www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobacivanja!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 13, 2007 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf...izuzetno me nervira!
to mi je tako seljacki i odvratno! Mad



_________________
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 2:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takve komentare kada cujem ni ne okrecem se ma da bi im htjela reci koliko su jadni, ali nisu vrijedni ni da im se kaze. U biti njima je hrane kad vide kako sizimo
 
dragoje
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Okt 2006
Poruke: 74

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 10:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja prodjem. Laska mi to kada neko dobacuje, mada ima i onih komentara koji me izbace iz takta. Jednom su mi na moru dobacili - ima duge noge, vjerovatno moze visoko da ih digne. Stvarno sam ostala bez teskta... Ali, sto se tice toga - Djes' mala, to me ne dotice. Prodjem i eto.
 
Lilly lovedoll
*GiMmE mOrE*
<b>*GiMmE mOrE*</b>





Datum registracije: 26 Maj 2006
Poruke: 3257

north_korea.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 14, 2007 3:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni to odgovara bas... Razz Razz Ali pomalo zavisi od koga je i kakvo je dobacivanje,,, Razz Razz Razz
 
smixy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 21 Sep 2006
Poruke: 227

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 21, 2007 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

niti me nervira, a jos manje mi laska, ne obracam paznju na takve stvari i na dobacivanja to mi je jako primitivno i nekulturno.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hihih..Može on meni dobacivati i fijučkati do mile volje, nebi se okrenula pa neznan ča bilo. Nisan prestroga, nego nije lipo da se cura okreče za svakin muškim . Wink Kod mene je to tako. Da se postavi na trepavice, nebi ni jedan to od mene doživia da se okrenem za njim .
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neriraju me dobacivanja, ali uglavnom ne odreagujem.

_________________
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 5:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i mene nerviraju...odmah mi daju do znanja kakvi su zapravo..a takvi me decki ni najmanje ne zanimaju

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Nina_NS
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 338
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 22, 2007 2:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to me uzasno nervira...ali kada mi tako dobacuju ja sve to lepo iskuliram i produzim napred...ne obazirem se na ta dobacivanja

_________________
Ljubav nikad vise ni u sali,los je onaj sto se hvali da ce da me prevari....
 
**OpasnaMackica**
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 04 Apr 2007
Poruke: 593

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 9:20 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo se okrenem i pogledam ih sa visine i kazem koji prostaci i produzim dalje
 
Mala_crvena
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 347

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 29, 2007 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice tih nabacivanja to znaci curke da nesto znacite... Wink ali to i mene zna zivcirati kad te neki starkelja pogleda i dobaci nesto,ali na takva dobacivanja i ona druga uopce ne obracam pozornost samo prodem....

_________________
Prodi samnom kroz CRVENO
bit ce moje sto je njeno
vezi oci i ne koci
prodi samnom kroz CRVENO...
 
mima85
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 60

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno su mi odvratni frajeri koji dobacuju,ali ja se na njih i ne obazirem...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobacivanja!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 4 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon