www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kontrolirate li loše osjećaje?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
LaNa83
rizmalovo srculence
rizmalovo srculence



Godine: 40

Datum registracije: 20 Jun 2006
Poruke: 4308
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 4:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

losa sam glumica..ne umem da sakrijem ni ono sto bih trebala a kamoli ono sto osecam...jednostavno bilo koje osecanje me obuzme celu i to se na meni jako vidi...vesela tuzna ...mozes me citati po ocima..tu se odajem...ponekad bih mogla sakriti koju suzu i u glasu onaj trzaj kad vas tuga lomi al samo onda kada zelim nekog da zastitim od moje tuge i njega ne rasplacem jos vise...al kad sam sama jednostavno osecanja ma kakva da bila lome me...posesivnost mi nije poznata ,ljubomora je neko malo preispitivanje jel ja to umisljam al tuga ...tuga me zna cesto uhvatiti i slomiti..posebno kad mi nedostaje moj tata..i tad mi ne vrede ni sve maske sveta...


_________________

....tvoja i u dobru i u zlu....
 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 7:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trudim se.... Confused

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 8:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se, al mi ne uspjeva bas najbolje.. Kazu mi da se brzo ljutim... I to bi voljela da malo vishe mogu kontrolirat al je to nekad jace od mene.. Sto se ljubomore tiche, to mogu kontrolirat bez problema.

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
koha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 20 Okt 2006
Poruke: 5

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jako loše.Možda zbog toga što sam dosta emotivna ličnost.
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako sam ja u tim trenutcima stabilna i jaka, mogu da se iskontrolisem, da precutim i okrenem glavu, ali ako mi nije dan, a neko me jos isprovocira ili bombarduje necim sto meni smeta, teorije nema da zazmurim. Mada i tada odmeravam reci, visinu glasa i nekad se cak vise sukobim sa samom sobom nego li sa osobom koja je to inicirala.
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, kontroliram. Tako sam naučila, i uvijek uspijem to zadržat u sebi, ili ako baš ne mogu - da drugi ne vide. Ne zbog toga da ne bi drugi mislili koliki sam slabić, ne, već zbog toga što smatram da je to nešto što ja moram sama pretrpeti. Sama sam se i rodila. Znam da je lakše uz nekoga nešto pregurati, ali ja to ne umijem. Najlakše mi je da samo progutam sve to , podignem glavu ćutećke i nastavim dalje.
Ništa mi se zbog toga loše nije desilo, tako da...
Ljubomora ne postoji, depresija postoji ali samo unutar mene.
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

poprilično dobro se uspjevam kontrolisati,ali kad puknem baš puknem.
problem je što posle gomile koja se nakupi u osobi mora doći do pražnjenja,pa tako oni koji se ne kontrolišu non stop nikad ne explodiraju, ali ovi što se kontrolišu kad puknu,bježi sa vidika.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jako se trudim i mislim da mi uspeva, jer svakim danom radim na sebi

umem da prepoznam u sebi i depresiju, i ljubomoru, itd ali polazim od toga da li zaista imam razloga za to i da li se sve to moze resiti.....

e posto moze, naravno, ne drzi me to dugo....

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da. Uglavnom se trudim da ne razmisljam o ruznim stvarima i to mi je neki stit od svega negativnog.
 
Hot Cherry
Banovan!

-!Every Girl's Nightmare!-
-!Every Girl's Nightmare!-





Datum registracije: 22 Dec 2006
Poruke: 29710
Mesto: PederLand

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 20, 2007 2:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ranije prepoznajem ljubomoru i ostalo. Svakako probam od toga da se izbavim, i da sprečim.

_________________

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 15, 2007 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljubomorna jesam,mada se posteno trudim da se kontrolisem

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 25, 2007 6:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tesko
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kontrolirate li loše osjećaje? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon