www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam je internet zamijenio društveni život?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 7:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Internet uopšte nije uticao na promenu mog društvenog života. Kad saberem i oduzmem, jako malo vremena i imam za internet, tako da nema tu nekih promena.


_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma nije mi zamjenio drustveni zivot...jednostavno mi je popunio onaj dio kad sam slobodan i nemam sta radit...a u ostalom i faks na koji idem i poso kojim se bavim zahtjeva internet..tako da spajam ugodno sa korisnim
 
zena_bez_imena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 46

Datum registracije: 31 Maj 2004
Poruke: 369

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 20, 2007 10:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se da na internetu samo upraznjavam vreme...jer ako predje u hronicno...ne valja Very Happy
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 10, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Internet moze da utice na drustveni zivot u onoj meri koliko ljudi zele.
Pogubno bi bilo kada bi ga nacisto zamenio...Ja svakodnevno koristim internet,ali imam vremena za sve...zato sto ja tako zelim.Bitna je dobra organizacija dnevnih aktivnosti.

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 15, 2007 10:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekada ranije pa recimo da sam skoro dozvolila da ga poprilicno zameni...jednostavno bio je period kada sam imala mnogo vise vremena za net nego sada i iskreno, zapostavila sam neke prijatelje koji su mi bili dragi i blizu ali za njih nisam imala vremena a za net jesam..ali je to bilo silom prilika..i internet je cudo, nekako se navuces..ali onda vremenom sve dodje na svoje mesto, rasporedis vreme, prioritete i eto...sad me ima onda kada imam vremena i kad pozavrsavam sve ostalo sto cini ovozemaljski zivot..kada se uzelim drustva ili eto..ima me s vremena na vreme i to mi je dovoljno...za vise zaista nemam vremena Rolling Eyes nekada zaista zalim za drustvom sa neta i za vremenom provedenim ovde..ali opet shvatam da sve ima svoje mesto i da je tako kako jeste ..na zalost tako je..u svakom slucaju internet ima svoje mesto.ne sme mu se samo dozvoliti da predje granicu nomalnog i povuce u zavisnost

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
Diabolika
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 18

italy.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 17, 2007 3:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kao sto su mnogi rekli, niposto ga nije zamijenio.
u krajnosti, koristim ga vecinom za besplatnu komunikaciju s osobama koje poznajem - umjesto da trosim novac na telefon da zovem ili na mobitelu da saljem poruke, cujem se s kolegama preko msn-a.

_________________
"sto manje vjerujes u zivot, manje imas za izgubiti."
 
Nuklearna_baklava
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Jan 2008
Poruke: 60
Mesto: kosovksa mitrovica

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 10, 2008 10:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neutral meni je internet vise strana za sebe,takodje mi dopunjuje neke stvari u zivotu! na drustveni zivot mi vrlo malo utice!

_________________
здраво кензо !!!
 
..::EvA::..
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Jan 2008
Poruke: 63
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se nece desiti da ako mogu i imam sa kim da izadjem napolje da ostanem da bih isla na internet. Internet je samo nacin da se ubije slobodno vreme.

_________________
 
♥ Banetova Žena ♥
Banovan!

★ U Srećnom Braku ★
<b>★ U Srećnom Braku ★</b>





Datum registracije: 11 Jan 2008
Poruke: 1597

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 6:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije mi zamjenio društveni život. nikako. zna moja kuma Wink


nas dve izlazimo iako smo u slobodnom vrimenu po forumima Very Happy Wink
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 11, 2008 6:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slazem se potpuno sa pinkie ( kao da je ovo prvi put Smile ) .. internet mi je pre bio kao jedna opsesija .. gledao sam sve sa druge strane i sve ostalo zapostavljao jer sam mislio da mi je tu zivot .. i da mi je tu sve ono sto mi treba ..

medjutim .. nekad dodje iz .. khm khm ... u glavu .. i onda jednostavno vidis gde gresis i onda se lepo sve to stabilizuje tako da imas vremena i za one koji zasluzuju vreme na internetu a isto tako i za ljude koji su tu oko tebe ..

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Ce___
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2005
Poruke: 32
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 12, 2008 2:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sami broj poseta i odgovora na ovu temu ti je prica i odgovor na tvoje pitanje Smile

_________________
I know that I hung on the tree lashed by
winds Nine full nights,
And gave to Odin,Myself to Myself,
On that tree the depths of whose roots No one knows.
No bread sustained me Nor goblet. I looked down. I gathered the runes, Screaming I gathered Them;
And from there I fell Again.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 14, 2008 7:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikako mi net nije zamjenio drustveni zivot i mislim da nikada i neće

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko vam je internet zamijenio društveni život? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 5 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon