www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pussycat Dolls
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~
::  
Autor Poruka
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

super su zenske.......muzika im nije dubokoumna......ali koga briga..... Wink .....meni su za auto super.....razbiju mi smaranje kad je guzva, nekako mi vreme brze prodje....... Mr. Green


_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
rara
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 10 Jul 2005
Poruke: 485
Mesto: Yverdon

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

One su extra, al pre nego sto su postale pevacice bile su striptizerke
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rara je napisao/la sledeće:
One su extra, al pre nego sto su postale pevacice bile su striptizerke


one nisu nikada bile striptizete....vec je zena (nicole) koja je osnovala grupu, vlasnica plesacke grupe koja plese tipa 'burlesque'......one nose sexy robu i plesu izazovno ali nikada ne stripuju.....sou kao sou je popularan vec godinama.....i 'guest stars' su im do sada bile najvece holivudske zvezde, a u las vegasu imaju svoj klub koji je uvek pun..... Very Happy

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
takito
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 64
Mesto: Od njega je i bog digo ruke

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Extra su im pesme,ali su jos bolje cice!!! 8)
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Super je njihova muzika, sexa je i ima dobar ritam, jedino me one pomalo nerviraju, preteruju sa sexepilom
 
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 16, 2007 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni su njihove pesme bas super,pogotovo ova koju sam cula pre neki dan *wait a minute* super je Very Happy

_________________
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa evo dobre so.. imajo supar pjesme.. Very Happy Najvise mi se sviđata Nicole i Melody Wink
 
silent hill
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 88
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 25, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o njima nemogu da kazem nista lose,sve su preterane,lepe...a i pesme su im dobre

_________________
AAAAAAAAAALLLLLLLLLOOOOOOOOHHHHHHHAAAA
 
rwieser@htnet-dsl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 27 Feb 2007
Poruke: 46

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 4:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

cure su stvarno ok a i pjesme su kvalitetne
 
matrix2203
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 23 Feb 2007
Poruke: 223
Mesto: Cakovec

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 27, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhhhh ali imaju dobre zenske na spotovima...nicol je odlicna...ima dosta stvari kj bi sa njim dlal... Laughing Laughing a sto se tice pjesmi 3 su mi od njih jako dobte ostale tak tak..

_________________
Manchester United 4EVER
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 28, 2007 6:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uh ja njih obozavam, extra su im pesme a i one su exxxtra ribe!
 
vebija
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 519
Mesto: zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 11:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobre su, odlicne su!!!!

_________________
postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji neznaju
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Strana muzika ~ -> ~ Diskusije o stranoj muzici ~ -> Pussycat Dolls Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon