www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 4:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja bi i pre toga sigurno video da je gay... to bi se izražavalo u dosta sitnica..
Tako da mi to ne bi bilo novo, kad bi mi rekao Exclamation
Sigurno bi mu predložio da odemo u neki Gay Club da se veselimo (to ako ima preko 18) Laughing
Život je takav što bi se zbog toga nervirao Laughing
Kad bi imao ćerku isto bi reagovao Laughing

Samo da nisu pedofili i slično tome Twisted Evil



_________________

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 4:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sopstveni izbor ljudi, nemam nista protiv.

E sad da je u pitanju moje dete ne znam sta bih i kako,,, molim Boga da ne dodje do toga. Nekad kazem da bi ga slozila sa zemljom al ipak sta bih napravila stime. Ne bih mi bilo sve jedno ama ni priblizno, konkretan odgovor ne znam i jos jednom se nadam da ne dodje do toga. Osudjivati druge ne mogu niti imam pravo, a svoje raste mi videcemo. Valjda cu pokusati urazumiti ako ne daj Boze dodje do neceg slicnog Confused a za druge mere ce se gledamo.
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 4:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nedaj bože,da se tako nešto dogodi.mada ove mlađe generacije previše se furaju na koje kakve serije,i ostala zapadna s***a.neko ko ima 15,16-20 g ko još nije formirao svoju ličnost ili karakter.može samo da bude loš uticaj pogrešnog društva.
sad će neko da kaže sa tim se ljudi rađaju,alo pa i ja sam rastao i proživljavao svakakve stvari u životu i vidjeo malo više od prostora bivše yuge.pa sam slabo toga vidio.
lično mislim da bih napravio s***e al neviđeno.sve to treba u karantin.
odvojiti od normalnog svijeta.možda se nekome neće svidjeti ovo što upravo napisah,
ali to je moje mišljenje.na koje takođe imam svako pravo i niko mi ga nemože zabraniti.
i samo nedaj bože nijednom roditelju da se desi nešto poput ovog postavljenog pitanja.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 09, 2009 6:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa svi vi sto mislite da je homoseksualnost bolest, znaci ako rodite pedera ili lezbejku, tu bolest su nasledili nekim vasim genima Smile

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 24, 2009 11:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hot Cherry je napisao/la sledeće:
Ja bi i pre toga sigurno video da je gay... to bi se izražavalo u dosta sitnica..
Tako da mi to ne bi bilo novo, kad bi mi rekao Exclamation
Sigurno bi mu predložio da odemo u neki Gay Club da se veselimo (to ako ima preko 18) Laughing
Život je takav što bi se zbog toga nervirao Laughing
Kad bi imao ćerku isto bi reagovao Laughing

Samo da nisu pedofili i slično tome Twisted Evil


hehe, simpaticno....dao si mi ideju, ako ikada dozivim tako nesto Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 09, 2010 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

šamar je napisao/la sledeće:
nedaj bože,da se tako nešto dogodi.mada ove mlađe generacije previše se furaju na koje kakve serije,i ostala zapadna s***a.neko ko ima 15,16-20 g ko još nije formirao svoju ličnost ili karakter.može samo da bude loš uticaj pogrešnog društva.
sad će neko da kaže sa tim se ljudi rađaju,alo pa i ja sam rastao i proživljavao svakakve stvari u životu i vidjeo malo više od prostora bivše yuge.pa sam slabo toga vidio.
lično mislim da bih napravio s***e al neviđeno.sve to treba u karantin.
odvojiti od normalnog svijeta.možda se nekome neće svidjeti ovo što upravo napisah,
ali to je moje mišljenje.na koje takođe imam svako pravo i niko mi ga nemože zabraniti.
i samo nedaj bože nijednom roditelju da se desi nešto poput ovog postavljenog pitanja.




jadno tvoje dete ako ista bude uradilo sto je suprotno tvome stavu, nevezano za ovu temu

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
KoZnaZna.c*m
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2010
Poruke: 5

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 30, 2010 8:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam razmišljao.

_________________
KoZnaZna.c*m
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 06, 2010 1:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odveo bih ga na stadion, i svima rekao da je derpe. salim se.
ne znam, nikad nisam o tome razmisljao.
vjerovatno bih se ubio. od sramote.
ma, nece se to meni desiti.valjda nece.
sad sam se zabrinuo...u pola dva, ujutru.

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strana 10 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon