www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobacivanja!!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Vampirusa
Izabel di Mulen
<b>Izabel di Mulen</b>





Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 18892
Mesto: ... tamo gde ljubav počinje...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sta reci! dok sam zivela u starom kraju morala sam da prolazim pored jedne kasarne. Sada zivim u kraju gde moram da prodem pored dve kasarne. Vise ne obracam paznju na dobacivanja, dignem glavu i fiiiiiiiiiiijuu. Mada ni vojska nije kao sto je bila.


_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Maj 14, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A kad trube iz auta? Mr. Green
Ima i cura koje trube, ali ipak muški češće.
Doista se ne obazirem.A tek kad ne stigne svirnut pa se sirena čuje kao pregaženi ker. Mr. Green
Ipak je ljepše prići netkome oči u oči Laughing 8)
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 11:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne obracam toliko paznju ali ako kaze dobru rec mu se nasmesim i odem.... Mr. Green
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh, ignorišem dobacivanja. Pa neću se valjda spuštati na nivo kojekakvih mangupa i natezati se sa njima Confused Kome se stvarno sviđam, taj će mi otvoreno prići. Ili bar na neki civilizovaniji način Wink

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 31, 2007 6:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mrzim dobacivanja..kada dobacuju,ne obracam paznju niti se okrecem i iskuliram ih 100 %
 
Lylyth
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Avg 2007
Poruke: 389
Mesto: daleko od stvarnosti.....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 8:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne obracam paznju na dobacivanja...ali bilo je puta kada sam rekla sve i svasta... Very Happy Very Happy

_________________
To sto vas neka osoba ne voli na nacin na koji bi ste vi to zeleli, ne znaci da vas ta osoba ne voli celim svojim bicem.
 
acika91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 24 Okt 2007
Poruke: 10
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 03, 2007 10:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne obaracam na dobacivanja,i uglavnom ih kuliram ali ako preteraju mogo da kazem sve i svasta....a jedna devojka i decko su dobili batine zbog dobacivalja i sirenja raznih prica o meni

_________________
sada znam da te trebam
sada znam da te trebam
i kad unapred gledam
bez tebe ja nepostojim...
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nekad im drsko odgovorim, a nekad me boli uvo i samo prodjem..zavisi u kakvom sam raspolozenju..mada ponekad moze i da laska, u zavisnosti od toga ko je taj koji dobacuje i sta dobacuje..
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

lagala bih da mi ne prija ali opet.. sve zavisi od koga dolazi to dobacivanje, ako dolazi od nekog prljavog, pijanog, beskucnika itd onda mi je Rolling Eyes
a ako od normalnog decka sto ne bi shvatila kao kompliment Wink

_________________
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 4:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jučer mi jedan frajer a normalno skroz izgleda i lijepo , rekao dok sam stajala i čekala da dobijem kavu na ulici da imam divan osmijeh, ja rek'o hvala lijepa Laughing Laughing Laughing a onda poslije deset minuta kroz prozor obližnje srednje škole se čulo Uuuuuu, kakva cica. Laughing E, tad nisam obratila pažnju doista, pa možda nije ni meni bilo upućeno i sad ću se ja okretat i gledat okolo tko je vikao za mnom. Svakako sam mislila o nečem drugom
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 6:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se nisam okrecala jer je to za mene ponizno a jos vise za onog koji dobacuje, zvizdi i sl.
Mislim nista gore. Ako se nekome svidjas, nek ti na fin i kulturan nacin i pridje jer nismo stoka ili ovce da nam se tu zvizdi. pih.
 
ENA_Nis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 11 Jul 2008
Poruke: 25
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 11, 2008 4:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sto dobacuju to i nekako, pocrvenim, spustim glavu i odem, ali kad me je jedan decko pribio uz zid, podigao mi noge i rekao nesto jako nepristojno, tad sam htela da umrem od blama, najgore sto sam bila potpuno bespomocna
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Dobacivanja!! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 6 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon