www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobri ili loshi mushkarci??????
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 30, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Dobri ili loshi mushkarci?????? Na vrh strane Na dno strane

Ok, vechito pitanje. . .
loshi ili dobri mushkarci?
koje vishe volite? ? ?
Twisted Evil ili :angel: ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?


Evo, ja cu prva. . .
Iskreno, ja volim kad je mushkarac. . . Mushko! ! !
Jednostavno ne podnosim previshe dobre tipove, mamine sinove i slichne.
Previshe dobri momci brzo smore.
Pojela bi ih za doruchak. . .
Znachi. . . Moj izbor su definitivno loshi momci! ! ! !
Shta vi mislite?

edit by Cute Blondie. . . Spojila sam ti postove moze ovo sve u jedan. . Ako zelis nesto da dodas postoji opcija edit...a i pisanje sa caps lock nije pozeljno i smatra se nekulturom i vikanjem po internet bon tonu Wink



_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Dajana024
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 01 Apr 2006
Poruke: 1071
Mesto: DaLeKo....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takodje.........sta ce mi neki papucar,ili sonja.....ali ne volim kad je previse los,jer to nije uvek dobro.....

_________________
Ne pitaj gdje ćeš da me nađeš, zli su ljudi sakrili adresu
Daj mi oprost i pošalji lađe, nek me jedra ranjenu donesu
Ne pitaj gdje sam dosad bila, što se telo od tebe ne miče
Uplela se u đavolja krila, to toliko što se njega tiče...
 
MISS_J
ELeCTRiC_ChiCK
ELeCTRiC_ChiCK





Datum registracije: 16 Mar 2006
Poruke: 3261

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa najbolja je zlatna sredina...Da ima i dobrih i losih osobina (kombinovan muskarac Mr. Green )
 
***LaNe***
~SpEEdy GonSaleS~
~SpEEdy GonSaleS~



Godine: 38

Datum registracije: 29 Mar 2006
Poruke: 16047
Mesto: ***Sedmo Nebo***

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hmmmm...ovo je malo teže pitanje....ne možeš baš sada izabrati nekog tamo lošeg frajera - koji može biti u mnogoćemu loš ne samo po ponašanju...sve je to uredu kad imaš frajera koji se zna postaviti i koji će te braniti, bla bla...Ali tko kaže da jedan "papučar" to nije u stanju??!!Možda se papučar ne može postaviti tebi samoj kao svojoj curi, ali to ne znači da ne može biti "heroj" ako se neki nemio događaj slučajno desi...!Osobno ni ja ne volim papučare, ali ne volim niti dečke za kojima moraš trčati i moliti na koljenima, za koje ne znaš gdje su i šta rade, zatim s kakvim se društvom kreću, koji imaju bezbroj "prijatljeca" itd....Imam dečka za kojeg bih rekla da je dobar, ali papučar u svakom slučaju nije...ne popušta uvijek, voli da sam sretna i meni to odgovara...mislim...sve je stvar izbora...ako želiš frajera kojem ćeš se bacati pod koljena i kojem ćeš biti samo lutka ili jedna u nizu - samo naprijed! Mr. Green
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 11:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da volin više dobre momke Smile
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 01, 2006 6:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim dobre i naivne-mogu sa njima lakse manipulisati!!! New Evil

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
joki_carica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 332
Mesto: my own world

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ali, veci je izazov manipulisati "loshim" nego nekim naivnim dechkom zar ne?
Naravno, slazem se da ne valja ni kad je previshe losh....
zlatna sredina bi bila idealna, da nekad pokaze i one dobre, nezne strane, a nekad one grublje... Ali, postoji li takav mushkarac? Ja nazalost takvog josh nisam upoznala...

_________________
[img]http://img.freecodesource.com/gallery/images/banners/prod_136_2274.jpg[img/]
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joki_carica je napisao/la sledeće:
Evo, ja cu prva. . .
Iskreno, ja volim kad je mushkarac. . . Mushko! ! !
Jednostavno ne podnosim previshe dobre tipove, mamine sinove i slichne.
Previshe dobri momci brzo smore.
Pojela bi ih za doruchak. . .
Znachi. . . Moj izbor su definitivno loshi momci! ! ! !



Hehehe uvek mi je simpaticno ali i smesno kada cujem od nekog sa tako malo godina ovakvu izjavu "pojela bih ih za dorucak"...malo previse pretenciozno za 17 godina ali polako imas vremena...naucices Wink



joki_carica je napisao/la sledeće:
Ali, veci je izazov manipulisati "loshim" nego nekim naivnim dechkom zar ne?
Naravno, slazem se da ne valja ni kad je previshe losh....
zlatna sredina bi bila idealna, da nekad pokaze i one dobre, nezne strane, a nekad one grublje... Ali, postoji li takav mushkarac? Ja nazalost takvog josh nisam upoznala...


maucetung je napisao/la sledeće:
Volim dobre i naivne-mogu sa njima lakse manipulisati!!! New Evil


Hmmmmmmm Confused


Nikada nisam za razliku od nekih zena, volela te s kojima se moze manipulisati (bili dobri ili losi mada meni nije jasno ko su po vasim kriterijumima jedni a ko drugi)...Ja volim muskarce koji su pravi muskarci i koji mi u svemu pariraju...Nikada ne bih volela pored sebe nekog slabica i naivca u bilo kom pogledu, a i generalno nemam potrebu za manipulacijom bilo kime...Pa to je krajnje ponizavajuce, i samo slabe zene imaju potrebu za inferiornim muskarcima pored sebe verovatno zato sto i same nisu sposobne da pariraju nekom jakom sposobnom, namazanom muskarcu, i da s njim idu kroz zivot a da naravno pritom i same ne budu inferiorne. Wink

isto tako generalno to i na prijatelje primenjujem...Nikada nisam volela da se druzim za razliku od mnogih sa inferiornim osobama sklonim manipulaciju...ja i kada su recimo drugovi i drugarice moje u pitanju volim jake stabilne ljude koji imaju stav, koji mi pariraju u svemu i koji ne dozvoljavaju manipulaciju...labilne i inferiorne ne volim i ne imponuju mi ni u prijateljstvu ni u ljubavi.

_________________


Poslednja prepravka: Cute Blondie on Pet Maj 05, 2006 11:16 pm; ukupno izmenjena 2 puta
 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim ni dobre ni lose.
Uostalom, sta definisemo kao "dobro ili lose?"

Meni je samo jedno bitno (a to uglavnom i napomenem kad udjem u vezu) - ne sme suvise da mi popusta!!
Samo to ne... Smori me jako brzo.
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

joki_carica je napisao/la sledeće:
Ali, veci je izazov manipulisati "loshim" nego nekim naivnim dechkom zar ne?
Naravno, slazem se da ne valja ni kad je previshe losh....
zlatna sredina bi bila idealna, da nekad pokaze i one dobre, nezne strane, a nekad one grublje... Ali, postoji li takav mushkarac? Ja nazalost takvog josh nisam upoznala...


Ne zelim da zvuchim hvalisavo, ali ja mislim da jesam upoznala jednog takvog Smile Mangup, ali pazljiv, stabilan, a plah, pun ljubavi, a nedokuchiv,...Apsolutnog balansa nema, ali ipak osetjam da je moj ljubavitj vrrrlo blizu toga Smile ...Uglavnom, neophodna mi je sigurnost & toplina, ali me pali da bude pomalo djavolast Twisted Evil

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Cute Blondie
* Belphegor's bitch *
* Belphegor's bitch *



Godine: 43

Datum registracije: 03 Jan 2006
Poruke: 2193
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 02, 2006 11:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I sta je definicija uopste dobrog a sta loseg???? Mislim da to treba pojasniti...

_________________
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 03, 2006 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ne zelim da zvuchim hvalisavo, ali ja mislim da jesam upoznala jednog takvog Mangup, ali pazljiv, stabilan, a plah, pun ljubavi, a nedokuchiv,...Apsolutnog balansa nema, ali ipak osetjam da je moj ljubavitj vrrrlo blizu toga ...Uglavnom, neophodna mi je sigurnost & toplina, ali me pali da bude pomalo djavolast


Uh, sto pronadjoh nesto skroz poznato u ovim recima! Very Happy Nasla sma bas takvog. I mnogo me cini srecnom taj njegov "balans". Zato ga tako ljubomorno cuvam i ne dam nikom. 8)

_________________


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobri ili loshi mushkarci?????? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon