www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma?
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 8:58 pm    Naslov poruke: Re: Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:


Aureliano - srednje visine, crna kosa, cesto zamisljen i odsutan u nekim drugim svjetovima. nosi naocale samo po potrebi (citanje i sl. ). ah da...i taman ten...


Da ne odam sve... od sveg si pogodila samo jedno, ovo: "cesto zamisljen i odsutan u nekim drugim svjetovima"

Idemo dalje:

Ivankamaza - visoka i snazna zena, krupna, duboki glas, ima puno unutarnje ljepote

bree - vrlo direktna djevojka, kod nje nema lijevo - desno, nije visoka

andrejica - sitna ali glasna, party girl, vrlo skladne gradje

partyvodkagirl - raspolozena, brbljiva, tulumari puno, smedjokosa i smedjooka

thorn - pazljiva, uplasena pogleda, plavooka i plavokosa, oko 175 cm visoka



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Francuskinja - crvenokosa i mrsava, zivahna.

Budidobar - sportski tip. Skoro uvijek polu-obrijan.

emmi - okrugla lica, ne bas visoka, ima Kleoparta frizuru.



Bas si me nasmejao ali nije bas tako...idi pogledaj moje slike na miss domaci pa znaces kako izgledam... Wink
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski - mala cura, ispod 160 cm visine, vrlo njezne gradje, nosi kratku crnu ili tamnosmedju kosu ali je frizura vrlo moderna


pih Rolling Eyes

ne pogodi ama bas nista od ovoga

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:34 pm    Naslov poruke: Re: Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Alexns - djecacki tip, crna kosa, cesto nosi crvene majice, visok oko 180. Rolling Eyes



Nishta neubode ametist...casual, smedja kosa, nemam ni jednu crvenu maju..ne, lazem imam jednu Ferrari, dodaj josh 10 cm

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

budidobar je napisao/la sledeće:
a

stiklica - zgodna.srednje visine ( za zzene ).pomalo nesigurna.deluje, ali nije arogantna.relativno povucena.nepoverljiva



visina 185 he he Laughing a ovo ostalo manje više točno osim ovoga 'nepovjerljiva' to nikako Wink

većinu sam ih vidjela, naravo fotografije njihovog veličanstva u albumu, ali oni mi nisu zanimljivi. Zanimljiviji su mi ovi za koje ne znam kako izgledaju pa ih volim zamišljati he he.

Slatka_sanerka: srednje visine, brineta, šminkerica

Ego....: niska, debeljuckasta, brineta, sportski tip

knknpnkn: plavuša, visoka, zgodna

dameski: srednje visine, plavuša

aureliano: visok 1,90 ako ne i više, sijed Laughing

andrejica: sitna, nježna, krhka, pepeljasta kosa

budidobar: jako kratka kosa, visok

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 02, 2006 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski: srednje visine, plavuša


srednje visine da, ali plavusa nisam Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:


aureliano: visok 1,90 ako ne i više, sijed Laughing



Smile za visinu si pogodila ali sijed he he he pa bas i nisam Mr. Green

Zaboravio sam na ovo:

EGO - visoka crnka, sportski tip, voli brzinu i vodi zivot pun tempa, ima vatrene crne oci i oblaci se moderno, sve uz tijelo!

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
držte lopova
Banovan!

Zna tudju muku
Zna tudju muku



Godine: 28

Datum registracije: 14 Nov 2005
Poruke: 9553
Mesto: debian city

argentina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:48 am    Naslov poruke: Re: Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Dakle, jednostavno pitanje - kako zamisljate izgled drugih ljudi na Forumu? Naravno onih koje ne poznajete...

Evo za pocetak - ja vas ovako zamisljam:

Lopov - visok oko 175 cm, nosi naocale, mrsav, ima smedju kosu


Cvrc Milojka, al si pogodio ko...Da ne kažem šta.
Sve što si rekao o meni je netačno. Osim poslednjeg.Hm, delimično.
Visok sam 184cm, nisam mršav nego imam 4-5 kg više,jer sam prestao da se bavim sportom, ali ja to kad hoću čas posla skinem.Dovoljno je 10 dana treninga , pa da komotno izadjem na manekensku pistu.Kao bivši karatista nekad sam imao tako dobre trbušnjake da su žene mogle da trljaju veš o njih. Keramika Mladenovac, moj bato!
Naočale, aparat za gluve , protezu i slična pomagala nikad nisam nosio.
Takav sam i u seksu: nikakava pomagala ne dolaze u obzir, samo ono što je majka priroda dala.
A da li sam smedj?! Vidi...Imam smedju kosu + preplanuo ten tako da me neki opisuju kao crnomanjastog, ali imam, takodje, upadljivo plave oči i zato me drugi smatraju za plavušana.
Za jedne sam smedjokos , a za druge plavušan.Dakle, kontoverzna ličnost.


A sad ću ja da opišem, a koga bi drugog, nego moga ljutog " neprijatelja" Aureliana.
Ovako ga ja zamišljam....
Visina prosečna, dolicefalni oblik glave, nos pravilan, velika ušna školjka.Smedjokos, duža smedja kosa.Debeljuškast, toliko debeljuškast da u letnjim mesecima kad se nose lakša sportska odeća njemu upadljivo izleću mlohavi guzovi iz šortceva.
Oči....Valjda smedje. Pljuje iz usta kad priča.

_________________
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi ja NAS sve zamisljam kao extra burzuje - evo vec sledece godine....
Uz to naravno lepe, fine, zive , zdrave...itd Wink

_________________
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 1:22 am    Naslov poruke: Re: Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Na vrh strane Na dno strane

držte lopova je napisao/la sledeće:


A sad ću ja da opišem, a koga bi drugog, nego moga ljutog " neprijatelja" Aureliana.
Ovako ga ja zamišljam....
Visina prosečna, dolicefalni oblik glave, nos pravilan, velika ušna školjka.Smedjokos, duža smedja kosa.Debeljuškast, toliko debeljuškast da u letnjim mesecima kad se nose lakša sportska odeća njemu upadljivo izleću mlohavi guzovi iz šortceva.
Oči....Valjda smedje. Pljuje iz usta kad priča.


He he he he he, da vidimo sta si pogodio, hmm... mozda ovo zadnje Mr. Green pa pljujem valjda ponekad. Btw. ja sam 197 cm visok, i hajde otkrit cu - plavokos i zeleno-plavook.
Koliko sam ja promasio tebe - toliko i ti mene Smile

A sad drugi:

Dixi_24: voli da nosi visoke cizme ili cipele s visokom petom. Nosi spustenu crnu kosu. Ima bijele i pravilne zube

sjena23: sitna ali dinamitna, nema vise od 48 kg, mala je ali vrlo skladno gradjena, smedjokosa, tamnooka i vrlo zanimljiva

onaj Poljak piastowlovozolwski, something like that: malo jaci momak siroke brade a jos sirih ramena, crnokos

Milena Carica: njoj se ne valja zamjerit, ostra pogleda, jos ostrijeg karate udarca, povisoka i brza, takodjer ima dugu kosu ali tamniju i prodoran pogled

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Rizmal - oko 180 cm ako ne i vise, nabijen i snazan, kratka smedja kosa

pa dobro nisi bas sve omasio,recimo da si sto se tice nekih stvari bio blizu 8)
visok 199,nabijen pa nisam e sad snazan pa pre bi reko jak i zilav,72kg,kosa crna(pocela vec da sedi tako da cu mozda uskoro biti kao euro krem mada nisam daleko Wink ),tamniji ten tako da me mesaju s arapom,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 03, 2006 11:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
Citat:
Rizmal - oko 180 cm ako ne i vise, nabijen i snazan, kratka smedja kosa

pa dobro nisi bas sve omasio 8)
visok 199,nabijen pa nisam e sad snazan pa pre bi reko jak i zilav,72kg,kosa crna(pocela vec da sedi tako da cu mozda uskoro biti kao euro krem mada nisam daleko Wink ),tamniji ten tako da me mesaju s arapom,...


rizmal dok nisam vidjela tvoju sliku u profilu zamišljala sam te totalno drugačije! mislila sam da imaš kratku svijetlo smeđu kosu i da si malo deblji Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Kako zamisljate izgled drugih clanova Foruma? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 37, 38, 39  sledeća
Strana 2 od 39

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon