www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

koji vam je naj* stil?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
mimy
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 30 Mar 2005
Poruke: 313

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 09, 2007 8:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gepard,leopard i tigar u kombinaciji(ako nisam pomesala zivotinje) sa ogromnim dekolteom..verujte i plava kosa do dupeta sa crnim pramenovima i bele cizme.
ta devojka iz mog grada je sou Shocked
i da setila sam se ksenija pajicin mi je uvek katastrofa obucena i uglavnom ima neku ruznu obucu,tipa tih patika na stiklu sto spominnjete.



_________________
B & M
 
*djevojcica*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 24
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 10:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vi svi pominjete nekakve patike na stiklu,ja mislim da sam to negdje vidjela....
Pa znate ima osoba koje i te patike sa stiklom tako dobro iskombinuju,i tako dobro nose...da kazes ono ovo je bas cool,a to su osobe sa stilom,,,dok sa druge strane to stvarno moze da izgleda kao modni ispad,kada vidite ko ih je obukao...i kako to nosi..ono bljak...
Pa ne znam...za sta bih rekla da je modni promasaj,,,mislim nema nikakve stvari sto je za mene modni promasaj,,svaka osoba koja ima stila,ona koja moze i najgore stvari da iskombinuje sa necim i da to izgleda mocno...npr,mrezaste carape...i one se sklope sa necim pa je to fino...
ono sto sam vec pominjala,sve sto obuku osobe bez ukusa,,,je modni ispad,pa i obukle viktorija bekam,farmerice,,,,moze da izgleda bljak,..
Nadam se da ste me shvatili,,,,Wink

_________________
Ja sam obican,Bozji batler,nisam ja losa los mi je karakter!
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 10, 2007 2:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pocijepane farmerice, starke, bela majica-uzas

Isto pocijepane farmerice, bela majica, roze stikle-bljak New Evil
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 5:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E, da ne zaboravimo i cizme [sta sam zapeo sa cizmama???] sa krznom. Mislim na one koje su krznene od vrha do djonova. Pre par dana sam video takve sa po dve gombice...

Jedna moja drugarica kad nosi te cizme obavezno nosi i dve najlon-kese - za slucaj ako padne kisa... Laughing Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 3:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*zečica* je napisao/la sledeće:
kratka suknjica i dekolte


A ja ne razumijem ovo Rolling Eyes Što je tu modni ispad ako netko ume obući suknjicu i ima i lijep dekolte? Ti kao da si zaboravila nešto da napišeš još. Rolling Eyes Rolling Eyes Ili ne?

Također mi nije modni ispad ako netko nosi mnogo šarene stvari, pod uslovom da ih zna nosit. Nekad i žuto i crveno se znaju dobro slagati, rijetko ali ume izgledat lijepo.
Meni su modni ispad cure koje izađu u boksericama i čizmicama vani a i to sam viđala jer onda uvijek pomislim da je to neka striptizeta krenula na posao. Wink
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 4:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
*zečica* je napisao/la sledeće:
kratka suknjica i dekolte


A ja ne razumijem ovo Rolling Eyes Što je tu modni ispad ako netko ume obući suknjicu i ima i lijep dekolte? Ti kao da si zaboravila nešto da napišeš još. Rolling Eyes Rolling Eyes Ili ne?

Također mi nije modni ispad ako netko nosi mnogo šarene stvari, pod uslovom da ih zna nosit. Nekad i žuto i crveno se znaju dobro slagati, rijetko ali ume izgledat lijepo.
Meni su modni ispad cure koje izađu u boksericama i čizmicama vani a i to sam viđala jer onda uvijek pomislim da je to neka striptizeta krenula na posao. Wink



Ukusi su razliciti. Wink

A evo da nabrojim jos jedan ispad:Roze cizme koje su sve od krzna, a sve ostalo sareno (zuto, zeleno, plavo...)
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedna devojka u mojoj skoli je juce imala sarene carapice na otvorenim sandalama koje su bile ljubicaste.. em sto su joj uzasne sandale em sto je uzasno ukombinovala to
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 7:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A tek da ste vidjeli jednu moju koleginicu sa faxa, sva u recimo zlatnom (kaubojke, jakna, glupost neka na glavi) i na to ljetna drecavo plava torba. Kao karikatura

_________________
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tanjablag je napisao/la sledeće:
A tek da ste vidjeli jednu moju koleginicu sa faxa, sva u recimo zlatnom (kaubojke, jakna, glupost neka na glavi) i na to ljetna drecavo plava torba. Kao karikatura


Ja bas volim kad je neko sav u zlatnom, ali ta plava torba joj vala nije trbala... Rolling Eyes
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala fatalna i plava je napisao/la sledeće:
Anđela je napisao/la sledeće:
*zečica* je napisao/la sledeće:
kratka suknjica i dekolte

A ja ne razumijem ovo Rolling Eyes

Ukusi su razliciti. Wink



Pa hvala Bogu da su različiti, svijet bi bio isuviše dosadan da smo svi isti. Smile Tko je pričao o ukusima? Jel vidiš da nisam skužila što joj se od suknjica i dekoltea ne dopada, mislim...Suknjica je dio odjeće i svaka cura ju je bar jednom obukla u životu..Ali kakva suknjica je modni ispad, to je onda pitanje. A ne samo odgovor , suknjica,.No, nema veze! Laughing
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Casual i sminka...zavisi kada....

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja uvek nosim nesto sportsko - elegantno...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> koji vam je naj* stil? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon