www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Secate li se bivsih???
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 9:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bolje da se oni secaju meneeeeeee



_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Charmed
Malo ~ mače ~
Malo ~ mače ~





Datum registracije: 03 Avg 2004
Poruke: 14625
Mesto: Nije bitno ko je odakle bitno je ko je kakav covek

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 22, 2005 10:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tu i tamo,ali ne bas za novu godinu,onako kroz pricu sa nekim ili gledajuci slike prisetim se ......pa sto rece Pinki pitam se sta bi bilo kad bi bilo Laughing

_________________
Pre nego sto se dodje do brzopletog zakljucka i pre nego sto se pocne misliti lose, Gledaj sa paznjom detalje, vrlo cesto situacija nije onakva kako izgleda nama na prvi pogled!!!!
 
Wizard
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 40

Datum registracije: 10 Feb 2005
Poruke: 4234
Mesto: IbiZZa

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slomljena:"Ne secam se jer nisu vise bitni...zivim u sadasnjosti a ne u proslosti, a i imaju razlog zasto su bivsi"

Svaka cast za ovi izjavu....
i moje misljenje je isto...
Retko kada se setim bivsih devojaka,mada nekih ne mogu uopste da se setim...a i za njih,iskreno i nema mesta u mom secanju...zbog toga su samo BIVSE.... 8)
 
tajanstvena
Veštica
Veštica



Godine: 40

Datum registracije: 07 Dec 2004
Poruke: 3820
Mesto: novi sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 23, 2005 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas se danas setih jednog debila...uf... Evil or Very Mad

_________________
LJUBAV SE RADJA IZ VERE, ZIVI OD NADE, UMIRE OD MILOSTINJE...
 
milanpaunovic
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 18 Feb 2005
Poruke: 8

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 2:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se skoro svega secam,ali vremenom bledi mnogo toga sto nije bilo preterano zanimljivo i ozbiljno,ali me uvek zanimalo kako devojke na to gledaju,jel na nas bivse gledaju nekim drugim ocima ili smo samo bivsi i to je to
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 4:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa mozda je i ok da se seca bivsih, ali nemam ja za to zivaca, a ni vremena Smile Laughing Rolling Eyes

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
jelence18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 19 Jan 2005
Poruke: 11

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Feb 24, 2005 10:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svaki put kada se setim samo se nesvesno nasmesim jer sam srecna zbog svih prozivljenih slatkih trenutaka sa njima..mmmm...i ponekad se najezim:))hehe
 
oneangel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 35

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 26, 2005 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, jednog posebno ali ne sa sjetom, bilo je ljepo dok je trajalo.... drugih povrsno jer nisu ostavili trag na mene......
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 02, 2005 5:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

non-stop me progone bivse cureeeeeee !!!!!!
Rolling Eyes Shocked
 
bojanap
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 02 Jan 2005
Poruke: 14

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 03, 2005 10:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno...mislim da cu ih se uvek secati jer sam i sa njima provela neke lepe trenutke...
Mislim da bi ih se svi trebali secati, oni su nas doveli do necega sto sad imamo
 
Daniel25
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad, to je samo proslost.
 
maja90
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 01 Dec 2004
Poruke: 10
Mesto: Aleksandrovac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ja moram da se secam, kada ih gledam svaki dan, i kada mi se non-stop mesaju u zivot!!!uzas.... Mad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Secate li se bivsih??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  sledeća
Strana 3 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon