www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Treba li tolerirati glupost?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:41 am    Naslov poruke: Treba li tolerirati glupost? Na vrh strane Na dno strane

Evo ovako, putujem ja ujutro smrdljivim autobusom i već pri kraju brzo požurim na prva vrata da što prije izađem. Bus se počeo zaustavljat, a djedica iza mene upita: "Silazite?" "Ne", odgovorim, "stanujem u autobusu", našto se ona dozlaboga nafrnji jer sam ja bezobrazna. Pa dobro, tko pita ljude na zadnjoj stanici silaze li???
Nije to ništa, idem u kiosk kupit Jutarnji list, pa sukladno tome i rekla vrlo jasno "Jutarnji". Exclamation Na to me žena upita:"Jedan?" Hm, inače je vrlo uobičajeno da ljudi jutrom na kiosku kupuju po sedamnaest Jutarnjih, pa samo kimnuh glavom osjećajuć se pritom užasno zakinuto jer joj nisam rekla ništa prigodno tipa da li je u drugom primjerku dopunjeno izdanje.

Pa mislim stvarno, mora li se čovjek suzdržavat od komentara pred takvim pitanjima ili djelovat pedagoški pa podvrgnut ljude javnome ruglu i podsmijehu?
Rolling Eyes



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da su too glupe sitnice koje su za tolerisanje.Jer ipak treba da radis u tom kiosku ili nekom drugom mestu koji ima dodir s ljudima pa ces tek onda svatiti zasto te to pita...do tada ces to gledati kao glupost a kad pocnes da radis s ljudima i sama ces nekad pitati iste takve gluposti...Naravno sve to treba tolerisati al u granici normale....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bre ljudi da vam kazam ja nesto !! Very Happy
gluposti treba tolerisati jer da nije njih ne bi imali oko cega da se svadjamo Very Happy
uvek se velike greske stvore iz gluposti al sta je tu je zivot ide dalje Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

HAMI_LOLIC je napisao/la sledeće:
ma bre ljudi da vam kazam ja nesto !! Very Happy
gluposti treba tolerisati jer da nije njih ne bi imali oko cega da se svadjamo Very Happy
uvek se velike greske stvore iz gluposti al sta je tu je zivot ide dalje Very Happy
to si u prevu uvek svadje nastaju iz gluposti,cak sta vise najvece su svadje koje su proizasle iz najglupljih gluposti i sitnica...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 12:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e mada volim kada nekom kazem nesto tako odnosno odgovorim mu pa on ispadne jos gluplji Very Happy a ja onako ponosan Very Happy hihihi

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

haha...ma ne treba je tolerisati, ali je jako opasno ignoristati.mene glupost ponekad dovodi do stanja ludila..mislim na glupost najbanalnije prirode..ali ponekad sebe zapitam da li je to zaista glupost koju on cini ? ili je mozda kod tih ljudi jedan ruzan oblik komunikacije ?..provokacije ? indolentnosti ?..ja zaista mog "sivog" druga retko ostavljam na spavanju..bar nisam toga svestan..

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 11, 2006 6:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da treba tolerirati 'gluposti' ove vrste.... meni su to stvari na koje bi se cak nasmijala. Nisu to stvari za zivcirat se. Prije bi se izivcirala na neciji namjeran bezobrazluk tipa motorist koji vozi uskim pločnikom i opsuje mi što polako hodam!!!

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mozda neke stvari izgledaju glupo, ali sigurno postoji neki razlog zasto su te bas to pitali. Mozda je dedica mislio da si planirala da kidnapujes njega i ostale putnike. Very Happy
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sitne gluposti svakako treba tolerisati,ponekad mogu da budu cak i zabavne
 
zombie noise
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Dec 2006
Poruke: 41

brazil.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Glupost je neunistiva! Ona je sama sebi dovoljna i uopste je ne dotice da li je neko tolerise ili ne... Uostalom svako misli da je dovoljno pametan, a sto si gluplji to ubedjenje je cvrsce.
 
Wrathchild
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Sep 2005
Poruke: 65

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 11:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne treba trpiti gluposti niti se izmicati zbog drugih jer kako je balasevic rekao jednom
jedan se pametan izmakne a tri nove budale uskoce..
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako nekoga uvjerite da je rekao neku glupost, ucinili ste mnogo. Inace,jos uvijek male gluposti me zabavljaju. Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Treba li tolerirati glupost? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon