nije mazio. Zatrudnjela je na drugoj godini, ne radi, dragi je prevari dva puta dok je bila trudna, živi izvan grada u iznajmljenom stančiću s malom bebom i mužem koji ima oko 30 godina i lijen je za poludit, u životu nikad ništa nije radio. I sad je ona ljuta na cijeli svijet! I svima kuka kako je njoj grozno kako nitko ne zna kako joj je, kako je svijet nepravedan bla bla bla....dok mi nismo jednog dana pukli i u facu joj sasuli svašta. Da je sama kriva za tu svoju situaciju i da joj mi pomoći ne možemo! To sam joj i ja kasnije nasamo rekla. Ako joj je teško i ima problema bolje da nađe neku osobu koja joj može pomoći i saslušati je...a da nas pusti na miru jer imamo i svojih problema o kojima ne obavještavamo druge. Ja prva jer znam da time neću ništa postići, a osim toga ne želim da ljudi znaju za moje probleme...dobro sad sam malo skrenula s teme Laughing

A ovo drugo...pa ne znam još se nisam susrela s nečim takvim...u srednjoj školi sam imala grupicu cura koje se mene vrijeđale ali ja ih nisam slušala....

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su jednostavno takve osobe. Znam one koji imaju puno problema i non stop prigovaraju ali i one prema kojima je zivot bio blag i darezljiv pa opet non stop prigovaraju.
S druge strane ima ljudi koji sve da je do grla u gofnima nece prigovarat nimalo.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ova tema je jako lepo opisana u knjizi "Energetski vampirizam"-Astrogor.

Postoje ljudi kojima je duhovna hrana da druge ljude iznerviraju, izbace iz takta, povrede... Tada se oni hrane takozvanim energetskim otpadom i bolje se osecaju, dok "zrtve" ostaju iscedjene kao limun.

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Drugo pitanje je zašto se ljudi rugaju drugima i vrijeđaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobivaju. A ljute se kad netko počne njih zafrkavati i vrijeđati. I onda počinje : "a zasto ti ovo, a zasto ti ono"


E da, takvi me najvise nerviraju. Zezaju te bez imalo osecaja a cim kazes nesto na njihov racun dignu nos i ljute se. To su kukavice, po meni.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

babily je napisao/la sledeće:
Citat:
Drugo pitanje je zašto se ljudi rugaju drugima i vrijeđaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobivaju. A ljute se kad netko počne njih zafrkavati i vrijeđati. I onda počinje : "a zasto ti ovo, a zasto ti ono"


E da, takvi me najvise nerviraju. Zezaju te bez imalo osecaja a cim kazes nesto na njihov racun dignu nos i ljute se. To su kukavice, po meni.
to su ljudi koji se plase sebe i sojih mana i prikrivaju,lakse im je i osecaju se mocnije tako sto "blate" druge... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
babily je napisao/la sledeće:
Citat:
Drugo pitanje je zašto se ljudi rugaju drugima i vrijeđaju ih u svrhu kratkotrajne zabave. Ionako ništa ne dobivaju. A ljute se kad netko počne njih zafrkavati i vrijeđati. I onda počinje : "a zasto ti ovo, a zasto ti ono"


E da, takvi me najvise nerviraju. Zezaju te bez imalo osecaja a cim kazes nesto na njihov racun dignu nos i ljute se. To su kukavice, po meni.
to su ljudi koji se plase sebe i sojih mana i prikrivaju,lakse im je i osecaju se mocnije tako sto "blate" druge... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


E tacno tako. Bas sam na to i mislila. Wink
 
jasko_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 156

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto postoje ljudi dobrog karaktera tako postoje i loseg e ovi sto prigovoravaju su mozete i sami pogodit ovog drugog karaktera ( loseg Smile ) Njima je u krvi da traze tudje mane kojima bi prekrili svoje mane i tako ispali jacom osobom ( odnosno mislili da su oni ko nesto bolji )
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nesigurni u sebe.na neki nacin frustrirani, mozda svojim manama, ili neuspesima..mozda ljubomorni.jednostavno su takvi..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Lane25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 05 Jul 2006
Poruke: 145

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poznajem neke takve i nepodnosljivi su...
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:59 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno im nesto fali. To je oduvek bilo i bice.
Vremenom oguglas na takve stvari, pa vise i ne reagujes.
Uvek idemo devizom, nije vazno sta kaze, nego ko kaze Exclamation

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Zašto neki svemu prigovaraju? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon