www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li i ako da,koliko uživate kada ste sami doma?
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Da li i ako da,koliko uživate kada ste sami doma? Na vrh strane Na dno strane

Da li je to sebičnost ili što god drugoga, ali ja uživam (ponekad, kao danas) biti sama samcata doma.

Nekada sam stvarno sebi sama najbolje društvo. Ne radi se o depresiji, samo vidim da mi i ovo bivanje doma na ovaj način nekada napuni moje baterije, ne pronalazim si posla, ne to...
Ne moram biti ni sa čim zaokupljena. Samo uživam...

Nekada baš volim gužvu i mooving po kući i osjećaj pripadanja obitelji, a nekada mi baš ovo danas treba.

... da li i vi razmišljate slično ili ...?
Rolling Eyes



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
nofrks
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 21 Jun 2005
Poruke: 295

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uglavnom nisam ljubitelj samoce,ali naidje mi nekad da se ispricham sama sa sobom,da uzivam bez razmishljanja o nekom ko je sa mnom.zna da prija ponekad,ali ne prechesto Smile
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada sam u kuci, obicno volim da sam sam. Volim da sednem i slusam muziku koliko mi se slusa, da mi za to vreme niko ne upada u sobu sa pricom:"Nikola, ajde vise uci, sad ce nova serija kolikvijuma!!!". Volim i kad sam sam da zatvorim sve prozore, spustim roletne i setam se go, tako se osecam slobodnije. Smile Very Happy Smile Very Happy Smile Very Happy

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

misam bas ljubiterlj samoce mada ne mogu reci da mi nekad ne prija.Mada vise volim da nekog uvek imam porerd mene jer se ja tako lakse i lepse osecam...Tako da ono zavisi dosta od raspolozenja al samoca mi je super kad moji negde odu pa se ja ddan 2 odmorim od seka i ono guzve u kuci al posle toga pocnu da mi nedostaju,...
A turdim se uvek sda uzivam i kad sam sam i kad nisam nebitno dal je to tv igrice muzika filmovi jednostavno znam potpuno da uzivam kad sam sam...npr tada odvalim muziku uopste nee gledamdal sam opro sudove odma nakon jela,...i slicno sto bi morao da radim da je kuca uvek puna,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
jasko_21
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 29 Nov 2006
Poruke: 156

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 5:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice samoce, nevolim je previse al posto studiram i zivim sa cimerom volim nekad i bit sam i odmorit se malo a kad dodjem kuci najdraze mi je da sam sam da mi niko nista nepametuje nit da imam neke obaveze vec da legnem u sobi upalim tv il com i da se smirom malo opustim i uzivam

_________________
LJUDSKA PAMET JE OGRANICENA AL GLUPOST NIJE
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 5:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nista protiv samoce, stovise zna da mi odgovara. Kad sam sam onda najbolje razmisljam.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o da i ja ponekad volim da se osamim i svakako uzivam, tada najbolje razmislim , da ljepo je to ponekad Wink
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako kad nekada uzivam nekada ne Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zna i te kako da prija

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Volim kad sam sama doma, onda čitam neku knjigu ili samo ležim i gledam tv...naravno ako nemam neku drugu obavezu

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sebičnost nije,ali duže od dva dana ne bih izdržao bez svoje porodice.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
ana111
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 06 Dec 2005
Poruke: 496

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samoca ponekad prija,ali to je kod mene vrlo kratko traje.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Da li i ako da,koliko uživate kada ste sami doma? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon