www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li današnje djevojčice drže do ženstvenosti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
vladimir86
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 28 Nov 2006
Poruke: 1097
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto sumnjam da ima neke zenstvenosti!

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 10:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
rizmal je napisao/la sledeće:
ametist heart je napisao/la sledeće:
I moram da primjetim da su danasnje cure postale sve vise "muski nastrojene". Pa kad izadjem vani vidim ih kako se opijaju, povracaju po WC-ima, neke cak voze Street Race. Laughing
A i sve manje njih nose one zenstvene haljine, leptirice u kosi, zavodljivo se ponasaju. Cak i zavodjenje nije zenstveno. Nema onog igranja sa ocima, onih njeznih pokreta... Rolling Eyes
Ja se trudim biti prava djevojcica, i ostati takva koliko god mogu. I hvala Bogu uspijevam. Jer ne mogu zamisliti takve cure koje vidim pijane kao letve po ulic, kako se rastezu u nekim jeftinim minjacima, i onim jadnim izgledom jednog dana kao majke. Rolling Eyes
A da ne govorim onu tajnu "kuhanja". Pa koliko danas tih cura zna ista skuhati u 25-oj godini??? Zar je to normalno? Da danas-sutra kad ozenis neku takvu da ti nezna ni jaje ispeci doma?? Rolling Eyes
Ne kazem da zena mora da bude domacica i tocka. Ali bar da bude svestrana, i da ima stila u svemu. Wink
Slazem se s tobom odvratno mi je kada vidim da se devojke ponasaju ko muskarci a pogotovo jos kad se ponasaju onako kako ne bi trebali da se ponasaju ni muskarci(jer slozices se da je bez obzira na pol katastrofa videti osobe koje su pijane ko letva i povracaju po ulici...)
A danas je sve manje devojkaka koje se oblace ko devojke,sad su obucene ko fufe ili ko muskarci,cast izuzetcima.
I zato mi je drago i srecan sam sto je moja mica potpuno zenstvena(voli da obuce i suknju i stiklice i...) i sto se totalno razlikuje od ovih danasnjih animir damica....


Sazem se sa oboje!

@ rizmal: Sta podrazumevas pod "oblacenje kao musko"? Please, samo mi na ovo odgovori da znam na sta mislis da ne bi doslo do neke zabune u mom daljm komentaru. Thanx! Wink
Sorry EGO al ja sam tek sada video ovo pitanje upuceno meni....
"Oblacenje kao musko"-pod tim mislim da vecina devojaka danas ne zna za stiklu suknju i slicni vec samo za farmerke dukseve trenerke patike,....e kontas sada ili treba da ti pojasnim na nekom primeru?

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kapljica je napisao/la sledeće:




Svi muskarci koji misle da zene gube svoju zenstvenost time sto se izjednacavaju sa njima na intelektualnom planu, njihovim sposobnostima i mogucnostima (ili ih cak i nadmasuju) mogu samo da im zavide i nista vise. Zenstvenost se ne gubi na taj nacin!

.


Bravo na ovim rečima!!! .Potpuno si u pravu! Pa zar je strašno ako i mi želimo imat karijeru?
Ja ne kažem da treba da zapostavimo sebe i sve ostale zbog studija i karijere, naravno, uvijek će se znati ko će kuvat,prat veš itd kad dođe kući-mi cure- ali čekaj?? Za mene domaćica koja sjedi kući, ujutru mu skuva kafu, cijeli dan prevrće kanale,čeka muža da dođe kući i gleda kojekakve emisijice ,,Menjam ženu,, itd - meni one nisu ženstvene, na primer.
Ne želim nikoga uvrijediti i sad skrenuti sa teme, ali mislim da ni to nije cilj u životu svake žene, a sve ih je više takvih.

Današnjim curama, tj. djevojčicama je stvarno najbitnije da izgledaju kao Barbike i to uopšte ne dokazuje njihovu ženstvenost a ni senzualnost!! Na prste mogu da nabrojim cure koje se ne ponašaju tako, nego žive u skladu sa svojim godinama i potpuno prirodno izgledaju i zaista još uvijek vole zavesti muškarca na ljep način - da se zna ko je tu muško a ko žensko - u toj ženstvenosti. A ne da mijenjamo uloge, da se opijamo kao puštene s lanca..Fuj.
 
dado_GTI
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 18 Jan 2006
Poruke: 545
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da bas i ne!!!
 
majk.g4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 156
Mesto: negde daleko al opet blizu

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 9:37 am    Naslov poruke: sssssssss Na vrh strane Na dno strane

problem danasnjih devojaka je sto se takmicu izmedju sebe koja je lepsa itd.a ta nezna ako je koji tip vreba da oce samo sex,.....
tezko je danas naci devojku koja bi mogla bit i zena i odgajat decu te sacuvati ili biti ubraku a pogotovo kad ni sama nije odgojena kako treba.
kod njih je danas sve u lepoti i misle da ce osvojiti svet ili da ga jest i svaka bi bila pamela anderson,ili bilo koja lepa glumica ili javna osoba sto je.a neznaju da su te vec sve izfucane
A KRAJ KRAJEVA KAKVO JE VREME DANAS I MORAMO DA TO SVE PRIHVATIMO KAKO JE DOBRO JE JA SE NEZALIM TOLIKO DOK JE OVAKO DOBRO JE. Smile Very Happy

_________________
kud koji mili moji
 
bal pod maskama
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 77

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 01, 2007 7:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Momci...nije u redu tolika generalizacija...........slazem se da danas devojke izgledaju kao da ih stampaju u fabrici.....i da se napijaju......i da se oblace kao fufe....ali......nismo sve takve........ja bas pazim na svoje ponasanje.....i imam takav ukus da se ne oblacim na izvolte ali ni kao musko....stiklice redovno .....i suknjice ali do kolena.......ne znam kako da vam dokazem....ali stvarno nas ima i zenstvenih....jos uvek........... 8)

_________________
CLEAR YOUR MIND
 
merymca
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 47

Datum registracije: 28 Jun 2005
Poruke: 1249
Mesto: da mi je u 'PUSTINJU'

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 01, 2007 7:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima,ima ni sama nevolim te kopije,danas su zaista skoro sve iste i to tjera čovjeka da povrati ali ima izuzetaka,samo baš u tome je problem što muškarci vide sex u svakoj curi,a rjetko kad pružaju za upoznanje nje same,njenog karaktera...tako da svi smo krivci i muški i ženske,al opet ima izuzetaka.......
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 02, 2007 4:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se ne otkrivam previshe =)))
ali uvek se obuchem lepo, pristojno i jebozovno =) ali to samo za mog dechka...
ako idem sa drugaricama na kamp primera radi, obuchem shiroke farmecice i neku majicu uzanu...
opushteno..

_________________
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Smatram da devojka ne gubi svoju ženstvenost time što oblače farmerice, trenerke, patike i sl.
Ja se oblačim uglavnom, skate, rap - ali vodim računa o tome da ne izgledam kao muško.
Postoje granice, ali isto tako i muškarci se danas oblače kao devojke, ne želim da vređam, ali tako je!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
stojke_86
EGO!'s superhero
EGO!'s superhero



Godine: 38

Datum registracije: 27 Nov 2006
Poruke: 2334
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

EGO! je napisao/la sledeće:
Smatram da devojka ne gubi svoju ženstvenost time što oblače farmerice, trenerke, patike i sl.
Ja se oblačim uglavnom, skate, rap - ali vodim računa o tome da ne izgledam kao muško.
Postoje granice, ali isto tako i muškarci se danas oblače kao devojke, ne želim da vređam, ali tako je!


Pa i ja smatram da ne gubе zenstvenost u farmerkama, ako su dovoljno plitke. Very Happy
Ma suknja je zakon!!! 8)
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 05, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stojke_86 je napisao/la sledeće:
EGO! je napisao/la sledeće:
Smatram da devojka ne gubi svoju ženstvenost time što oblače farmerice, trenerke, patike i sl.
Ja se oblačim uglavnom, skate, rap - ali vodim računa o tome da ne izgledam kao muško.
Postoje granice, ali isto tako i muškarci se danas oblače kao devojke, ne želim da vređam, ali tako je!


Pa i ja smatram da ne gubе zenstvenost u farmerkama, ako su dovoljno plitke. Very Happy
Ma suknja je zakon!!! 8)


Pa, naravno - sigurno ne nosim džakove do vrata!

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
zmaster1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 19 Maj 2005
Poruke: 436
Mesto: Cape Town

southafrica.gif
PorukaPostavljena: Pon Jan 08, 2007 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danasnje zenske su eroticnije. ali zenstvenije ne, nikako. Eleganciju sam nalazio na drugim mestima u drugim drzavama. Ali zenstvenost nije danas in za mlade.

_________________
[img]http://img276.imageshack.us/img276/690/zm504yb.gif[/img]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li današnje djevojčice drže do ženstvenosti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 2 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon