www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

najgluplji razlog zbog kojeg ste prekinuli vezu
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
thedjentlmen
Upozorenja: 2 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 19 Maj 2006
Poruke: 198
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam je video nedelju dana

 
PEPPO
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 23 Jul 2005
Poruke: 462
Mesto: ...

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Raskinuo sam jer je bila na moru a nije
me pitala
poslje sam se kajao
 
teac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 115

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Doslo je do nesporazuma trebalo je da izadjemo, on je mislio da smo se dogovorili za sutradan i ja se naljutila i raskinula i tek sam kasnije saznala sta je u stvari bilo...
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 8:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bila sam s jednim deckom koji mi se na kraju nije ni svidjao.
Htela sam raskinuti al zato nisam imala dobar razlog.
Jer mi decko nista lose nije uradio, sasvim je bio ok.
E posto nismo bili iz istog kraja...
rekla sam mu da je bolje odmah da prekinemo nego da se zaljubimo i posle patimo Mr. Green
Znam sglupo je bilo od mene al sta je tu je Rolling Eyes
 
Uniqa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 26 Okt 2006
Poruke: 159

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 10:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja jos nikad s nekim nisam prekinula zbog nekog glupog razloga,uvijejek je postojao pravi realni razlogh Laughing
 
Dijanaaa100
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 09 Okt 2006
Poruke: 129

austria.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 28, 2006 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

izaso bez mene sa prijateljimia...a nije mi nista reko..ma da i nije tako glup razlog al eto..

_________________
srce je moje violina...sto je diras...kad neznas da sviras..
nemoj da kvaris najljepse zvuke..mjesto pjesme...zacuces jauke!!!!
this is for YOU!!!
 
LudacaFL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Dec 2005
Poruke: 156

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 7:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad pocne momak da te stalno zivka, i samo trci za tobom kao pas, onda mi se popne na pi**n zivac i onda ga odkacim, bilo je par puta, momci nebi trebali da se tako lako predaju, curama je vise zabavno kad moras malo da se trudis a ne kad ti sve odma da.....
 
igrljusi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 17
Mesto: split

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 04, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moje osobno misljenje je da ne postoji glup razlog kao takav. ako amo rec i postoji onda je to samo neko opravdanje, jer iza "glupog razloga" obicno stoji nesto vise, a to u sebi ne zelimo priznat ili bar otkrit drugoj strani. pa nam je lakse iznijet niz glupih razloga.....sta god padne u tom trenu na pamet Smile
 
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jesam....uglavnom je to bilo zbog monotonosti :84343:

_________________
 
Bincy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 29 Jun 2006
Poruke: 125

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 20, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam bila sa bivsim godinu dana i na kraju mi je dao motiv da je kriva daljina ..sto je stvarno glupi razlog...
pitas se kad ste bili vec godinu dana a nakon god smeta mu
bas glupo Very Happy pa onda skontas pa da tako se odlucio i morao je navest nesta
 
Vranjanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 05 Nov 2004
Poruke: 124

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ako je dosadan i cutljiv
 
patis
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 31 Maj 2006
Poruke: 133

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 21, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam spavala a on me zvao na telefon i probudio me ja sam se naljutila i raskinula.. hehe
Very Happy Very Happy Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> najgluplji razlog zbog kojeg ste prekinuli vezu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon