www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Treba li tolerirati glupost?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
lloyd12345
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 16 Avg 2005
Poruke: 78

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gluposti izazvane izgovorenim recima DA delima NE

 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gluposti ne treba tolerisati, tj treba do odredjene granice. Nakon te granice gluposti se pretvaraju u veoma krupne stvari.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Summer Girl
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 16 Dec 2005
Poruke: 2353
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 27, 2006 9:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista vise necu reci... Very Happy

_________________
Hey.. I like it like this,I like it like that...
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 12:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ovo je nista u poredjenju sa onim sta sam ja smatram gluposcu. U ovakvim navedenim situacijama ja iskuliram. Svakom se desi da napravi neki lapsus, a konkretno vezano za prodavacicu novina pre bih rekla da joj je to iz navike "izletelo". Kad toliko dugo radis jedno te isto, neke stvari pocnes mahinalno da 'odradjujes', pa je tako i ona verovatno postavila to pitanje.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Bestija_NeOpravljiva
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 188
Mesto: Banjaluka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 2:47 am    Naslov poruke: Re: Treba li tolerirati glupost? Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:
Ma ovo je nista u poredjenju sa onim sta sam ja smatram gluposcu. U ovakvim navedenim situacijama ja iskuliram. Svakom se desi da napravi neki lapsus, a konkretno vezano za prodavacicu novina pre bih rekla da joj je to iz navike "izletelo". Kad toliko dugo radis jedno te isto, neke stvari pocnes mahinalno da 'odradjujes', pa je tako i ona verovatno postavila to pitanje.

Very Happy
Slazem se s tobom.
Ovo mogu biti lapsusi, neupucenost, ili nesto trece, a ne nuzno glupost.

ametist heart je napisao/la sledeće:
Evo ovako, putujem ja ujutro smrdljivim autobusom i već pri kraju brzo požurim na prva vrata da što prije izađem. Bus se počeo zaustavljat, a djedica iza mene upita: "Silazite?" "Ne", odgovorim, "stanujem u autobusu", našto se ona dozlaboga nafrnji jer sam ja bezobrazna. Pa dobro, tko pita ljude na zadnjoj stanici silaze li???
Nije to ništa, idem u kiosk kupit Jutarnji list, pa sukladno tome i rekla vrlo jasno "Jutarnji". Exclamation Na to me žena upita:"Jedan?" Hm, inače je vrlo uobičajeno da ljudi jutrom na kiosku kupuju po sedamnaest Jutarnjih, pa samo kimnuh glavom osjećajuć se pritom užasno zakinuto jer joj nisam rekla ništa prigodno tipa da li je u drugom primjerku dopunjeno izdanje.

Pa mislim stvarno, mora li se čovjek suzdržavat od komentara pred takvim pitanjima ili djelovat pedagoški pa podvrgnut ljude javnome ruglu i podsmijehu?
Rolling Eyes

Ja se rijetko vozim busom i pojma nemam koja stanica je zadnja stanica.

Djedica takodje mozda nije znao da je to zadnja stanica.
A nije rijedak slucaj, kad je guzva u autobusu, da mladi stanu kod izlaza, drzeci se za sipke i formirajuci grupice. Na kraju, kad se bus i isprazni, oni jos uvijek stoje kraj izlaza i onemogucavaju drugima izlaz. Djedica je mozda nestabilniji i nesigurniji na nogama, pa je mozda pitao to da saceka da ti izadjes (ako izlazis) ili da se smaknes da bi mogao sigurno i bezbjedno sici (ako ostajes u busu).
A mozda je, kao mnogi stariji ljudi, usamljen, pa je samo htjeo da razmijeni par recenica sa nekim. Confused

A trgovci neke stvari nekad izgovore rutinski, jer milion puta dnevno ponove neku recinicu i na kraju im ona prosto "izleti" i kad ne treba. Laughing
To se najcesce i desava rano ujutro,prije nego sto se "mozak zagrijao i postigao radnu temperaturu" ili pred kraj radnog dana kad covjeku vec pada koncentracija i kad je tog dana vec mnogo puta ponovio isto.
A neke stvari ni oni sami ne govore jer zele ili misle da je potrebno, nego zato sto to gazda zahtjeva, ma koliko to zvucalo glupo ili bilo sumanuto kupcima.
Ponekad, kad je objekat pod video nadzorom, te gluposti moras izgovarati ili cak i ako nije pod nadzorom, jer gazda uvijek moze poslati nekog svoga da provjeri da li ti postupas kako je on rekao.
A gazde znaju traziti nevidjenje gluposti, pa se nekad zaista osjecas kao idiot i kupci te gledaju kao napast, glupacu i slicno u zavisnosti od repertoara koji moras izgovoriti ili uraditi.

Mada, moram priznati da imas smisla za humor. Laughing
Mozak ti brzo radi. Very Happy

_________________
Zivot na Zemlji je skup, ali barem ukljucuje besplatno putovanje oko Sunca.

Bigamija - jedna zena previse.
Monogamija - takodje.
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 29, 2006 8:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ovakve stvari treba tolerisati ali kada te svojim glupostima .... u mozak onda ne treba
 
krom
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 13 Dec 2006
Poruke: 4

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 31, 2006 4:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupost je mozda jedina stvar koju ne tolerisem ali za ove situacije je glupost preteska rec. Mislim da su to sitnice koje treba tolerisati jer da nije takvih anegdota da se covek nasneje zivot bi bio mnogo dosasniji.
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 09, 2007 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne tolerišem gluposti. Šta više, izbegavam ljude koji me zamaraju svojim glupostima.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
hiphop playgirl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 10 Jan 2007
Poruke: 21
Mesto: Oberhausen

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi kakva!!!

_________________
voli i ljubi nemoj se kajati jer zivot nece vecno trajati!!!
 
bambina23
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Feb 2006
Poruke: 85

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 10, 2007 11:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uprincipu,treba,ali meni to jako tesko ide
 
dekija85
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jan 2006
Poruke: 672
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 11, 2007 2:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glupost treba tolerisati neobrazovanima jer oni neznaju sta rade ali ako je neko obrazovan onda ne treba

_________________
NO REMORSE NO REGRET
 
kuhar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 03 Jun 2005
Poruke: 42

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 12, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba tolerirati glupost jer izjava pametniji popusta ne stoji iz razloga ako pametniji budu popustali onda ce budale da vladaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Treba li tolerirati glupost? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon