www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 5:02 am    Naslov poruke: Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Na vrh strane Na dno strane

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?

Prihvatili to, odrekli ga se zauvijek, posvadjali se s njim ili bi ga pokusali preobratiti ili nesto trece...

Ja bih prihvatio jer mislim da se to ne moze preobratiti. Nikad se i ni u kojem slucaju ne bih odrekao svojeg djeteta.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 5:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rekao bih:
"Sine, nema veze. Vazno je da si ziv i zdrav i da ostanes iza nas."
Ovo sine bih rekao i kcerki. A rec nas bi se odnosila na suprugu i mene.
Eto, ukratko.

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh...jako interesantno pitanje. Ja sam uvijek bila otvorenih opcija, ali bilo bi mi jako cudno da mi dijete kaze da je homoseksualac. Naravno da bi prihvatila, ali bi ipak pokusala razgovarati sa njim, i vidjeti dali je to samo neka faza i dali se moze jos sto uciniti. Rolling Eyes Ako bi on stvarno to osjecao da ide u tom pravcu, nebi ga osudjivala, vec bi ga prihvatila... Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo dokazano je da je homoseksualizam bolest...
Drugo Ipak je to moje dete iako bi mi bilo jako tesko prihvatio bi to i sve bi bilo kao i pre tih reci.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Female Toxic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Nov 2006
Poruke: 169
Mesto: Bjelovar

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je jako teska situacija i sigurno je da bih se sokirala u samom startu, no u drugui ruku, znam da bih to dobro prihvatila. Zaista sam jako tolerantna osoba i postujem svaciji izbor. Prije svega bi mi bilo najvaznije da je moje dijete sretno.

_________________
Dacu ti gram po gram, ti samo reci am, tvoja sam od cokolade
devojka, pod rukom lepim se, topim u ustima, to sam ja...


.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je moje dete..i kakva bih ja bila majka ako bih ga/je zbog toga odbacila?

najvaznije je da je moje dete srecno onakvo kakvo jeste

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja jednostavno ne mogu da zamislim takvu situaciju!Jer smatram da nema sanse da se to mom detetu(kad ga jednog dana budem imala)desi. Very Happy
Mnogo cu pricati sa svojom decom jos,od malih nogu i dati sve od sebe da ih izvedem na pravi put,u svemu,pa i u ovome!Po meni to nije pravi put,nije mi to bas najnormalnija stvar na svetu,ali ako se i desi razgovaracu i dalje sa njim,verovtano mnogo,mnogo i dugo,dugo,ali cu ga prihvatiti takvog ako se ne da ispraviti nista. Wink
Po meni su gore stvari-droga,ubistva,kradja,i alkoholizam.
To nikako necu 'prihvatiti'!!! Rolling Eyes

_________________

 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?

Prihvatili to, odrekli ga se zauvijek, posvadjali se s njim ili bi ga pokusali preobratiti ili nesto trece...

Ja bih prihvatio jer mislim da se to ne moze preobratiti. Nikad se i ni u kojem slucaju ne bih odrekao svojeg djeteta.

Moje djete je moje djete. I ono sto je meni najbitnije u njegovom ljubavnom zivotu je da to djete bude sretno.

Kao sto ja, da se sutra probudim u muskom tijelu, ne bih mogla sebe natjerati da zavolim zenu i da prestanem da volim muskarce (u mom slucaju jednog odredjenog Very Happy ) i u slucaju da postoji nacin da me neko nekako i natjera ja ne bih bila srecna i do kraja zivota bih patila, tako ne bih mogla odbaciti svoje djete jer osjeca to sto osjeca, niti bih pokusavala natjerati ga da se "prilagodi".

Bitno mi je da se ne drogira, da nije lopov (to su stvari na koje se moze uticati odgojem djeteta) i da nije pedofil ili silovatelj (tad je za mentalnu ustanovu ili zatvor).

rizmal je napisao/la sledeće:
Prvo dokazano je da je homoseksualizam bolest...
Drugo Ipak je to moje dete iako bi mi bilo jako tesko prihvatio bi to i sve bi bilo kao i pre tih reci.

Dokazano? Shocked
Mislim da si pobrkao.
Homoseksualnost su nekad svrstavali u psihicka oboljenja (jer fizicka boljka ocito nije Very Happy ), medjutim odavno je skinuta sa liste mentalnih bolesti. Very Happy

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boze svasta...prihvatila bih to kao cinjenicno stanje...niti bih pravila pitanje niti bih se protivila...ne razumem kako neko svoje dete moze odbaciti zbog bilo cega...pa da je najgore na svetu to je moja krv...moje meso...sta god da uradi moje je...i kraj price

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 2:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moje dijete je moje.Niko ga ne moze voljeti kao ja bez imalo interesa.Boze moj ni prvi ni posljednji.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatila bi. To je moje dite i ima pravo na svoj život i da si bira kako je njemu bolje. A šta kumche kaže, bitno je da je on živ i zdrav.
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 1:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

iff bilo bi mi tesko al bi cutao jbg pokusao bi to nekako da sredim npr da ga nagovorim da su zene bolje Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 1 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon