www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Secate li se bivsih???
Strana 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~
::  
Autor Poruka
the_cica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 30 Jul 2004
Poruke: 3520
Mesto: kragujevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2005 11:22 pm    Naslov poruke: Secate li se bivsih??? Na vrh strane Na dno strane

`Kad god se priblizi Nova godina,na ovaj ili onaj nacin svaka se zena priseti svojih bivsih.....

Svaki bivsi ima u sebi veoma cudan omer idealnog i apsolutno nepodnosljivog muskarca.Vremenom sami odabiramo cega cemo se secati,a ponekad nas vrela slika proslosti presretne sasvim neocekivano i onda se zgrozimo ili,sto je jos gore,razsentimentlisemo.Tako je to sa bivsim....
Zavisno od toga koliko samo trenutno srecni,secamo se svih bivsih u dobrom ili losem svetlu.Ono u cemu sam jedino potpuno sigurna je da svaka zena mora da ima bar nekoliko bivsih.Da bi uporedjivala,da bi poverovala da je momentalno sa najbolim!!

Kako god isao zenski zivot,u njemu mora da bude bar deset bivsih udvaraca,pet bivsih simpatija i tri bivsa ljubavnika.To je minimum,a dalje je stvar licnog izbora..Bivsi su kao bore,prosto znak da smo se mrstili i smejali.....`

/ISIDORA BJELICA/



_________________
....otvorim nebo lako
kad pozelim to......
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 05, 2005 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad sto se tice Nove Godine stvarno se bas tog dana secam vrlo slabo svojih bivsih momaka..jer obicno sam preokupirana poslom...
A ovako inace,secam se samo nekih koji su mi bili bitni u zivotu,mada sam ih imala mnogo,svrstavajuci i vezice i veze pola i vise od pola njih se nesecam jer mi nisu bili nesto bitni...
PR.radi pre ove nove godine par dana sam razmisljala kako cu da podnesem da slavim docek bez svog bivseg momka sa kojim sam bila jako dugo u vezi...kad ipak se cuda desavakju pa se on kao najlepsi poklon meni za docek stvorio u Bec gde sam radila ovu 2005god...
Mr. Green
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 06, 2005 1:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da se secam bivsih devojaka.
Svega se secam do poslednjeg detalja,razgovora,dogadjaja,vremena kad se sta desilo...ali ne za novaka nego kada uzmem slike...

i nezelim da se secam jer me sve to tera da patim ko patika zbog gluposti koje sam uradio...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Miss Nikakve Sanse
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 02 Avg 2004
Poruke: 1596
Mesto: Zagreb :)

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:

...patim ko patika...


... jao cara... gdje ih samo nalaziš da mi je znati Mr. Green...

... nego da se vratimo na bivše... ma sjetim se tu i tamo... al' to dođe onako samo od sebe (nikako za NG-u... Nova Godina je uvijek pretrpana novim događanjima i novim ljudima...) ... lijepe uspomene izvuku po neki osmjeh... ružne po neku boru... sve je to dio života i onoga što smo postali kroz godine... pa makar patili k'o patika Mr. Green...

_________________
:93: Mi plešemo... la la lala... cijeli dan i noć... :93: :50:
 
Kaliopa
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 41

Datum registracije: 11 Okt 2004
Poruke: 447
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 2:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se setim cesto, ne samo za Novu godinu ...

_________________
COME ON BABY, LIGHT MY FIRE Smile !!!
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 2:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vise se ne prisecam tj skontao sam kako da ih potisnem....i potiskivacu dok ne puknem jednog dana...

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
esc
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 40

Datum registracije: 22 Sep 2004
Poruke: 390
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 3:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da secam se bivsih devojaka sa vreme na na vreme. Za novu godinu nisam se setio posto mi je bilo lepo medju ljdima sa kojima sam tako da nisam imao vremena da razmisljam o tome.

Neobj se dule neces vise od 120

_________________
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 11:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ponekad se setim svoje mladosti i svojih bivsih ljubavi.....lepih i ruznih momenata.....bas za Novu godinu mi ne padaju napamet nego tako nekad kroz pricu ili kad pocnem da vrtim foto-album......

_________________
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 07, 2005 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se samo bitnih osoba a onih prolaznih ni u snu vala...
Stameni upravu si duso Wink
 
Jana-018
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Sep 2004
Poruke: 10641

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 08, 2005 1:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stamenid je napisao/la sledeće:
duso....
ah dugo mi nije niko to reko....


Pa evo ja sam...
Moram i tebe da se setim al ne kao bivseg vec kao sadasnjeg,mislim prijatelja Mr. Green

Ma koji bivsi,sama rec BIVSI je proslost...
 
Slatka_Reni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 07 Jan 2005
Poruke: 25

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 08, 2005 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh ... ja sam skoro izasla iz jedne duge veze .
Mislim da nikada necu zaboraviti , ali idemo dalje ... Boze moj , pa ima toliko muskaraca na ovom svetu ! Rolling Eyes
 
stamenid
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 06 Jun 2004
Poruke: 9671
Mesto: daS ivoN

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 08, 2005 2:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sigurno,ko *ebe to govance,ima ih na bacanje...samo napred

_________________
турбопичећи новосадиста

:s: :t: :a: :m: :e: :n: :i: - :d:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete menjati ili upisivati poruke.    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Arhiva - Ona i on ~ -> Secate li se bivsih??? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  sledeća
Strana 1 od 35

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon