www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki covek moze sam da bira, a to sto mi mozda ne bi bilo svejedno, vec je moja stvar

 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 2:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nista......Neka je.....Necu mu ja odredjivati u koga ce se zaljubiti....
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako nista ne bih mogao uciniti da promjenim taj stav,ucinio bih najradikalnije,odrekao ga se.
 
shadowman77
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 27 Nov 2005
Poruke: 166

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gledao bih da mu pomognem da se ako ikako moze da pobijedi tu bolest ako ne onda motkom pa odrekao i to je to
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 18, 2007 10:55 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi bila prijatno iznenadena-al sta sada? Pokusati razgovarati,strucna pomoc...ali ako ne promeni misljenje necu se mesati!
Svaka osoba je individua ,pa samim tim svako od nas ima prava da odlucuje o svom izboru!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam dece, ali sam imala druga i drugaricu koji su mi se poverili da jesu homosexualci. Nije mi bilo bas prijatno, pocela sam da se pitam ali kada sam na miru razmislila i prespavala shvatila sam da se u stvari nista nije promenilo i da su oni i dalje iste osobe koje su bile pre te izjave, tako da mogu da ih volim samo vise jer su izabrali mene za osobu od poverenja.
 
_NataLia_
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 11 Dec 2008
Poruke: 646
Mesto: Beč/Zg/Ri

austria.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 1:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Eh...jako interesantno pitanje. Ja sam uvijek bila otvorenih opcija, ali bilo bi mi jako cudno da mi dijete kaze da je homoseksualac. Naravno da bi prihvatila, ali bi ipak pokusala razgovarati sa njim, i vidjeti dali je to samo neka faza i dali se moze jos sto uciniti. Rolling Eyes Ako bi on stvarno to osjecao da ide u tom pravcu, nebi ga osudjivala, vec bi ga prihvatila... Wink




Ovakav bi bio i moj odgovor. Slažem se s ametist heart.
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 6:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh ... tesko pitanje ...

Mislim da ne bih imao snage i srca da ga umlatim od batina - ali bih se iz petnih zila trudio da ga vratim na zdrav i razuman put (sad ce zastitnici gay populacije da kazu "ko sam ja da odredjujem sta je zdravo i razumno" - na te i slicne konstatacije se ne obazirem - drze se oni toga ko pijan plota - al nisu moji pa me nesto to i ne dotice - nek oni misle sta god hoce dokle god to nema direktne veze samnom i mojom porodicom).

Ukoliko ne bih uspeo da dete vratim na taj put - nas odnos bi se sigurno promenio. Pomagao bih mu koliko mogu u svim ostalim zivotnim sferama ali jedno je apsolutno sigurno - u mom prisustvu i u mom stanu necu da cujem ni vidim homoseksualca ...
 
kosta00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 02 Jun 2006
Poruke: 243

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 12, 2008 8:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad bi to meni reklo dete(kad ga budem imao), dobio bi srcku, a ono bi posle toga moglo da bude sta hoce. Very Happy

Salu na stranu.
Stvarno ne znam, molim se bogu da do toga ne dodje.

_________________
--------------
100010100100001001001011011101010010101010010101000010001001
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 13, 2008 1:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je moje dete i ne mislim da cini ista lose

naravno da bih ga podrzala

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
ravnicari
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 55

Datum registracije: 29 Nov 2008
Poruke: 29

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 30, 2008 11:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da oni koji bi to prihvatili skoro sa oduševljenjem su malo licemeri i boje se mišljenja okoline:
U opšte ne bih bila oduševljena niti bi skakala od radosti! Prvo što bih pomislila je "gde sam pogrešila?" Naravno da se ne bih odrekla vlastitog deteta ali bih tražila sve mugućnosti da je samo trenutna zbunjenost u pitanju.
Nekad je to bilo devijantno ponašanje danas ga definišu kao oblik ponašanja... Mislim da tu ipak došlo do nekog kratkog spoja u odrastanju...

Pomno pratim mog sina i sve je ok Wink
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 31, 2008 3:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hm,
pa verovatno mi ne bi bilo bas prijatno,ali buduci da nemam nista ni protiv gejeva ni protiv lezbejki,suocila bih se i pomirila s tom situacijom.
Gejevi ostale kombinacije,bi,hetero,homo...NISU BOLESTI.
Niko ne moze da mi kaze da jesu,jer sam ucila da nisu,to su poremecaji seksualnog ponasanja ali nisu bolesti.
Ne bih imala nista protiv toga,jer mislim da svako ima slobodu izbora,
ali bih zamolila tog svog sina da se malo preispita i razmisli da li je stvarno sve tako kako on misli da jeste.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako bi reagirali da vam vase dijete kaze da je gay? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  sledeća
Strana 9 od 10

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon