www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ambicioznost - vrlina ili mana?
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
zeus00
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 22 Mar 2007
Poruke: 18

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 05, 2007 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da je ambicija više mana nego vrlina, većina nas se zbog ambicioznosti razočara, kmeee

 
Eliot je sreda
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 1128

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 5:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ambicioznost je stanje duha...pokretac nade, pozitivne energije i hrabrosti.
I definitivno ambicioznost smatram vrlinom.
 
-*-Diva-*-
~mali djavolak~
~mali djavolak~



Godine: 33

Datum registracije: 10 Okt 2006
Poruke: 5070
Mesto: *~najlepse na svetu~*

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vmirko je napisao/la sledeće:
Vrlina, ali do odredjene granice. Ne treba biti bolesno amibiciozan.


upravo to sam htela da napisem
 
*djevojcica*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 09 Apr 2007
Poruke: 24
Mesto: Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uuh,imam jednu drugaricu u odjeljenju,ona je bolesno ambiciozna,,,ljudi pa ona place na sred casa,,,,ako neko odg,,,malo bolje od nje,ili ako je zaboravila da kaze nesto a planirala je u sklopu te lekcije koju je odg,da isprica,,ali ona ozb,place..jer misli da ne valja to sto je odg,hoce bolje,hoce da bude najbolja,najbolja,,,da joj se svi dive...
Onda da cujete njene planoce,,ona uv+ci 3jezika uporedoo...
Eto nju nista ne zanima samo ucenje i ucenje,kasnije smao posao i posao...i gotovo...
I evo opet napisacu sto je i vecina vas...Mislim da je mana,sve dok je u granicama normale,,a kasnije stvarno postane opasno;))

_________________
Ja sam obican,Bozji batler,nisam ja losa los mi je karakter!
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 9:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako je u granicama normale, onda je vrlina.

_________________
 
Fireman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 11 Apr 2007
Poruke: 6
Mesto: Neoplant

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 11, 2007 11:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zeus00 je napisao/la sledeće:
ja mislim da je ambicija više mana nego vrlina, većina nas se zbog ambicioznosti razočara, kmeee


Ne moze biti mana nesto s cim covjek tezi da ostvari neke svoje ciljeve,
a to sto se ljudi razocaraju sto bi Gete reko "Svi bi mi nesto uradili od svog zivota, ali malo nas radi na tom."

_________________
Fa Fa La Si Mi Ti Fa La Ti
 
samo_san
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 105

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 15, 2007 6:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ambicioznost skoro uvek preraste u gordost,samoljublje i tako hvata coveka u zamku,i tada nastaje pakao za covekovu dusu i psihu....A sem toga,najveci uspeh uvek postignu skromni ljudi koji ne ocekuju puno..

_________________
SVE je moguce onome koji veruje...(Marko, 20:23)
 
Gaglica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 61

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 1:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne volim preambiciozne ljude. Ima kod nas na faxu momak koji toliko zeli da bude najbolji.. i od se trese bukvalno se trese kad radi kolokvijum.

Biti ambiziozan i gaziti preko drugih ne bi li ostvario ciljeve... Rolling Eyes
 
pikaboo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 504

guinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 16, 2007 4:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pikaboo je napisao/la sledeće:
Vrlina je sve do onda, kada covek prestane da bira sredstva da bi dosao do cilja...sve ima svoju granicu...
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 21, 2007 6:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da upravo dobro receno,
bolesne ambicije su opasnost velika po okolinu Mr. Green

ambicija je vrlo pozitivna osobina Wink
 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada je u merama, onda je vrlina...
Ali ipak ima i naroda, koji su previse ambiciozni, a to vec ide u manu...
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 04, 2007 9:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Samo ću da kažem Arrow vrlina Exclamation
Treba biti ambiciozan makar te zbog toga drugi zamrzeli. Slediš sebe, svoje ciljeve... Ne trebaju ti ljudi koji te neće volei zbog toga Exclamation

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Ambicioznost - vrlina ili mana? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon