www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

najgadnija modna ostvarenja
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:51 pm    Naslov poruke: najgadnija modna ostvarenja Na vrh strane Na dno strane

koji vam se trendovi - trenutni, prosli i , nedajboze!!!, buduci -gade i prije biste krepali nego takvo nesto stavili na sebe? imate li ih uopce? ja da. to su:

-pojasevima stisnuti siroki dzemperi
-leopardski, tigrasti i ini dezeni
-jastucici za ramena
-"tako in" tajce
-skotski karirani uzorak.
-bljuje mi se na one male torbichice sta se nose u ruci i u koje eventualno uguras kljuceve.
-sljokice, shtras, sjajni kamencici,swarovski kristali i sl.svjetlosni efekti po cipelama, posebno ljetnim sandalama
-jasan cvjetni uzorak na bilo cemu, posebno ako se radi o velikom cvijecu...
-odvratne su mi one chanelove torbe sa lancima kao ruckama i sa utisnutim logom,za kojima sline na novitetima.


 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
-pojasevima stisnuti siroki dzemperi
-jastucici za ramena
-skotski karirani uzorak.
-bljuje mi se na one male torbichice sta se nose u ruci i u koje eventualno uguras kljuceve.
-jasan cvjetni uzorak na bilo cemu, posebno ako se radi o velikom cvijecu...
-odvratne su mi one chanelove torbe sa lancima kao ruckama i sa utisnutim logom,za kojima sline na novitetima.


To potpisujem i dodajem jos:
-Baletanke
-Starke (mnogi ih vole ali ja ih ne podnosim)
ima tu jos stvari ali ne mogu sada da se setim...
Dodacu jos kasnije.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:00 pm    Naslov poruke: Re: najgadnija modna ostvarenja Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:


-leopardski, tigrasti i ini dezeni
-bljuje mi se na one male torbichice sta se nose u ruci i u koje eventualno uguras kljuceve.
-sljokice, shtras, sjajni kamencici,swarovski kristali i sl.svjetlosni efekti po cipelama, posebno ljetnim sandalama


Ja sam malo skratio tvoj izbor, ali bih ga mogao zato produziti sa mnooogoo, mnooogoo drugih stvari

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mrzim kad na majici ogromnim slovima piše ime marke odjeće Evil or Very Mad Nikad to ne bi obukla

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 6:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

- one "patike" sa stiklom
- najlonke-dokolenice [i samo za stopala]. U pocetku su to nosile samo babe
- zlatne ili srebrne cipele/cizme/jakna. Srebrna jakna mi izgledao kao piletina u aluminijumskoj foliji
- kaubojski sesiri
- za kraj - specijalitet: najlonke [hulahopke] koje, kad se obuce minic, izgledaju kao da su na haltere. Nadam se da sam dobro objasnio, jer to ipak treba videti Laughing

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
- zlatne ili srebrne cipele/cizme/jakna. Srebrna jakna mi izgledao kao piletina u aluminijumskoj foliji

Citat:
- one "patike" sa stiklom

Citat:
Mrzim kad na majici ogromnim slovima piše ime marke odjeće Nikad to ne bi obukla


Slazem se!
I dodajem:
- vojnicke pantalone,mislim na sve siroke, zenske modele sa onim silnim dzepovima i rajsfeslusima,pa kad jos neko obuje stikle na to....fuuuuuuuj!!!
- one puma patike sto ih ceo Bg nosi(verovatno i ceo svet,ali meni su ODVRATNE!),i musko i zensko,svi nose iste,"Future Cat" se zove model,ja mislim...
- jakne,"zimske",kojima je duzina negde do malcice ispod grudi, Shocked Shocked ne duze (opet zenski model)
- obuca sa mini,mini stiklicom.Znate ona koja se ni ne vidi koliko je malecka.Nekako mi je bolje ili da je ravna cipelica ili da ima vislju stiklu,nikako te male "eksercice"...A pogotovo sto ne volim cizme na tu stiklicu!
- izbeljene farmerke,(ovo sam trebala na prvo mesto da stavim!) ili jos gore one koje su 'izbeljene' na neku zelenkastu boju,pa kad ih kupis,kao da si kupio 'polovne' i stare!Strasno!
I,verovatno ima toga jos,ali mi za sada,nista vise ne pada na pamet.... Rolling Eyes

_________________

 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam zaista promijenila mnogo stilova odijevanja, i u mom ormaru jos uvijek stoje razlicite stvari... Imam jos uvijek i neke haljine groznih uzoraka (tigrasto na primjer), imam i jedne uzasne kozne hlace i razne vojnicke torbe... Cak i nekoliko groznih haljina sa napadnim cvjetnim uzorkom. A sve sam to nekada obozavala, u odredenim fazama zivota Smile

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj,moram da dodam jos:
Kozne pantalone!!!!!Nikako,ni u kom slucaju.neeeeeee!!!! Rolling Eyes

_________________

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="nektarinica"][- one puma patike sto ih ceo Bg nosi(verovatno i ceo svet,ali meni su ODVRATNE!),i musko i zensko,svi nose iste,"Future Cat" se zove model,ja mislim...
-quote]

i ja ih mrzim i namjerno ih neću kupiti jer ih svi nose!

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 6:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da dodam i one jako tanke stikle [Ø 8mm i manje]. Dovoljno je samo zamisliti da ti devojka sa njima stane na prste... brrrrrrrr...

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
inferiorna_akasha
*Djevojka iz kolektiva*
*Djevojka iz kolektiva*



Godine: 36

Datum registracije: 13 Nov 2006
Poruke: 5621
Mesto: ...U zemlji maštanja...

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm odvratne su mi čizme koje se sada nose...niske i zaobljene...izgledaju ko one za ribolov...
Onda odvratne su mi karirane košulje, staromodno izgleda...
Široke hlače.....užas.....pogotovo one reperske....ajde još je ok kad ih dečko nosi...ali cura kad ih obuče...užas.... Smile
 
margitrad
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 25 Maj 2006
Poruke: 326

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Louis Vuiton i Gucci torbe mi se gade
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Moda i lepota ~ -> ~ Arhiva - Moda i lepota ~ -> najgadnija modna ostvarenja Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon