www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

najgluplji razlog zbog kojeg ste prekinuli vezu
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 7:08 pm    Naslov poruke: najgluplji razlog zbog kojeg ste prekinuli vezu Na vrh strane Na dno strane

postoje li takvi razlozi?
i koji su to?



_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni se desilo jednom,
preteran tip, zgodan, sladak, bavi se ronjenjem i veslanjem...uh
i ne znam, jednostavno bio mi je precutljiv, ali opet to nije bio razlog da ga tako bezveze odgurnem od sebe...
da sam se trudila verovatno bi nesto i bilo od nas...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedini razlog zbog kojeg bi prekinula vezu je gubitak kemije između nas dvoje, a on sigurno nije glup Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
qzma1981
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 17 Maj 2005
Poruke: 266

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jedan od boljih razloga je zato sto me je nerviralo kako izgovara slovo "L" ! Wink
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da nijedan rzlog nije glup kad je okoncao vezu

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam pojma jer nikad do sada ja nisam prekidao vezu uvek su to radile moje devojke,... Rolling Eyes

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam pojma jer nikad do sada ja nisam prekidao vezu uvek su to radile moje devojke,... Rolling Eyes

vjerovatno iz nekih glupih razloga ..he

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

medseka je napisao/la sledeće:
nemam pojma jer nikad do sada ja nisam prekidao vezu uvek su to radile moje devojke,... Rolling Eyes

vjerovatno iz nekih glupih razloga ..he
iskreno uvek su se kao nesto smorile i prekinule jer tipa zasitile su se(a ustvari 99% tih zasiccenih je naslo drugog momka al sta ces to ti je zivot....).Samo je jedna prekinula tako sto mi je dala poziv za svadbu(nismo (bili) iz istog mesta)...
Sta ces to mi je sudbina Wink

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

PlavaRuzica je napisao/la sledeće:
mislim da nijedan rzlog nije glup kad je okoncao vezu


Totalno se slazem.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Sanjita
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 24 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Sremska Mitrovica

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam imala glupih raskida do bola!
npr.-ne cimne me i ja njega i vise se nikad ne cujemo i ne javim jedno drugom ili jednom mi se desilo da mi decko dosadi iz cista mira i ja mu poslala pesmu agonija od marije serifovic.... Very Happy Smile Laughing Wink

_________________
covek umire onoliko puta koliko izgubi ono sto voli!
 
emmi
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 36

Datum registracije: 28 Okt 2006
Poruke: 2041

italy.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 09, 2006 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma razlozi nisu glupi mogu samo biti lazni ili ipak iskreni...

_________________
 
paja1911
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 398

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 11:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devjka mi bila na moru,i dan kad se vratila bio mi smoran.Nista,mi se videli popodne i trebali ponovo uvece.Bez ikakvog razloga pitam druga dal da raskinem sa njom i on kaze da i ja odem i raskinem Very Happy I dan danas se smejem,al sta ces bio sam klinac Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> najgluplji razlog zbog kojeg ste prekinuli vezu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon