www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Seka Aleksic
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
edita_bec
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2005
Poruke: 14

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 2:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije joj los album a i video je super

 
SKARLET2004
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 48

Datum registracije: 17 Avg 2004
Poruke: 323

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 07, 2005 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

osim Cece,najvise mi se svidja bas ta luda ko struja,obicna,jedra,narodna,totalno ok Seka Aleksic.album mi se bas jako svidja,narocito-Pocetak kraja-posto sam bila na moru mesec dana nisam videla ni jedan spot,niti nju na tv,ali ipak mi je onaj njen stari stil bio bolji,ne dopada mi se ta njena frizura sada-al sve je to,naravno stvar ukusa.pozdrav

_________________
dobro je kad u zivotu za nesto se boris
rukama stvoris
dobro je kad u zivotu nekoga volis
neko te voli
dobro je kad u zivotu neko te sluti
ti nekoga slutis
ali najbolje kad u zivotu
imas nekog s kim mozes ovako da sutis...
 
Makro
Sudbina Pravi Greske
<b>Sudbina Pravi Greske</b>





Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 2090
Mesto: P!zd!land

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 3:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma dobra je Seka 8)

_________________
Na pesku smo se videli, još ni gaće nismo imali.
Upi’kila si se na dodir moj, od tog trenutka ja sam samo tvoj!
_________________________________________
"Ko Crkvi Daje, Bogu Pozajmljuje, A Bog Nikom Duzan Ne Ostaje!"
 
D@RkLoRd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Apr 2005
Poruke: 22

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 9:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobar joj je ovaj novi Album, tacnije nije los. Ja mislim da je bolji od prethodnog. Pozdrav za sve
 
DavorCity
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 212
Mesto: Kumanovo

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 08, 2005 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa,Poslednji album nije los.Sve je ok lepo uradjeno ,ali mislim da joj je vizija da malo okrene melos ka zabavnjackom stilu ali mislim da to ce malo teze ostvariti.Stari se vidu na pocetku ,kako pocnes tako ce da ti ide.Ali da ostavimo na vreme,ipak menise dopada vise prvi album nego ovaj sad Razz Neutral
 
vive
*plavušica*
*plavušica*



Godine: 34

Datum registracije: 15 Maj 2005
Poruke: 6528
Mesto: ''....Med javom i med snom...''

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma album je superiska a i pesme su joj mnOOgo dobre

_________________

Jer kad ljubav zameni krv u žilama,onda ni svi olujni vetrovi,ni sve nedaće ovog života ne mogu uništiti koren duboko zasađen u našim dušama...
*V*I**V*E*
 
alexxb
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 09, 2005 5:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odlican joj je album
 
inana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Maj 2005
Poruke: 17
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 10, 2005 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

za promenu stila sve pohvale a i pesme nisu vise onaj klasicni turcizam.unela je malo latino ritam sto mi se licno jako dopada

_________________
ivana
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 5:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tacno tako....

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
gaboon_viper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Avg 2005
Poruke: 140

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 7:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nishta posebno
 
pilot01
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 29 Sep 2004
Poruke: 67

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije lose smisljen album
bez previseplagijata
sto se tice pevanja, ona je standardno prosecna
 
_Srebro_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Jul 2005
Poruke: 53

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 11, 2005 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bolja je od ostalih pjevacica!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Seka Aleksic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  sledeća
Strana 3 od 22

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon