www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li današnje djevojčice drže do ženstvenosti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 8:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Zenstvenost? uh sta to beshe ... a da ono sto su devojke nekada imale urodjeno i sto su pokazivale svojim ponasanjem. To nesto sto se dalo osetiti u njihovom prisustvu. Mislim da suknje, tange, stikle ko soliter da slome vrat u njima i majica koja vise otkriva nego sto sakriva nije znak zenstvenosti ... bem li ga - davno je to izgubljeno (nazalost) :S




Ima njih ženstvenih još, al brate, treba jih dobro tražit. Neko reće, djevojkama su uzor oni mladci i mlade sa Granda, davno sam ja to reko. Danas je djevojka ženstvena kad pokaže sise, guza, i da se izvija ko zmija kad je stresa struja...

Djevojčice su izgubile neki pametan uzor, a ni dječaci nemaju neki pametan uzor u Brad Pitu, Kluniju i šta ja znam kome još...



_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 9:04 pm    Naslov poruke: Re: Da li današnje djevojčice drže do ženstvenosti? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Ženstvenost je cijela životna filozofija, stav, držanje i ponašanje.


bas tako...
ono sto je spolja mora da bude i iznutra...
kada je zena/devojka zenstvena...

Kao ti nijedna zemljom ne hoda
nijedna zemljom ne dise"


nebrojeno je onih koje lice na ovu zenu/dvojku iz stiha...
koliko je zaista ovakvih zena/devojaka?

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
.......
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Avg 2008
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidim da mnogi ovdje miješaju ženstvenost sa podčinjavanjem muškarcima...
pročitala sam sve i svašta što ste ovdje pisali...neki kažu da djevojka nije ženstvena ako nije nježna i umiljata, ako se ne smješka i ne trepće okicama, ako ne zna da kuha i sl.
ja se s tim ne slažem...meni to nije ženstvenost...meni je takvo ponašanje ponižavajuće
ja lično sebi to ne dopuštam jer u tom slučaju sebe automatski stavljam u niži položaj u odnosu na muškarca. Zašto mi ne bi mogli biti kao i muškarci...dijelili iste interese...to što djevojke popiju koju čašu alkohola tu i tamo, što prate fudbal i dio su neke navijačke grupe ne znači d asu manje ženstvene uopšte...
Ženstvenost je samo u glavi...ništa više...ženstvenost se ne vidi na oko...ona se osjeti...po meni je žena ženstvena kad ima svoj stav, svoje "ja", kada je slobodna i samostalna, a ne ovisna o muškarcu...
Nije djevojka manje ženstvena ako ne sjedi skupljenih ili prekrštenih nogu...po meni je to samo znak ženske nesigurnosti kad želi da izgleda što manje, nježnije, neprimjetnije i slađđe u želji d ase nekome svidi...
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ženstvenost... Različita su shvatanja ovog pojma. Po meni je ženstvenost ako se devojka zna fino i kulturno ponašati, ako je obrazovana, pametna, zna šta kad treba reći, da ne psuje i ne koristi vulgarne izraze, da ima svoje stavove, svoje ''JA''. To je po meni ženstvenost.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

o da, danasnje "devojcice" i te kako drze do zenstvenosti

toliko da su izgubile svoju mladost

zalosno

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

danasnje devojke
velika vecina su muskarace
skoro ostali deo glupe,ruzne,tj sve nikakve
a mali deo je zenstven.ali mali deo

_________________
bludnik
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 10:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ženstvenost je cijela životna filozofija, stav, držanje i ponašanje. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
A danasnje klinke, ne vezu sa zivotom, a ne zenstvenoscu...

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 29, 2009 1:56 pm    Naslov poruke: Re: Da li današnje djevojčice drže do ženstvenosti? Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Mene zanima dali vi (muškarci Mr. Green ) smatrate da su današnje djevojke ženstvene?
Jer po meni ženstvenost nisu goli pupci (samo da se razumijemo) i dekoltei u kojima vidiš taj isti pupak... :crazy:
Ženstvenost je cijela životna filozofija, stav, držanje i ponašanje. Današnje se curice ponašaju ko kočijaši i pritom ne mislim samo na psovke, nego i na držanje i svjetonazore...
Nadam se samo da ću svoje dijete uspijeti naučiti da izbjegava pomodarske gluposti i da postane pravo žensko u svakom smislu te riječi... Wink


Danasnje devojcice ne znaju sta znaci biti zenstvena Confused
Nazalost Laughing
Zenstvena je ona koja drzi do sebe, koja je svesna svoje lepote, pameti, inteligencije.. Wink Koja je svesna sebe, verujem u sebe, ima samopouzdanja - ali ipak ne previse Wink
Sto se tice oblacenja i to.. Devojcica od 15, 16 godina nema sta da pokazuje jer se nije jos ni do kraja razvila Laughing
Npr ja sa 18 godina, volim ponekad da obucem majce da dekolteom, zato sto imam sta da pokazem i ne stidim se, ali znam da nosim taj dekolte i nosim sebe, i ne izgledam kao laka..kao fuksa, samo zato sto sam se tako obukla Wink
Mozes izaci i u nekoj opustenoj kombinaciji, tipa ravne lepe patikice, japanke, sorts, majica i opet si zenstvenija od neke 15-godisnje devojke koja se lomi u stiklama od 10 cm u kojima ne zna da hoda Laughing Laughing Laughing Laughing
Danasnje devojcice ne paze na svoje ponasanje, rade kojekakve gluposti u sred grada, kafica, kako god i misle da su popularne, a ne shvataju da su samo smesne.. totalno nezanimljive Confused Laughing

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
danegrobar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Apr 2009
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 13, 2009 11:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rijetko da danas nađeš ženstvenu djevojku Confused
Jer se ložim na ženstvenost i sexipil Smile
Teško je u današnje vrijeme nama muškarcima...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li današnje djevojčice drže do ženstvenosti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4
Strana 4 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon