www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kontrolirate li loše osjećaje?
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 1:37 pm    Naslov poruke: Kontrolirate li loše osjećaje? Na vrh strane Na dno strane

Ljubomora, posesivnost, krize godina, depresije i ostalo. Rolling Eyes
Da li ih možete prepoznati?
Mene ne love toliko ljubomore ali ih uspijevam prepoznati i neutralizirati.
Posesivnost također.
Sa depresijama zna biti teških bitaka ali uglavnom izlazim kao pobjednica.

Da li vi to prepoznajete ili se prepuštate da vas loš osjećaj nosi krivim putem? Rolling Eyes



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
princess-93
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 31

Datum registracije: 03 Nov 2006
Poruke: 1321
Mesto: princess land

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 4:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja prepoznajem i razmislim da li sam u pravu sto se tako osecam.Ponekad sam toliko depresivna da nemam snage da ustanem.ja uvek sacuvavam sve u sebi,i onda jedanput puknem i onda dodju ti trenutci.

_________________

Ovo je zeka.Kopirajte ga u svoj potpis da biste mu pomogli na njegovom putu do svetske dominacije.

BEST BROTHER-trola41!!!!!!
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prepoznajem posesivnost u sebi ali vec sam naucio kako da "glumim" da se ne vidi. Slicno i s drugima. Ali i inace znam sloziti "poker facu" pa mi prikrivanje osjecaja dobro ide (na licu mirno more a unutra oluja).

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, depresija je možda prejaka reč, barem u mom slučaju, ali svakako sam dovoljno spoznala sebe i svoju tugu da umem da je adekvatno 'tretiram'. Uglavnom je pustim da izađe na čistinu, ne držim je u sebi, da se ne patim, i duši je onda lakše, ili sam sklona razmišljanjima da i od gore ima gore, uvek...nazovite to tešenjem, ali je to prava istina...svakom je svoja nesreća najveća, a setite se samo gladi, dece bez roditelja, prirodnih katastrofa, i sl. i vaša će vam tuga biti minorna Wink

Ostale osobine koje se mogu podvesti pod 'loše' ne posedujem u tom intenzitetu da bih morala da ih suzbijam, npr. ljubomora i posesivnost su tu, ali u zdravoj meri Wink Zavisti, licemerja, podmuklosti,...nikada nisam ni imala u sebi, ni zrno Wink

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad se ti osecaji jave u trenu i tad ih je tesko kontrolisati...
uglavnom dosta razmisljam o mojim osecajima jer ipak bez kontrole bili bi smo zivotinje tako da se trudim da te osecaje sto bolje kontrolisem i prepoznajeem i da vrsim preventivu da do njih ne dodje da ih ne bi morao kontrolirati.Jer da se razumemo cim ih kontrolisemo to znaci da takvi osecaji postoje...Tako da treba uraditi sve da do njih ne dodje da ne bi morali da ih kontrolisemo zar ne???E to bi bilo najbolje...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 10:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

teško mogu kontrolirati bilo kakve osjećaje. Ako me uhvati smijeh tada puknem i nema šanse da se suzdržim, a ako sam tužna rasplačem se lako.
U depresiju padam kad mi se skupi sve loše, onda se dobro isplačem pa mi je kasnije bolje.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Djerma
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 20 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uglavnom mogu da se iskontrolisem, osim u izrazito teskim situacijama...

_________________
Neka vam najlepsi dan u proslosti bude najgori dan u buducnosti...
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 7:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je teško kontrolirat svoje osjećaje. Hipersenzibilna sam osoba i bojim se da sve jako duboko osjećam - kako pozitivne, tako i negativne osjećaje. Prepoznam ih u sebi kada se jave, mislim da to dođe iskustvom i zrelošću (to prepoznavanje), pa ih nastojim i potisnuti jer znam kako bi druga strana reagirala da bas uvijek kazem ono sto osijecam.
Na kraju krajeva, sve je u glavi, pa bez obzira sta srce ćuti, ako glava zapovijeda, nema ni bespotrebnih dramatiziranja ili preuveličavanja određenih situacija.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Dulee_nbg
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 26 Avg 2006
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uz najbolju volju, ne mogu nista da kontrolisem, pogotovo ljubomoru
 
sjena23
~Shadow Lady In Love~
~Shadow Lady In Love~





Datum registracije: 10 Maj 2005
Poruke: 9824

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekada davno sam više kontrolirala, ali sada više u nekim situacijama, jednostavno ne mogu, pobijesnim na neke stvari i onda neki ljudi i plate za to
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poprilicno, ali ponekad dodju do izrazaja.
 
lukamuzika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 107
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 7:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko ih prikrivam i mislim da je bolje izbaciti ih iz sebe nego ih prikrivati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kontrolirate li loše osjećaje? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon