www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Vodjenje ljubavi vs. sex
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 9:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Zasto vise niko ne govori vodjenje ljubavi nego sex???Te dve stvari se razlikuju potpuno i ne treba ih poistovecivati...



Verovatno je to zbog toga što je stvar navike da kažemo sex, lakše i brže izgovaramo to. Jasno je da postoje razlike između ova dva pojma, ali da li pri izgovaranju ove reči da li naš sagovornik može protumačiti ''šta je pisac hteo da kaže''? Definitivno treba govoriti jasno i razgovetno. Dakle... sex nikada nisam iskusila, a vođenje ljubavi je stalna pojava između mene i mog partnera. Wink


 
Betty_Barclay
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 335
Mesto: Dijaspora

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 11:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

¤ Idealno_losha ¤ je napisao/la sledeće:
Sex mi je onako grublja rič, i to je pravo ono j******* Laughing
Dok recimo vođenje ljubavi bi bilo nekako njeznije, sporije, s osjećajen ...


da, tako i ja mislim.
Kada cujem "sex" onda odma pomislim na neki bezosjecajni queecky Laughing Laughing Laughing

_________________
Zaljubljena sam ja u svog malog secera,
zaljubljena sam ja, sad bi samo plesala
 
Zo Bo Je Ta
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 07 Feb 2009
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 10, 2009 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj decko bas tako i govori _vodjenje ljubavi_ jer kako on kaze vezan je za mene i ne moze me poistovjecivati sa ostalim djevojkama bla bla bla, pa je to za njega ne cin zadovoljstva vec cin ljubavi i povjerenja,a za mene je to samo sex ... voditi ljubav mogu samo oni koji su u zvanicnoj vezi , sve ostalo je cisti sex Twisted Evil
 
Crvenkapa Bre
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 30 Okt 2006
Poruke: 40
Mesto: Nedodjija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 27, 2009 1:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za sad isključivo vođenje ljubavi... Najlepše je kada se nakon svega zagrlite, poznajete jedno drugome čak i disanje, naslonite glavu na njegove grudi da možete da mu čujete otkucaje srca, i onda vas onako poljubi u čelo posle višečasovnog vođenja ljubavi - osećate se voljeno i ispunjeno... To je prava stvar!
Ehhhhh.... :nostalgija:

_________________
...I'm a sinner, I'm a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between, you know you wouldn't want it any other way...
 
Tajchi85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 20 Maj 2011
Poruke: 20

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 21, 2011 10:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Negde sam procitala
Sex podrazumeva sve, oralni sex, peting (samo mazenje, pipkanje),bez polnog odnosa a i polni odnos
Vodjenje ljubavi je termin koji podrazumeva iskljucivo polni odnos.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2011 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sex je sex...i sto rece tajci kad kazes seks ...podrazumijeva se da si imao full sex... Mr. Green
sex mozes da imas s kim god mozes... Shocked ili ko ti da da ga sexsas... Mr. Green
a vodjenje ljubavi je nesto drugo...to je sex sa osobom koju volis... Mr. Green
i onda si pazljiviji...prema njoj... Mr. Green da ne pomisli da si bolestan.... Mr. Green Laughing Laughing Laughing
tj...pravis se fin...njezan i radis sto ona zeli... Wink i pazis da ne svrsis pre nje... Wink
a kad imas seks sa rospijom..sta te briga...radis ono sto ti hoces...izmaltretiras je...zavrsis...
i istjeras je napolje... Mr. Green Laughing Laughing Laughing

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 29, 2011 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck je napisao/la sledeće:
sex je kao exiranje kratkih pica
a wodjenje ljubawi je kao bure hladnog slatkog tamnog piwa.... Mr. Green



Objasnio! Mr. Green
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2011 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi koji imaju normalnu vezu duzu od par nedelja koriste termin vodjenje ljubavi,a oni koji imaju ceste,a kratke veze,(a uglavnom lazu),oni koriste termin sex,ili tucanje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Vodjenje ljubavi vs. sex Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon