www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

nudisticka plaza
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
max_max
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 14 Okt 2005
Poruke: 42

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: nudisticka plaza Na vrh strane Na dno strane

Prije tri godine upoznao sam bivsu manekenku Jarmilu iz Praga na jednoj nudistickoj plazi dok se kupala pokraj mene. Bila je guzva i zamolio sam je ako moze maknuti neke torbe kako bih rasirio rucnik, i kad mi je na ceskom odgovorila da joj je drago sto sam pored nje jer su je vec ugnjavili mnogi mladici, koji su joj se bezobrazno nabacivali, dok joj je suprug zbog opekotina bio u hotelu. Iako se dugo kupam kao nudist i ne dopustam sebi da me uzbudi tijelo zgodne nudistkinje, ovaj sam put morao mislit na zimu, hladnocu i razne ogavne stvari kako bih uspio zaustaviti da mi BiiiiP ne skoci u svoj svojoj velicini. Bila je prirodna plavusa kose do ramena s teskim i velikim grudima velikih bradavica, vitkog tijela, dugih nogu s plavom izbrijanom picom. Ispod kratkih dlacica izmedu usnica virio je klitoris, i dok je pricala sa mnom pocela se mazati uljem po tijelu. Osjecao sam da se sve teze suzdrzavam od pozude i misli koje su me obuzimale: kako joj stavljam svoj debeli, nabreknuti BiiiiP u vlaznu pizdu, i kako me jasi dok joj se teske i velike grudi klate ispred mog lica. S nauljenim rukama klizila je preko teskih grudi i kad sam primijetio kako joj se bradavice nadizu, i kako joj se oko njih skuplja koza dok se neobicnom tvrdocom opiru njenu trljanju, nisam je vise slusao i samo sam vidio njene pune usne kako nesto govore i jezik koji ih oblizuje dok je rukama krenula preko trbuha i bokova izmedu nogu i po unutrasnjoj strani bedara. Osjetio sam da je zastala, i kad sam je pogledao vidio sam da gleda u moj veliki i tvrdi BiiiiP koji se sjajio, sav nabreknut, s iskocenim zilama, u svojoj velicini od 19 cm. Oblizavsi usne, prokomentirala je kako joj je drago ako je ona krivac za takvu tvrdocu. Sunce je przilo i vise nisam mogao izdrzati, nego se po sitnom pijesku zavaljat u more, jer prvi put mi je bilo neugodno na punoj plazi uspraviti se s tako dignutim i tvrdim BiiiiP. Zaronio sam i dugo i zestoko plivao, medutim, osjetio sam da mi zapinje u moru dok tako brzo plivam i odlucio sam se odmoriti uz jednu praznu barku, drzeci se za njen konop. Tako sam neko vrijeme mirovao i sklopio oci, ali smjesta mi se ukazala slika njenih velikih grudiju i klitorisa koji viri. Odjednom osjetih kako netko roni ispod mene i prepoznah Jarmilu koja je pruzala ruku prema mom tvrdom kurcu, i kad ga je uhvatila u svoje ruke, izronila je pored mog lica, nabivsi mi tvrde grudi na moja prsa i stavila mi jezik u usta. Stiskala mi je usne, stezuci i sisajuci jezik. Barka je bila drugom stranom okrenuta prema kupacima i obali, tako da sam se uhvatio rukama za rub brodice. Prebacila mi je svoje noge oko struka i pripila se uz mene grleci me oko vrata; jednom me rukom zgrabila za BiiiiP i naglo ga zabila u picu. Usprkos tome sto smo bili u moru osjecala se vrucina njene pice. Prekrizila je duge noge na mojim ledima, i nabijala se na moj tvrdi i ukoceni BiiiiP. Bio sam tako uzbuden cijelim prizorom i okolinom, a napaljen tako da sam i uz hladnije more osjecao kako se grci i kako mi ga steze misicima, dok je cijelo njezino tijelo bilo uzbudeno. Gledajuci me pozudno tesko je disala, pocevsi stenjati od uzitka i grebati me noktima po ledima. Osjecao sam kako me more pece nakon njezinih uboda i jos zesce je nastavio nabijati, tako da se barka pocela okretati. Medutim, vise nismo mogli stati i dok je svrsavajuci vristala, osjetio sam da bez obzira na to sto mi je BiiiiP odrvenio od hladnog mora, iz punih i skupljenih, tvrdih jaja ide jaki mlaz sperme, te sam ga jedva izvukao iz nje svrsavajuci po moru. I dok je sperma plivala oko nas ponovno ga je zgrabila i nabila se na njega svrsavajuci i vristeci. Nakon sto smo ostali tako pripijeni dok su nam se tijela grcila od strasti i svrsavanja, primijetio sam da nas promatraju ljudi s plaze i onda se prolomio pljesak. Nisam mogao doci k sebi sto smo to ucinili, i to ispred prepune plaze ljudi koji nam pljescu. Ljubili smo se i mazili i skupa plivali jedno preko drugog; dok se ona drzala za moj BiiiiP izmedu svojih nogu ja sam plivao za oboje, i kad smo doplivali do plicaka vise nisam gledao ljude oko sebe. Ostali smo nakon sto su svi otisli s plaze i dok je sunce zalazilo BiiiiP sam je lezeci na ledima, ona je takoder ledima legla na mene, naslonila se nogama na moje nadignute noge i nabijala se na BiiiiP koji je ostao drven, i nije imao namjeru spasti, a razlog je vjerojatno bila ta neobicna tvrdoca tako velikih sisa, da su se tesko mogle stisnuti u mojim velikim sakama, a bradavice su bile tvrde i opore dok sam ih mazio palcem. Vec je sunce bilo na zalasku kad se okrenula i pocela mi zurno pusiti BiiiiP, dok sam joj ispod pice koju sam ubadao skupljenim jezikom vidio posljednje odsjaje. Slika je djelovala nestvarno dok sam joj pozudno sisao klitoris, a ona mi je gutala cijeli BiiiiP i stiskala jaja. Skupa smo svrsili kad sam je lagano i jedva dodirivao jezikom po mokroj pici od guze prema klitorisu, i svrsavajuci, tako mi je zagrizla BiiiiP da sam od boli i pozude svrsio strcajuci joj u usta posljednje zalihe sperme.

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> nudisticka plaza Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon