www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zašto se muškarci boje ženske samostalnosti?
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 9:31 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote="budidobar"]ma i meni nije jasno zasto zene tako razmisljaju ? zasto bi se muskarac bojao na bilo koji nacin njihove samostalnosti ? to su "davno prosla" vremena..kada su nasi ocevi rintali a one ljuljale kolevke i cekale da dodje sa posla i donese kesu sa jelom i picem...

ne razumem ..nije mi jasno zasto se medju zenam uvek iznova forsira ta tematika ? da li su one nezadovoljne time da su samostalne ? da li im je to mozda puno ? da li zele da se vrate u vreme apsolutnog patrijarhata ( lepo su zivele..ruku na srce ) ?..nije mi jasno

licno nemam apsolutno nikakav problem sa time , cak sta vise...hehehe

mislim da vecina muskaraca na to ne obraca vecu, ako uopste obraca paznju..[/quote]

Mogu samo da na ovo kazem da je tacno, da zene obicno samostalnost tematizuju... Ja verujem da se boje svoje samostalnosti... Ali u danasnje vreme je sasvim svejedno, ko od njih dvoje zaradjuje a ko vodi racuna o deci, kuci, klopi (uvek onaj koji bolje kuva hehe)


 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 2:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ne boje se, bar ja mislim, ali je zena lepsa ako je ranjiva.
 
tayra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Okt 2005
Poruke: 166

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 14, 2006 4:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

boje se da ne izgube vlast i to im smanjuje samopouzdanje
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tayra je napisao/la sledeće:
boje se da ne izgube vlast i to im smanjuje samopouzdanje


Koju vlast?! Nad kim? Nad cim? Rolling Eyes

_________________


 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 3:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma daj, ja se ne bojim... čak to potičem... svi moramo biti ravnopravni...

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
snezana22
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 45

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajme svi volite neke lepe, male ranjive cice, a kad pogledate žena takvih je malo jer svi danas teže ka svome, alo bre ljudi bree 21 vek je ! što to mi žene ne bismo trebale imati veće pravo od muškaraca; što! Pa upravo zbog takvih koji se plaše uspešnih žena!







[Edit by knknpnkn: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.] Ne vici!!!
 
alex81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Sep 2006
Poruke: 93

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 05, 2007 9:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da ih zene ne bi nadjacale!
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije baš da se boje, znam ih dosta koji su se bogato udali Laughing i ne bune se.
Ali ipak većini muškaraca je cilj da više zarađuje od žene i da je on taj koji prehranjuje obitelj...
 
mar4kos
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 09 Dec 2006
Poruke: 115

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 06, 2007 6:46 pm    Naslov poruke: w Na vrh strane Na dno strane

mozda zato su ljubomorni na svaki uspeh drugog pola.
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 8:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam dominirala ali iz potaje, to je uvek imalo efekta. Isticanje dominiranja mi se ne dopada ni u slucaju da ja pokusam da otvoreno dominiram ili da to neko drugi meni potencira. Cak sta vise stvara mi otpor. Na suptilan i fin nacin sve uvek dodje na svoje. A neko mora biti bar malkice iznad.
 
Trfac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Feb 2007
Poruke: 85

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Feb 09, 2007 9:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

strah od uspješnih žena je nametnulo društvo jer je takav poredak vladao svjetom nekolika milenija pa se teško odvić,ali i to se polahko mijenja,ja lično nemam ništa protiv ni uspješnih ni pametnih ni samostalnih žena ,ali problem je ,obično,što takve žene nisu privržene porodici što nije ,po meni,pozitivna stvar.
 
tamara_blabla
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 38

Datum registracije: 15 Mar 2007
Poruke: 766

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 15, 2007 4:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Verovatno se osete ugrozeno.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Zašto se muškarci boje ženske samostalnosti? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon