www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pa ima li ista da valja...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:36 pm    Naslov poruke: Pa ima li ista da valja... Na vrh strane Na dno strane

Onako generalno posmatrano, ne postoji pozitivna licnost, organizacija, pojava na ovom brdovitom balkanu.

Ljudi moji ima li neko/nesto da valja i da mu iz svih torova skidaju kapu?


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 5:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam pozitivan Mr. Green Mr. Green i ti si pozitivna pa se opet mnogima nesvidjamo... jednostavno ne moze te svako voleti, mada te mogu svi mrzeti...jel da da je to nepravedno???

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da tako nesto/neko kome apsolutno svi na planeti skidaju kapu ne postoji,sto zbog rasne razlike to i zbog razlike u kulturama izmedju naroda,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 30, 2006 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ima .kako da nema.uh sanerkice bas si razocarana.na zalost na balkanu, kao i u svetu jaci je eho svega sto je lose.valjda se podrazumevaju dobre stvari..na zalost

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da je mnogo vise dobrog u svijetu nego loseg. dobre najmjere nam vise ne izgledaju tako dobre kad se sve zavrsi...

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Milena Carica
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 11 Avg 2005
Poruke: 676
Mesto: Cik pogodi?! :-)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko. Pogotovo sto smo mi takav narod.
Mi se u sve razumemo i sve znamo.
I ispred drugog uvek vidimo slamku, ispred sebe gredu ne.

_________________
Mozes da kupis:
postelju ali ne i san,
sat ali ne i vreme,
lek ali ne i zdravlje,
seks ali ne i ljubav.
Para vrti, ali sreca moze vise!!
Gde ponos dodje po svoje, tu ljubav kofere vec pakuje!
 
s38121rs
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Dec 2005
Poruke: 141

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cemu tako pesimistican pogled na sve? Ima dobrih stvari, ali kad upalis tv, uglavnom svi pricaju o losim, to su glavne teme
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

eh sjetila sma se nekih dobrih npr danis tanovic film : nicija zemlja dobitnik zlatne palme i jasmila zbanic film grbavica takodje dobitnica
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nema u tome je char zivota nema nichega savrshenog osim boga Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih se složio da ne postoji ništa dobro na balkanu... to je samo naš krivi pogled na stvari... jer ne volimo svoje... više volimo tuđe (a to je ono što ne valja)...
Ali na balkanu se bolje živi nego u Europi... razmislite zašto! Ovdje je materijalno bogatstvo malo, ali srdačnost ljudi (ljudskost) veća... na zapadu brzina života dovodi da se zaboravlja uopće zašto živimo i što je smisao.
Samo, na nesreću, Europa sve više nadire na balkan... sve manje je i ovdje druženja i 'roštilja' nažalost...

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma postoji, samo sto je tesko pronaci je medju toliko losih.
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 21, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je u ovoj temi važniji bio ovaj drugi deo pitanja ''...i da mu iz svih torova skidaju kapu?''.

Znači imamo li neku zajedničku ljubav koja nas sve spaja? Very Happy

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Pa ima li ista da valja... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon