www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sex u diskoteci?
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 5:58 pm    Naslov poruke: Sex u diskoteci? Na vrh strane Na dno strane

Jeste radili to? Ja jesam, i to me uzasno pali. Embarassed Volim javna mjesta, i kad s deckom odem u disco, onda ga dvucem iz drustva, odemo do wc-a i tamo se malo igramo. Rolling Eyes
Od one muzike i pica, vrucine i ritmova se potpuno napalim. Embarassed



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još nisam i ne vjerujem da hoću jer me gadi. Gade me zahodi u discu jer svako malo netko povrati u njemu 8)

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
Laf81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Dec 2006
Poruke: 61

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 8:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vrlo rado!!Ovo je vrhunska ideja! Još samo da nadjem istomišljenicu...
 
Mare34
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 125
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam nekoliko puta petingovao na sred diskoteke......
nisam imo sex u diskacu, ali ima vremena mlad sam

_________________
Don't worry, be happy.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 11:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nisam nikad do sada al uvek ima vremena,kad sam mogao u bioskopu sigurno cu moci i u diskoteci samo videcemo kada...A osecaj kad to radite a okolo su ljudi i mogu da vas uhvate bas dodaje nesto da car bude jos veca... Embarassed Embarassed Embarassed 8)

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*~*Dixy*~*
~ToRqUe~
~ToRqUe~



Godine: 42

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 4248
Mesto: BEOGRAD-CILJ OPRAVDAVA SREDSTVA....i da..._ne diram te, ne diraj me_...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 2:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naravno da =ne ,niti nameravam bilo sta slicno, smatram da je sex intimna stvar,zato kuce i hoteli sluze da ne bi ljudi kao dzukele to po ulici radili, ako je u pitanju kafic a ne sama ulica to vas nista manje ne deli od vise-razumnih bica (kucica i kucki)...niti vas utoliko pere pred vama samima a neki ce to tek krozneku godinu videti...Sto se tice razbijanja sex-monotonije kada ste sa pravom osobom to se radi na mnogo pristojnije nacine ili cak sto vise ni ne mora bilo sta da se u to uvodi...

_________________
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Naravno da =ne ,niti nameravam bilo sta slicno, smatram da je sex intimna stvar,zato kuce i hoteli sluze da ne bi ljudi kao dzukele to po ulici radili, ako je u pitanju kafic a ne sama ulica to vas nista manje ne deli od vise-razumnih bica (kucica i kucki)...niti vas utoliko pere pred vama samima a neki ce to tek krozneku godinu videti...Sto se tice razbijanja sex-monotonije kada ste sa pravom osobom to se radi na mnogo pristojnije nacine ili cak sto vise ni ne mora bilo sta da se u to uvodi...


Ovdje se ne slazem sa tobom. Wink Smatram i ja da je sex intimna stvar, i NAARAVNO da nebi to radila nasred ulice gdje ljudi me gledaju, ali uvijek postoji neki malo zabaceniji kutak... Wink I ponekad dobro dodje malo tog zara, kad jednostavno zelim uzbudjenje, i kad osjetim da smo i ja i on napaljeni.
A sto se tice sex monotonije - uvijek postoji, i potrebno ju je malo razbiti sa ovakvim dozivljajima, jer ipak sad smo mladi, kasnije kad budem imala 30-40 mozda cu da zalim sto nisam u mladosti ludovala kad mi je to bilo dopusteno. Wink

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ametist heart je napisao/la sledeće:
Dixy_24 je napisao/la sledeće:
Naravno da =ne ,niti nameravam bilo sta slicno, smatram da je sex intimna stvar,zato kuce i hoteli sluze da ne bi ljudi kao dzukele to po ulici radili, ako je u pitanju kafic a ne sama ulica to vas nista manje ne deli od vise-razumnih bica (kucica i kucki)...niti vas utoliko pere pred vama samima a neki ce to tek krozneku godinu videti...Sto se tice razbijanja sex-monotonije kada ste sa pravom osobom to se radi na mnogo pristojnije nacine ili cak sto vise ni ne mora bilo sta da se u to uvodi...


Ovdje se ne slazem sa tobom. Wink Smatram i ja da je sex intimna stvar, i NAARAVNO da nebi to radila nasred ulice gdje ljudi me gledaju, ali uvijek postoji neki malo zabaceniji kutak... Wink I ponekad dobro dodje malo tog zara, kad jednostavno zelim uzbudjenje, i kad osjetim da smo i ja i on napaljeni.
A sto se tice sex monotonije - uvijek postoji, i potrebno ju je malo razbiti sa ovakvim dozivljajima, jer ipak sad smo mladi, kasnije kad budem imala 30-40 mozda cu da zalim sto nisam u mladosti ludovala kad mi je to bilo dopusteno. Wink
slazem se s navedenim u potpunosti.Cak i sa osobom s kojom sam sada i s kojom planiram da ostanem do kraja zivota jer mislim da je ona prava,uradio sam to u bioskopu jer sto kaze ametist_heart:
Citat:
ponekad dobro dodje malo tog zara, kad jednostavno zelim uzbudjenje, i kad osjetim da smo i ja i on napaljeni.
A sto se tice sex monotonije - uvijek postoji, i potrebno ju je malo razbiti sa ovakvim dozivljajima, jer ipak sad smo mladi, kasnije kad budem imala 30-40 mozda cu da zalim sto nisam u mladosti ludovala kad mi je to bilo dopusteno.

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
richo
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 17 Mar 2005
Poruke: 105
Mesto: hej sloveni,jos tu zivi duh nasih djedova,dok za narod srce bije njihovih sinova.zivi zivi duh sla..

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma mi gde god dodjemo to obiljezimo Wink


od najprofinjenijih restorana do diskoteka i koncertnih sala.... Twisted Evil

_________________
hot
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo tako Smile
Ljudi !!!!!!Vodite LJUBAV gde stignete !!! Mr. Green
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 9:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

blago tvom decku
 
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 10:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam to radila... al moja moja najlegica je to par puta napravila pa onda i ja znam kak je to odprilike.. heheh
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Sex u diskoteci? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon