www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

kad vas ljudi zamaraju svojom ljubavi....
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bravo thorn Wink kao i uvek si to lepo sropcila!
e sad, za ovaj komentar:
Citat:
Upravo tako a samo onima koji nisu srecni u ljubavi i koji im zavide samo njima ce da smeta sto neko izrazava uvek stalno pa i pred drugima koliko se voli...Tako i treba kad bi se vise voleli bilo bi manje svadja i ratova...
Na tvoje pitanje zasto svi moraju znati ne lezi do njih koji se vole vec do osoba oko njih koji obracaju paznju,a nemaju nekog ko ce toliko da ih voli pa im zavide....


tu cu samo da se nasmejem! Very Happy Eto, ja sam ne srecna, vec preko-presrecna u braku i imam brak, koji je mnogima, pa cak i mnogo starijim ljudima, uzor! Imam muza, koji me vise nego obozava, kao i ja njega! I iz dana u dan, to samo raste! Hvala Bogu! Pa opet-da, okrece mi se zeludac na nekulturne ljude, koji se cmacu, cokcu, sisu i sta ti ja znam sta sve, u drustvu drugih ljudi! Da, jako je nekulturno, nisko i nevaspitano cmakati se na ulici, u autobusu, u drustvu..... jako nekulturno i nevaspitano! Za sve postoji vreme i mesto! Uostalom-to je moja intima, koju niko nije duzan da gleda. Nema nista jadnije i groznije, nego sedeti sa nekim parom i slusati njikovo "sljapkanje" jezika, srkanje, cmakanje i slicne izlive! Rolling Eyes Ako su toliko neodgojeni, nevaspitani i nekulturni-pa ja kazem na kraju-daj oladite, ili idite brate kuci, uzmite sobu u hotelu, izzivite se, pa se vratite medj' svet! Uzas!
A ako pomisle da sam ljubomorna na njihovu "vezu"....pa, mogu samo da se nasmejem grohotom. Takva doskocica, +to nekulturno ponasanje, mnogo vise govori o njima samima, nego o meni. Wink
Drugo-to se NIKADA, ali nikada ne desava odraslim, zrelim osobama. Nikada necete cuti dve zrele osobe, kako se u prisustvu jedne, ili daleko bilo vise osoba, srcu, cmacu, sisaju........to je rezervisano iskljucivo i samo za decu (decu u glavi, ne po godinama)! Stariji i zreliji itekako znaju gde i kad se to radi! Wink



_________________


 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 6:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokušavam se ne obazirati kraj takvih frendica, nije ugodna situacija, al *ebiga... ne mogu im zabranit
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

knknpnkn je napisao/la sledeće:
Nema nista jadnije i groznije, nego sedeti sa nekim parom i slusati njikovo "sljapkanje" jezika, srkanje, cmakanje


na ovo mi dolazi povraćati :puke:

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Sillmarill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Maj 2006
Poruke: 76

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

protiv sam drzanja svijece, ali sto se ljudi vole i ne srame se to pokazati..ne, ne smeta mi ni najmanje!

_________________
when he went down south across the border, left the chaos and disorder
 
nektarinica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Mar 2006
Poruke: 375
Mesto: Singidunum

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja se slazem da je preterano kad se dvoje srcu i sisu,i 'vataju kada su u drustvu.Pogotovo ako to traje po pola sata.Naravno za sve postoje granice. Very Happy Ali nemam nista protiv da se dvoje poljube,da tepaju jedan drugom,da dok pricaju samnom, on njoj mazi glavicu(primer)ili tako nesto.... Very Happy Ja mog decka volim i uvek,bez obzira na mesto kad osetim to mu i kazem,kad osetim zelju za poljupcem,cmoknem ga(bez balavljenja od sat vremena,naravno),mazim ga po glavi,on mene po ruci kad smo u drustvu,dok pricamo,tepamo jedan drugom kao sto to radimo i kad smo sami.Jer tu ne postoje pravila(osim naravno ne znati za granicu).Onako kako osecamo to i radimo,i meni je to nesto najnormalnije.Bez veze je da se samo mazimo,golicamo,suskamo,ljubimo,tepamo kad smo sami,zatvoreni u sobi, a da kad izadjemo iz nje medju ljude da smo kao 'oficijalni' jedan prema drugom,i da nema dodira,poljubaca,neznih,slatkih reci....Zaljubljeni smo,volimo se,i nije nam bez veze (niti bi ikom trebalo da bude)da to pokazemo celom svetu!!!!!!!!:love3:
(ponavljam-sve u granicama normale!!) Wink

_________________

 
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 11:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zamaraju me ljudi koji pricaju da je njihov decko ili devojka njbolji, najlepsi da niko nema bolju vezu da je kod njih sve savrseno ..... a upravo su nesvesni da svako voli svog partnera i da ne bi mogo da bude sa nekim koga toliko hvale da je najbolji.......a zamara me i ljubakanje na javnim mestima kao da se ne vidjaju mesecima
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e takve ljude ja nikako ne mogu da shvatim,misle da je njihova veza najlepsa najbolja i sve naj,a ono na kraju ispadne mucak od veze.I ne mogu da shvatim kad vidim jedan par u diskoteci kako se vataju,i ljubakaju,kao da se nisu videli 100 godina i to jos na javnom mnestu Shocked

_________________
 
ekonomista87
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 20 Sep 2006
Poruke: 278
Mesto: Vojvodina, Pancevo

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 02, 2007 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne treba preterivati ni u cemu pa i u tome.
Citat:
Meni je užasno neugodno kad se nađem kraj njih, ne znam kako da se ponašam...
potpuno se slazem sa tvrdnjom. Neka se oni vole Razz
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim biti u takvom drustvu osjecas se nepozeljno i da ti nije mjesto s njima bez obzira bio zaljubljen ili ne mislim da to nema veze sa ljubomorom, vec jednostavno treba se znati kako se ponasa u drustvu. A sigurno nije primjereno stalno se ljubakati ako je tri osobe u drustvu.

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 17, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmm..Ne znam što odgovorit osim da me najčešće briga tko se pored mene ljubaka a tko tuče. Dobro, ovo drugo baš i ne ali doista se ne obazirem nikad. Svatko neka radi što misli da je najpametnije, pa čak i razmjena bala na sred ulice. Ako je njima to lijepo, meni je još ljepše.
Ako sjede u mom društvu, baš ću ih iz inata prekidat Mr. Green Šalim se, naravno. Nije pristojno, i zato se i ne obazirem. Uopće ne volim imati nikakvog kontakta sa ljudima o kojima razmišljam jesu li zapravo ljudi ili životinje? Rolling Eyes Smile
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne obazirem se, bolje da se vole nego da svađaju i još potuku

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 27, 2007 9:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne smeta mi, nikada mi to nije smetalo, jer ponekada i ja to radim, i volim da on pokazuje da sam njegova, da me drzi za ruku, da me dodirne, da me zagrli...

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> kad vas ljudi zamaraju svojom ljubavi.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon