www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Okus muskog sjemena (S p e r m i c i)
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~
::  
Autor Poruka
Good_Girl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 14 Jun 2005
Poruke: 127

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 1:11 pm    Naslov poruke: Okus muskog sjemena (S p e r m i c i) Na vrh strane Na dno strane

goodgirl je napisao/la sledeće:

djevojke, zanima me jeste li probali kakav je okus sjemena vaseg momka? da li ste ga ikad progutale ili biste to zeljele?

pinkdream je napisao/la sledeće:
dali vam se ikad desilo, dok ste decku pusili, da vam je svrsio u usta pa ste se zagrcnuli??
meni se to jednom desilo i mislila sam da cu se ugusit..... kakva bedara..... Embarassed
volite li okus sperme?? meni je bas bljak, iskreno izbjegavam ju okusit....

Edit by Baraba: Spojih dve slichne teme. Jedna od goodgirl, jedna od pinkdream.


 
Zubarka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 44
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 15, 2005 5:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Progutala...zelela....nisam se pokajala....kad vidim koliko on u tome uziva..a ukus...nije toliko ni bitan,ali ga volim..jer je to ukus njega,mada malo ali samo malo je gorkast....
 
PoisoNEX
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 66

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svaka cast!

_________________
I am so sexy!!!! Smile Really!
 
Zubarka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Jun 2005
Poruke: 44
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 16, 2005 11:11 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PoisoNEX je napisao/la sledeće:
Svaka cast!


Pa hvala...ali ne znam na cemu...meni je to tako normalno...mislim...zelim ga...zelim da uziva...ne znam sta mi je lepse,kada ga vidim kako se grci i dok ja oblizujem poslednje njegove kapljice sa usana lezi zatvorenih ociju i ubrzano dise izgubljen u nekom svom svetu...ili kad sam ja na vrhuncu...
(lagim...mozda za nijansu mi je lepse ovo drugo.... Wink Laughing )
 
proxy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 23 Maj 2005
Poruke: 55

PorukaPostavljena: Pon Jul 04, 2005 2:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E to je ljubav. Svaka cast za tako svestranu devojku! Tvoj decko je jedan srecan deckic!!!
Moja devojka kaze da joj ukus sperme podseca na badem! A ja se sa njom slazem.... Ma da li je bitno kako mirise? Ako te devojka voli ona ce se libiti toga bez obzira na ukus....

[color=red]edit by Charmed Molim te sledeci put napisi sve u jednoj poruci ili idi na EDIT i dopisi sta si zaboravi/la.Hvala[/color]
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 12:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a fujjj!!!!! ne nisam nikada i ni ne zelim.... meni se to gadi..
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam primetila da ako je on pio neki alkohol, da ukus bude bas simpatican Smile
a to sam posle i procitala negde... Ali zavisi sve, nekad mi je gorak, nekad sladak, uglavnom moze da se svari Wink Wink Very Happy
 
AkMal
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 50

Datum registracije: 13 Avg 2005
Poruke: 8

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 3:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kazu da hrana i pice odredjuje isto ukus sperme.. zanimljivo..
Licno svejedno mi je da li ce da guta, ili ispljune ili i ne dodirne spermu jezikom.. nemam neko pretjerano privlacenje u tome..
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto ne?? to je dio njega Smile najvise se palim na to da vidm kako je on napaljen Very HappyVery HappyVery Happy

al kazu ..ako jede ananasa..onda i sperma ima ukusa ananasa Laughing Laughing

ma ..onda ko da lizes sladoled Laughing Laughing Laughing Wink
 
Dafna
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 08 Okt 2004
Poruke: 505
Mesto: negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam cula da kad devojka jede ananas, da njen ukus bude bolji... Ja ga ne jedem i sve je super... I miris i ukus hehe Laughing Laughing
 
Delijana
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 16 Mar 2005
Poruke: 784

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 24, 2005 10:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja neznam dal je..jos niasm okusila Wink

_________________
Mozes kupiti sat-
a vreme ne
Mozes kupiti knjigu-
a znanje ne
Mozes kupiti poziciju-
a postovanje ne
Mozes kupiti doktora-
a zdravlje ne
Mozes kupiti sex-
a ljubav ne
Pre nego sto komentarises moj zivot, moraces da ga zivis !! Very HappyVery Happy
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 25, 2005 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala i okus mi je onako, al cu da nastavim da probavam:)

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> Okus muskog sjemena (S p e r m i c i) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  sledeća
Strana 1 od 11

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon