www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Rizmal presao i 4. spratic :))
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~
::  
Autor Poruka
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala hvala nadam se da cu i u buduce biti konstruktivan...i da ce nase druzenje biti dugo i lepo... Wink


_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čestitam! Evo tebi jedan mustang i Lana na njemu. Laughing Samo naprijed, i dalje odgovaraj na moje teme..hehehe... Super filozofiras. :123:


_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Čestitam! Evo tebi jedan mustang i Lana na njemu. Laughing Samo naprijed, i dalje odgovaraj na moje teme..hehehe... Super filozofiras. :123:

Hvala za sliku i cestitke... Very Happy Znam da se ne bi bunila da se popne ovako na haubu jednog mustanga 8) ...A trudicu se i dalje da odgovaram na tvoje postove al i na sve druge jer zato smo ovde da se druzimo...A ja ne flozofiram ja komuniciram Wink i dajem svoje iskreno misljenje 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako ces ti i na peti spratic, dok ja napisem cestitku! Very Happy
Cestitam na 4000 vrednih postova! Hvala ti sto si sa nama na nasem sajtu! Nadam se duuuuugom druzenju, razmeni misljenja, pa i ponekoj svadjici (tako je zanimljivije), u svakom slucaju, nadam se da ces jos dugo ostati sa nama ovde i napisati jos 444444 poruka!
Bravo!

Evo od mene, meze na kiparski nacin i pice na moj! Very Happy

_________________


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Polako ces ti i na peti spratic, dok ja napisem cestitku! Very Happy
Cestitam na 4000 vrednih postova! Hvala ti sto si sa nama na nasem sajtu! Nadam se duuuuugom druzenju, razmeni misljenja, pa i ponekoj svadjici (tako je zanimljivije), u svakom slucaju, nadam se da ces jos dugo ostati sa nama ovde i napisati jos 444444 poruka!
Bravo!

Evo od mene, meze na kiparski nacin i pice na moj! Very Happy
hvala hvala...nadam se i ja da ce nam druzenje biti dugo,...pa makar ponekad izbila i koja svadjica Wink mora se i to...
Hvala i na mezetu i picu Wink al posto smo svi ovde zajedno zasluzni za ovaj moj uspeh onda:
LJUDI AJTE OVAMO DA MEZIMO I PIJEMO Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Želje, čestitke, pozdravi, pokloni, izjave... ~ -> ~ Arhiva - Želje, čestitke i pozdravi ~ -> Rizmal presao i 4. spratic :)) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon