www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 37

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
stojke_86 je napisao/la sledeće:
Rekao bih mu da cuti i da nikom drugom ne kaze da je gej, da me ne blamira, onda bih mu mozda i oprostio.


Da te ne blamira Question
Ne misliš možda da ti njega blamiraš takvim ponašanjem OCA?????????
Šta da mu oprostiš?????????? To što se razlikuje od tebe?
Ne budi smešan, molim te, postavi se u situaciju da si se ti rodio kao homosexualac i da ti otac kaže: " Sine moj, nemoj nikom da govoriš da si "peškir" da me ne sramotiš, i ako to ispuniš, oprostiću ti što si se rodio kao homosexualac!", šta bi ti uradio?


Hajde sad realno, ti bi odmah otisla kod najbolje drugarice i pohvalila se da ti je sin gej, pa bi onda otisla kod svojih roditelja da im kazes kako imaju lepo vaspitanog gej unuka i vodila bi njegovog decka na porodicna okupljanja i blejala bi sa njim u slobodno vreme... Rolling Eyes Embarassed Shocked
Nesto bas i nisam siguran da bi bilo tako, kao sto rekoh, bolje bi mu bilo da cuti... Twisted Evil


 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bih ga odbacila zbog toga što je homosexualac Exclamation Po tvom postu se vidi da ti bi!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
HOmosexualizam bolest Question
Odakle vam ta glupost??????
Homosexualizam nije bolest, da jeste, i heterosexualizam je bolest i "bi" je bolest... !



E,tamo neki istrazivaci ili doktori ili vec sta su..pre par godina se igrali i dosli do zakljucka da je homosexualizan zaista bolest ...Kako? Pa ovako... Kod deljenja hromozoma dolazi do greske na jednom i ti ljudi kasnije imaju homosexualne porive...Ako se zna da daunov sindrom isto nastaje i tretira se kao bolest,onda je zakljucak da je i homosexualizam bolest..ili ni jedno nije bolest? E..sad sam se zbunila...tesko je biti plavusa Very Happy
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jel ti uopšte znaš šta je "Daunov sindrom"?
Od te bolesti, ljudi nisu sposobni da se sami oblače, smeštaju se u posebne institucije i daju se na brigu specijalizovanim medicinskim sestrama koje su zadužene da dano - noćno brinu o toj deci. Retko kad obolele osobe dožive dvadesetu, a homosexualci žive dok ne umru prirodnom smrću ili ih ne "napucaju" ograničene osobe. Zar nije tako ili se meni samo čini? Rolling Eyes

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
CicaVestica
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 50

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 347
Mesto: Cicilend

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste tako (donekle) ali se oboje javlja zbog istog...zbog greske u deljenju hromozoma...I ako je jedno bolest,ne moze drugo da ne bude...zar ne?
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 23, 2006 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definicije bolesti se kroje kako kome odgovara, ali bolest je bolest, a homosexualizam to nije.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
zombie noise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 41

brazil.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 5:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bilo kako bilo, to svakako nije dobra vest!

_________________
L'Internationale
Sera le genre humain.
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 24, 2006 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm..Općenito mogu rec da se nikad ne bi odrekla svog djeteta...Homoseksualnost nije bolest, to je stvar osobnog izbora...Prema tome svak može odlučit sta ce da bude....
 
Storm_85
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Dec 2005
Poruke: 21

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Twisted Evil JA bih mu doveo dve BiiiiP da ga uveru da je pogresio (bliznakinje!!)
 
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poslao bih ga kod psihijatra na lecenje,jer to i nije nista drugo vec psihicki poremecaj.
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikada o tome nisam razmisljala, decu jos nemam, mislim da cu poceti misli o tome kada mi se prvo dete rodi. Ovako ne vredi jer jos neznam kakva je ta ljubav...

Zelela bih da prihvatim to, ipak je moje dete, bitno je da bude srecan zdrav i prav.
Sada ako mi se ne bude svidelo, sta da radim tu, da mu zabranim ne mogu, mrzice me mozda kasnije, neka ide svojim putem.
Bolje da je srecan "gay" nego da mu zabranim i da se ozeni i da ne voli zenu, da mu je muka kada je pogleda, upropasticu mu zivot a to nebih zelela.
 
bebacka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 15 Jun 2006
Poruke: 239
Mesto: SUBOTICA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi smo mogli samo da nagadjamo o nasem stavu kada bi tako nesto doziveli, jer se ipak radi o sopstvenom detetu. ali, puj,puj,puj! daleko bilo
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 5 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon