www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobacivanja!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
nikita123n
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 100
Mesto: Tako blizu...a tako daleko!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 30, 2007 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jao mrzim takve primitivne tipove....koji nemaju ni grama kulture ni postovanja....GADE MI SE! obicno ne obracam na takve tipove...jer ne zelim da se spustam na njihov nivo!

 
Alekssandra
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 31 Jul 2006
Poruke: 314
Mesto: Havaji

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 4:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno su dosadni misle da ce tako ispasti baje ali nisu ni prici tome...tad bi im nalupala samare!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_________________
Umeo si da budes vest da srusis sve mi kule srece gradjene i ostavis me slomljenu da ljubim stope tvoje i da lako kao pero letim,
imedju sna i jave,vecno ziveci u strepnji,da
bih sve to ponovo mogla doziveti....
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 6:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nekada samo isqliram i brzo prodjem,nekad i ja odgovorim(samo ako je u pitanju neko mojih godina,onako polu-normalan:)),nekad se smijem,jednom sam jednog djeda koji me je tooooliko iznervirao gadjala kamenom Twisted Evil ,ali promasih Evil or Very Mad i onda me je ostavio na miru.

Bas zimus kad sam se vracala kuci oko ponoci(pjeske! sama!),neki decko iz auta dobaci: -Ej mala jel ti hladno da te ugrijem?- A ja njemu: -Jeste,samo sto ne vjerujem da mozes zadovoljiti moj oooogromni seksualni apetit!- Laughing i otisao je bez rijeci Mr. Green

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Maj 01, 2007 7:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

**OpasnaMackica** je napisao/la sledeće:
samo se okrenem i pogledam ih sa visine i kazem koji prostaci i produzim dalje


Slazem se i potpisujem!!!
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 1:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo je smesan nacin na koji to radi vecina, deluju kao uspaljenici i trudim se da prodjem bez komentara...mada, jednom me je jedan toliko iznervirao (nije mu bio prvi put da se tako izbacuje,a narocito kad su mu tu drugovi), da sam prisla njihovom stolu i pitala ga "Izvini, nesto si hteo?"...eh, kad se setim kako me je pogledao blago telecim i sirom otvorenih usta, jer verovatno to nije ocekivao, a onda je poceo da trokira na sta su njegovi drugovi poceli da se smeskaju dok nisu prasnuli u smeh...rekla sam mu "Izvini, mora da mi se ucinilo", okrenula se i nastavila s drugaricama...od tada mu ni glas nisam cula i uvek okrece glavu na drugu stranu kad prolazimo jedno pored drugog u gradu... Laughing
nisam za to da im se vraca, ali sto je mnogo, mnogo je... Twisted Evil
 
please
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 25 Apr 2006
Poruke: 1427
Mesto: pogresna drzava

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 1:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam dali ste primetile kako je retko da muskarac sam dobacuje Wink
oni to rade samo kad su u "coporu",kad se imaju pred kime duvati se :
slabicka posla...
ni svesni nisu koliko su glupi i vulgarni sa tim dobacivanjem.
meni licno je jos mrze buljenje:
ono,kad nas gledaju kao komad mesa u izlogu Confused
necu citirati sta im kazem u takvim situacijama (zabranjeno
pravilnikom) Very Happy ...

_________________
www.ONE.org
 
black_panthera
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 03 Mar 2007
Poruke: 761

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 5:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ja se na to uopce ne obazirem, to su za mene primitivci

_________________
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 06, 2007 8:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takvi komentari su skroooz jadni i samo dokazuju da takve osobe nemaju ni malo kulture... Evil or Very Mad

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 07, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne obraćam pažnju,
nekad uzvratim onak bezobrazno ako je i on.
nekim curama to prija, ako je baš lijep kompliment ..ali meni to nije ništ posebno.
ljepše je kad mi u oči kaže nešto.
 
gucci_novosadjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 04 Nov 2006
Poruke: 158

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 09, 2007 5:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni to u vecini sluchajeva laska, ali kad to predje granicu i postane vulgarno svashta ti pada na pamet da uradish!
KICK SOME AZZZZZZZZZZZZZ
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Maj 12, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma na to ne obracam paznju,to je toliko prosto da nemam reci

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Tina69
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 13 Maj 2007
Poruke: 24
Mesto: tu i tamo, vise svuda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 13, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma takve osobe koje dobacuju su prave isfolirane funjare, mrzim kad cujem da neko zamnom dahce, to su slabici! A i devojke koje se primaju na to nisu nista bolje!

_________________
Ni na nebu ni na zemlji!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobacivanja!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 5 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon