www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Muskarci to ne rade
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 8:14 pm    Naslov poruke: Muskarci to ne rade Na vrh strane Na dno strane

"Nikad ti nisam kupio poklon cak ni cvet,
nikad se nisam vratio kuci jutrom pre 5,
nikad te pitao nisam sta zelis i sta osecas,
nikad ti nisam rekao mislio sam da znas...
Menjam sve stare navike tvoje kad mi dosade,
nijednu svoju cak ni losu muskarci to ne rade.
U nasem kraju to je normalno i mi smo srecan par,
nikad nikom priznao nisam ovu stvar... "

zasto je kod nas nekad tako?



_________________
~Duo de la muerte~
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uf Bulate,istina je to....suva i gorka...nije nekad vec veoma cesto jbg Rolling Eyes

nisam pametan,ne znam odgovor na tvoje pitanje..al znam o cemu govore ti stihovi...iz iskustva Sad

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
The Realist
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 11 Sep 2006
Poruke: 355
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sumnjam da baš sve može da se potrefi!!

_________________
"I know where I'm going and I know the truth, and I don't have to be what you want me to be. I'm free to be what I want."-Muhammad Ali
 
jerumi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2007
Poruke: 186

canada.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

i ja bih to stvarno volela da znam, zastooo?? Rolling Eyes

_________________
nemam ja toliko kofera, kada me tuga potera, da spakujem sva ta gorka osecanja...
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da muskarci to nikada ne rade Smile Samo mnogo redje nego sto to devojke ochekuju.
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 24, 2008 3:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad niko nece hajde Bulatcare ti...

Ovo su stihovi jedne pesme, po meni oni stvarno mogu da se prikažu na emocije nekih muškaraca. Nisu to klasični mačo-men tipovi, ni: "baš me briga world is mine", to su jednostavno stene, nisu škrti na emocijama nego jednostavno devojka je tu, svi znaju da je njegova ali skoro nikad nisu viđeni kako razmenjuju nežnost: držanje za ruke, poljupci, poglede itd... tako je u javnosti. U privatnosti kao što kažu stihovi -mislio sam da znaš- Pokušaću da objasnim sa moje tačke gledišta: to su ljudi kojima je potrebna adaptacija ćutanjem u sigurnom "ekosistemu", koji za sobom ostavljaju ono što misle da je sigurno (na to se svode uspešni brakovi), reči što su izrečene prihvataju se kao konstante - ljubavi, volim te, želim te zauvek kraj sebe... takvi su ljudi kao rakovi ko je prodro do njihovog srca on je siguran u oklopu ljušture... pokrenuh diskusiju hajde još neko...

_________________
~Duo de la muerte~
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 24, 2008 9:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ovisi od muškog mozga, bolje rečeno psihe, ali nisu svi takvi. Neutral
 
ribizlaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Mar 2008
Poruke: 8
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 28, 2008 11:43 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

LM,mislim da gore navedene stihove moze reci i Zena!

_________________
Promeniću ples do kraja igre....
 
KASPER MD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Okt 2006
Poruke: 69
Mesto: Modriča

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 06, 2008 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sjedi se u kafiću društvo priča cuga standardno cure i momci dolazi nam za sto ulični prodavac cvijeća prilazi drugu do mene i kaže kao cvijeće za damu da kupi a on će ti njemu na to a ne ne moram BiiiiP je već izvinjavam se na vulgarnosti ali skontali ste o čemu se radi
pa neka mi neko kaže jeli bolje ovako kao ja nikad ne kupiti ili kupovati samo dok ne dođem do cilja pozdrav
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 5:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KASPER MD je napisao/la sledeće:
sjedi se u kafiću društvo priča cuga standardno cure i momci dolazi nam za sto ulični prodavac cvijeća prilazi drugu do mene i kaže kao cvijeće za damu da kupi a on će ti njemu na to a ne ne moram BiiiiP je već izvinjavam se na vulgarnosti ali skontali ste o čemu se radi
pa neka mi neko kaže jeli bolje ovako kao ja nikad ne kupiti ili kupovati samo dok ne dođem do cilja pozdrav


1. Hajde ti sad kaži zašto je to tako?

2. Da li mu je devojka bila prisutna?

3. Do kakvog cilja?

_________________
~Duo de la muerte~
 
KASPER MD
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 27 Okt 2006
Poruke: 69
Mesto: Modriča

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 13, 2008 5:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da je bila prisitna a cilj je brate da je kreneš i ideš dalje znači tpiš njene gluposti njeno pametovanje kupuješ cvijeće stalno vodi i drugaricu na piće sa sobom pa ko će to sve da podnese finansijski ha ha ha pozdrav
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 14, 2008 5:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Juche sam poklonio 11 ruzha. Svaka je bila duga oko pola metra.
Ustao sam rano, iskrao se, otishao na aerodrom - jer samo na aerodromu neka cvecara radi - rekao: Dajte mi to i to. Vratio se, postavio ih na sto, skuvao kaficu i pricha gotova. Very Happy

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Muskarci to ne rade Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon