www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatila bih svoje dete takvo kakvo jesta. Ne bi mi bas bilo svejedno,ali bitno da je ono zivo i zdravo!

 
crna_opasna_maca
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 02 Sep 2006
Poruke: 136
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 12:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno bi se jako iznenadila, ali to je ipak moje dete i nikad ga se ne bih odrekla..

_________________
..jer usne su mi trnje i ranice te znaj, a oci su mi crne ni pakao ni raj..
 
vukosa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 09 Jan 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 1:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zakljucao bi ga u sobu sa dve tri extra ribe i nebi ga pustao da izadje dok ga ne izvedu na pravi put.........
 
sir oliver
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Jun 2005
Poruke: 16

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam bilo bi mi tesko u pocetku ali sa druge strane, krv nije voda tako da bi morao da se pokirim sa tim
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 27, 2007 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh.. tesko pitanje
prihvatila bih, ali ne bi mi bilo bas svejedno...

_________________
~Duo de la muerte~
 
DaneB
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2007
Poruke: 21

germany.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatio bi da je moje dete homoseksualno.

A bilo bi mi zao, jer put homoseksualca, vodi u smrt, a ne u zivot.
 
merjadok
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Jan 2007
Poruke: 72

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka osoba ima pravo da odluči šta će da radi, ali to onda ne znači da ću i dalje osecati dužnost da budem roditelj. Isto važi i za nepopravljivog narkomana, kriminalca... Moje je da se trudim da to ne postanu, mada mi deluje da je homoseksualnost više patološka nego stvar vaspitanja.
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh,nemam jos dece ali sacuvaj boze da moje dete bude gay,nebi mi bilo svejedno...
 
Romeo_i_Julija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 500

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 4:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bi to bio sok,ali opet bolje je znati istinu nego ziveti u zabludi

_________________
:453: Sefe,koji ti je vrag?
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 7:04 pm    Naslov poruke: t Na vrh strane Na dno strane

zaprepastio bi se.
 
nesha_vozdovac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 07 Jun 2005
Poruke: 128

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Re: t Na vrh strane Na dno strane

не би светлост дана видело док не промени мишљење.. такво дете ми не треба.. све може да буде али геј НЕ!
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 08, 2007 7:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
A bilo bi mi zao, jer put homoseksualca, vodi u smrt, a ne u zivot.
Zasto u smrt? Pa i ti ces jednog dana nestati bez obzira imao ti potomke ili ne! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 8 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon