www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

8800GT?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~
::  
Autor Poruka
bhdba
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Jun 2006
Poruke: 71
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 7:24 am    Naslov poruke: 8800GT? Na vrh strane Na dno strane

Da li preci na ovu novu seriju nvidia grafickih?

Da da, DX10x podrzavaju, sad kolko se isplati pogotov zbog njihove cjene od oko 500 € Sad


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

treba sacekati pola godine godinu i ima da padne na oko 150-300e mada ce tada izaci npr 9800GT i tako u krug,to je samo uzimanje para zadnje vreme,...moja dvojka ima terminator mx400 pa joj komp radi super al jbg nju ne interesuju igrice koje svi mi ganjamo i koje nam ustvari i kontrolisu HW u nasim kucistima jer budimo realni da nije igrica bili bi zadovoljni i s grafickim karticama npr maximalno ati 9200 ili NVidia 5200,al jbg svi mi ocemo te igrice Rolling Eyes

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Odlicno Na vrh strane Na dno strane

Najbolja!GForce

_________________
AzzO
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 12:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AzzO je napisao/la sledeće:
Najbolja!GForce
i najskuplja,...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Sale_VD
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 29 Mar 2005
Poruke: 335

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 12:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno. Sve zavisi od finansijske situacije nas. Ako imas toliko para za graficku zasto razmisljati, ako ipak nemas sacekajmo malo pa cemo i mi imati te zveri. Pojaom novijih grafickih ove ce pojeftiniti drasticno. Ma upola
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sale_VD je napisao/la sledeće:
Naravno. Sve zavisi od finansijske situacije nas. Ako imas toliko para za graficku zasto razmisljati, ako ipak nemas sacekajmo malo pa cemo i mi imati te zveri. Pojaom novijih grafickih ove ce pojeftiniti drasticno. Ma upola
upravo tako........

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

8800GT nece postojati. od serije 8 GT suffix je promenjen u GTS

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
vlado smeker
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 184

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 17, 2007 1:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zasto se zamajavati tim 8800GTX budalastinjama od 1000 evra.... Najbolji model koji sam ja sreo od grafickih, ako se jos uvek moze naci na teritoriji Srbije jeste 7900GTO i to MSI proizvod... Ima memoriju s kasnjenjem od samo 1.1 nanosekunde, sto znaci da overclockom ove graficke mozete dobiti, ne mozete, nego cete dobiti performanse iste kao i kod High-end modela 7900GTX... A cena, sitnica samo 200 Evra.... Tri prsta
 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 19, 2007 4:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zato sto je 8800 radjena na dx10 arhitekturi. jedna od prvih...

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
N_E_R_O_N
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 44

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 920
Mesto: B_E_O_G_R_A_D

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 26, 2007 11:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vlado smeker je napisao/la sledeće:
Zasto se zamajavati tim 8800GTX budalastinjama od 1000 evra.... Najbolji model koji sam ja sreo od grafickih, ako se jos uvek moze naci na teritoriji Srbije jeste 7900GTO i to MSI proizvod... Ima memoriju s kasnjenjem od samo 1.1 nanosekunde, sto znaci da overclockom ove graficke mozete dobiti, ne mozete, nego cete dobiti performanse iste kao i kod High-end modela 7900GTX... A cena, sitnica samo 200 Evra.... Tri prsta


Ja sam uzeo MSi NX7900GTO i stvarno je bruka a cena je bila pre mesec dana 253€.

_________________
...i tako dan za danom pred kockastim ekranom...
 
n-i-k-s-i
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 28 Jan 2007
Poruke: 20
Mesto: Bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 03, 2007 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

preskupa je za sada...
 
AzzO
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 28 Nov 2005
Poruke: 104
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 9:07 am    Naslov poruke: Odgovor Na vrh strane Na dno strane

8800 je ludilo od kartice

_________________
AzzO
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Hardware ~ -> ~ Arhiva - Hardware ~ -> 8800GT? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon