www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 9:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svakom slucaju je bolje da ga bijem svaki dan nego da ga neko na ulici ubije jer je gej. Eh sta bi sve 3 rasne plawuse mogle da urade u krevetu svakom, pa nemoguce je ostati ravnodusan takvoj ponudi u krevetu Very Happy

 
Eniac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 15 Sep 2002
Poruke: 183
Mesto: Niz Reku Zivota Plovim

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne znam... posavetovao bih se sa psiholozima, ipak ako dodje do tog stadijuma da dete prizna mislim da ne moze tu puno da se uradi, pogotovu ne silom
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 16, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
U svakom slucaju je bolje da ga bijem svaki dan nego da ga neko na ulici ubije jer je gej. Eh sta bi sve 3 rasne plawuse mogle da urade u krevetu svakom, pa nemoguce je ostati ravnodusan takvoj ponudi u krevetu Very Happy


Za heterosexualnu osobu, verovatno jeste "uf"!
Ne bi poželeo, pokušao da ga prihvatiš, budeš sa njim OK bez obzira na to što je gay?

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
Mr. Bond je napisao/la sledeće:
U svakom slucaju je bolje da ga bijem svaki dan nego da ga neko na ulici ubije jer je gej. Eh sta bi sve 3 rasne plawuse mogle da urade u krevetu svakom, pa nemoguce je ostati ravnodusan takvoj ponudi u krevetu Very Happy


Za heterosexualnu osobu, verovatno jeste "uf"!
Ne bi poželeo, pokušao da ga prihvatiš, budeš sa njim OK bez obzira na to što je gay?


Uh, kako da budem sa njim ok kad iz dna duse ne podnosim gej osobe. Znaci jednostavno nesto sto je jace od mene - nesto sto mi okrece zeludac. Jeste da je to moje dete al ... ne znam kako bih to podneo, ne bih ostao ravnodusan i sigurno bih prvo pokusao na SVE nacine da ga preobratim u hetero (makar to znacilo i 10 rasnih plawusa Very Happy )... Ja ipak mislim da je to samo trip u glavu tih ljudi i nista drugo.
 
Nikola_BG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 96

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatio bih ga.
Mislim da je greh odreci se deteta ili odaciti ga od sebe.To je kao da sam se odrekao samog sebe!
Svako ima pravo da sebi kroji sudbinu i da bira zivotne puteve kojim ce ici!
Vazno da je on ziv i zdrav!

_________________
Volim narodnjake
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa vjerovatno bi mi bilo lakše da mi sam kaže nego da saznam od nekog drugog ili ga, još gore, uhvatim na djelu Shocked
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 18, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na ovu temu nemam odgovor. Ne volim da o ovakvim stvarima pricam apriori. Znam sigurno da ga ne bih odbacila! A kako bih reagovala-ne znam! Ne mogu (i ne zelim) ni da razmisljam o tome sada, a ne mogu ni da pretpostavim. Ovo je jedna od oni stvari-dok ti se ne desi, tesko da mozes sa sigurnoscu da tvrdis kako ce biti! Ali, ne daj Boze da ikada o tome moram da razmisljam! Wink

_________________


 
cimlia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Maj 2005
Poruke: 61

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 22, 2007 3:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa prihvatio bi takvu cinjenicu jer krv je krv i biseksualnost je nesto sto bi mom djetetu očitno odgovaralo..a pošto želim sreču svojo djeci,naravno,da bi jih podržao
 
ljubica1105
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jan 2006
Poruke: 328
Mesto: BENKOVAC

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam ali mi nebi bilo drago
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 5:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Reponja je napisao/la sledeće:
Proglasite me za primitivca, al' ja bi ga ubio od batina, a potom bi ga se odrekao preko novina.



ti ces da budes divan roditelj...i tako ti njega svaki put kad ti nesto ne odgovaraj ubij od batina...pa kad te bude gledao sa ocima punim mrznje kao ja svog oca...onda ce sve da ti bude jasno!
sretno!
 
Petar24400
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 70

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 23, 2007 5:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa kad budem jednog dana imao sina...

Na prvom mestu je razgovor pa onda pomoc ako treba i lekara pa onda ako je stvarno to sto jeste DA MI VISENE DOLAZI U KUCU!!! Smile Salim se!!!
To bi bio tezak poraz svakog oca pa i mene kao buduceg predpostavljam!!!
 
vozd87
Banovan!

Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 16 Maj 2005
Poruke: 1135

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma prebio bih ga kao macku.Znaci odro bi ga od batina.Svaki dan maltretiranje [a da vidis dal bi pomislio na muskarce Evil or Very Mad

_________________
CIGANIN SAM TO NE MENJA STVARI CIGANIN JE BIO I MOJ STARI
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 7 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon