www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

`Muski poslovi`
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2005 11:25 pm    Naslov poruke: `Muski poslovi` Na vrh strane Na dno strane

Ajde,zene,da vas cujem:sta znate da radite od tzv.muskih poslova? Cepate li drva,menjate li gume na autu,gumice na slavini....?

Ja umem da zamenim licne na osiguracima,da produzim kabl od telefona,da nadjem alternator(ili alanser,nisam sigurna kako se to zove..hihihi) i da ga udaram sve dok auto `ne upali`...Kontam i menjanje gume,ali nemam snage da odvrnem one srafove sto je drze...... Laughing



_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 03, 2005 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja znam da cepam drva to je sigurno za ostalo ! Rolling Eyes
Mogu da nosim teske stvari, .... ma neznam bre nista da radim !!!! Embarassed Very Happy
 
vecadok
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 55

Datum registracije: 06 Nov 2003
Poruke: 7276
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...a ja znam apsolutno sve, sem da napravim bebu Shocked
...za to nemam alat
Mr. Green

_________________
Tražeći sebe naišla sam na tebe...
i potpuno se izgubila!
...ali dobar san će biti lek na dar!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 11:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao cicko gde me nadje......nista ne znam od muskih poslova....to ipak prepustam svojoj jacoj polovini....cak mu i neki zenski poslic podmetnem.....zloca nema sta.... Mr. Green

_________________
 
rouzvel
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 66

Datum registracije: 22 Jul 2004
Poruke: 5310
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 12:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znam dosta muških poslova da radim, al' što reče Yaca
volim da im prepustim i ženske a ne samo muške Wink

_________________
istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda!
 
sanjica_021
*Doktorovo~slculence*
*Doktorovo~slculence*



Godine: 45

Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 13486
Mesto: Izrael / Novi Sad / Uskoro i Vojvoda Stepa

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 04, 2005 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ih pa ja sve naucila kad sam zivela sama u NS,cak sam znala bolje od majstora sta fali mom autu hihihi al ne znam da majstorisem oko auta,u kuci znam sve da radim bez muske ruke Very Happy Mora se Laughing

_________________
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2005 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lepo,cico ako treba da se odvrnu srafovi od tocka reci odvrcem i zavrcem jednom rukom.
Jel ovde mogu da napisem sta radim od zenskih poslova?

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2005 12:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad,neznam bas sve,npr.da popravljam auto-za to sam tutuk pa nema dalje...
A oko ostalih stvari sto neznam pitam i ako me zanima naucim ako ne nek rade muskarci Wink
 
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2005 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stamenid je napisao/la sledeće:
Jel ovde mogu da napisem sta radim od zenskih poslova?


Ajd bas me zanima....

_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2005 3:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Musko zeniski poslovi. Svi bi trebali da radimo sve bez obzira sta ljudi misle da li je posao muski ili zenski. Mozda ja neznam dobro da kuvam ko zenska osoba li znam zato da radim bolje neki drugi posao. Zato zena i muskrac dopunjuju jedo drugo i cine jedu celinu jedan sklad.

_________________
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 06, 2005 12:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Znaci da mogu.
Pa volim da peglam,usisavam,al navise od svega da ribam kupatilo sa cifom(i plocice i wc solju i kadu... i lavabooooo),i volem da brisem prasinu i da spremam stvari,pogotovo po fiokama i ormanu.Znam i sebi da spremim nesto da jedem ali me mrzi u zadnje vreme jer se zezam 15-20 min a smazem to za 2 minuta...

Il sam gladan ili mi se toliko svidja sta napravim...

a da tu spada pajanje,pranje tepiha, a najvise mrzim bacanje djubreta...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 08, 2005 12:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E a moja keva je radila sve poslove u kuci i uopste.cale je non stop bio ili narkoza ili je lezao ili bi pobegao kada treba da se nesto radi...
zato keva ima ledja jaca od caleta 2 puta...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> `Muski poslovi` Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon