www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobacivanja!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nenaantena
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 41

Datum registracije: 12 Dec 2005
Poruke: 2649
Mesto: tamo gde zivot traje ..............

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uopste ne obracam paznju na ta dobacivanja

 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 2:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad ignorisem, ponekad im mahnem srednjim prstom!
 
Babily
Veciti optimista
Veciti optimista





Datum registracije: 28 Avg 2006
Poruke: 5506

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Najgore mi je kad prođem pokraj nekog gradilišta.
Inače takve komentare smatram neukusnim i to je pravi odraz nečije kulture


E definitivno su ti sto rade na gradilistu najgori...ima ih punoooo i uvek dobacuju neke glupave komentare i to svi grupno...
Uhhhh Evil or Very Mad mrzim to!
 
isica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jan 2006
Poruke: 178

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 13, 2006 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hm, very, very bad. samo ološ dobacuje
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uhhhhhhh fuj ignorisem mada bi mu rado rekla :
"Pali budalo!imas li ti kuci sestru ,zenu devojcicu sta vec majku "uzas ali sa takvima se ne treba nastavljati...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, to me jako iritira, jako pogrešan pristup devojci... U poslednje vreme, više i ne obraćam pažnju...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
prase
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 24 Jul 2006
Poruke: 575
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 11:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trudim se da ne obracam paznju na to, ali nije mi jasno da li su muskarci toliko glupi ili je nesto drugo pitanju. Kako ne shvataju da je to bezveze, postoji milion nacina da devojka obrati paznju na njih ali ovaj definitivno nije onaj pravi.
 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 3:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uzas!!!Izludi me to!!!!haos!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
Ellectra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Sep 2005
Poruke: 106

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 16, 2006 9:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mene nerviraju tipovi u kolima koji sednu na sirenu ili otvore sirom prozor pa urlaju tako da ih cuju dva bloka dalje...
 
serz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 17, 2006 5:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma kad mlađi dobacuju ok, samo prođem..ali kad neko ko mi može biti djed kaže:djes mala treba li ti društvo..užasssssss
 
#Alex#
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Nov 2006
Poruke: 107
Mesto: Kragujevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 1:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavisi. Uvek primetim kako izgleda osobakoja dobacuje. Ako je to neki mladić mojih godina, onda mi je to okej, mogu čak i da mu se osmehnem, mada to nije način za privlačenje pažnje. Ako je to neko dete tek stasalo da izlazi u grad, onda ga razumem, nije imao nekog starijeg da ga nauči kako se to radi. Ali za matorce, stvarno nemam razumevanja, takve bih na kolac ili pod giljotinu, pa kud puklo da puklo.

_________________
Samo napred, nazad ne mozemo!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mene to uzasno nervira
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobacivanja!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon