www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Koliko vam je internet zamijenio društveni život?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
kennyZG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 24 Dec 2006
Poruke: 23
Mesto: Split / Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 12:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imao sam jedan period zivota kada sam sa posla isao odmah doma da bi bio na netu cijelu noc. sada sam se odvikao toga i uspjevam izdrzati bez kompa i po nekoliko dana. Smile


_________________
So...are you coming or going?
Od cumming and then going...?
Or cumming...and staying?
[Brian 2 Justin, QAF - 1. sezona, 1. epizoda]
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 1:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ono..ne bas...ipak je net..samo net...nece on moc nikad zaminit druđtveni život

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
lady_blue
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 48

Datum registracije: 11 Mar 2007
Poruke: 160

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 29, 2007 10:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

upoznala sam ovde predivne ljude koje nikada ne bih upoznala u svakodnevnom zivotu, jer smo ili u razlicitim gradovima ili se bavimo potpuno razlicitim stvarima pa i nije postojala sansa da nam se putevi ukrste... posle nekog vremena videla sam neke i live tako da su postali i deo mog svakodnevnog zivota... kada nemamo mogucnost ili vremena da se vidimo pisemo se na MSN-u i gledamo putem kamerica (sto je mnogo komfornije nego da pricamo telefonom)... internet samo brise granice i spaja ljude... a ljudi su inace od mnogo cega zavisni: od ispijanja popodnevne kafice sa komsijama (recimo) bez obzira sto nista vise od obicnih traceva nemaju da podele...

_________________
*****
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 24, 2007 10:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije ga zamenio. Proširio da, omogatio, upotpunio.
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 9:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prihvatam ga kao takvog i smatram da imam pravo da kazem da ga je upotpunio Cool Caskanje sa najdrazom drugaricom koju je put naveo u Australiju,ili caskanje sa dragim dok sam negde na putu Arrow neprocenjivo Exclamation hahaha Very Happy
Upoznah par super ljudova!!!!!
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 25, 2007 11:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Anđela je napisao/la sledeće:
Nimalo mi nije zamijenio i znam da nikad neće jer ne mogu bit ovisna o ovako nečemu.Dopunio također nije osim što mi je lijepo sesti i družit se sa ljudima i nasmijati, mada ti to ne mogu dugo jer mi je čudno, više volim gledat netkoga u oči.


Na svoj citat ću dodat da ja nemam kad sjesti i bit na Internetu po 7-8 sati jer osjećam kako mi guza ne može disat Laughing Laughing , uvijek me netko nazove u kvart da uživamo i ja hvala Bogu prihvaćam. Vikendom imam vremena i budem tu neko vrijeme, ali ovak na sat-dva dnevno i više ne mogu.

Zato i mene živo zanima KAKO ali kako netko može sjedit po 12h ( ne mora ni uzastopno, može i uz pauze ) i kuckat tu, pogotovo što ni ne kucka po cijelom forumu nego uzme copy/paste u Traču i eto ti postova Rolling Eyes
Znači nikad nisam i znam da neću moći bit na Internetu toliko. Takva sam. Uvijek ću izabrat prvo cugu sa prijateljima u kvartu, pa tek onda možda Internet.
 
kiki082
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Okt 2007
Poruke: 107

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Okt 26, 2007 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije ga zamjenio,ne provodim puno vremena za kompom
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se slazem s onima koji kazu da je povecao krug poznanika Preko neta sam upoznala hrpu ljudi koju s obzirom na tempo i nacin zivota nebi upoznala

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 27, 2007 10:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa... nije baš zamenio... ali mi je omogućio da budem u kontaktu sa ljudima, koji su jako daleko i sa kojima bih se, možda, redje čula da nema neta... Smile Takodje... zahvaljujući internetu, sad baš nemam više slobodnog vremena Mr. Green Upotpuni mi i onih pola sata (nekad i više) slobodnog vremena u toku dana... Cool

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije ga zamjenio,al voljela bi da sam vise vremena ovdje

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 4:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije zamenio, moj drustveni zivot je i dalje raznovrstan

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
gandalf 999
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Avg 2007
Poruke: 101

newzealand.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nije mi zamenio drustveni zivot,naravno da imam i dalje svoje prijatelje,ali i na netu sam stekla nove tako da ,,ne moze da skodi,,

_________________
[CENTER]
GLEDAJTE KA SUNCU U ZORU PETOGA DANA
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Koliko vam je internet zamijenio društveni život? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon