www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

"Prava ljubav" se samo jednom desi ?
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 18, 2006 12:32 pm    Naslov poruke: "Prava ljubav" se samo jednom desi ? Na vrh strane Na dno strane

E ovakooo. Stalno slusamo pricu o tome kako "prava ljubav" dodje jednom u zivotu. Sta mislite jeli to istina ? Koliko puta ste rekli da vam je ljubav prava, pa onda rekli pu pu nevazi zeznuo sam se nije to bila ona prava ljubav. Dali je istina da covek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?


_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
ana.n
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Maj 2005
Poruke: 251

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 12:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hmmm ja sam jako mlada da bih mogla da kazem da volis samo jednom u zivotu iskreno. Ja sam volela dva momka... za jednog sam mislila da je to to, sve dok se nije pojavi drugi... Drugi je sve poremetio u meni, naterao me da zaboravim mnoge stvari... e sad da li ce i on nestati vremenm, ne znam
 
*alexxia*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 42
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 7:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja definitivno verujem. Mada mislim da nisu svi te srece da nadju tu pravu osobu za sebe. Imam dosta iskustva u vezama, ali moj muz je definitivno onaj pravi! To sam znala prvog dana kada smo izasli zajedno. Posle nekoliko dana zabavljanja rekla sam da cu se udati za njega! Oni koli znaju da sam pre njega imala vezu od 6 godina sa deckom za kojim sam bila LUDA, nije im bilo jasno sta se to odjednom desilo! Ali citavo osecanje prema njemu bilo je drugacije od ovog prethodnog. Mozda nekako... mirnije, ali neznije, lepse... sigurnije. Ne znam, ali prethodna veza je bila ludilo, opsesija, nesto mnogo jeko ali sam shvatila da sa njim ne bih opstala u braku! Kada se tako velika vatra jednom ugasi, to je gotovo. A ovo... JE ONO PRAVO! Very Happy

_________________
~Alexxia~
 
nelika18
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 21 Feb 2006
Poruke: 133
Mesto: u raju

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 27, 2006 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja mislim da celi zivot trazis onu pravu ljubav
 
tastatura1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 02 Dec 2005
Poruke: 42

cuba.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

*alexxia* je napisao/la sledeće:
Ja definitivno verujem. Mada mislim da nisu svi te srece da nadju tu pravu osobu za sebe. Imam dosta iskustva u vezama, ali moj muz je definitivno onaj pravi! To sam znala prvog dana kada smo izasli zajedno. Posle nekoliko dana zabavljanja rekla sam da cu se udati za njega! Oni koli znaju da sam pre njega imala vezu od 6 godina sa deckom za kojim sam bila LUDA, nije im bilo jasno sta se to odjednom desilo! Ali citavo osecanje prema njemu bilo je drugacije od ovog prethodnog. Mozda nekako... mirnije, ali neznije, lepse... sigurnije. Ne znam, ali prethodna veza je bila ludilo, opsesija, nesto mnogo jeko ali sam shvatila da sa njim ne bih opstala u braku! Kada se tako velika vatra jednom ugasi, to je gotovo. A ovo... JE ONO PRAVO! Very Happy

Zavidim ti
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 10:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nekako po meni,sve zavisi do osobe.ima neki ljudi kad su bili veoma mladi jako su se zaljubivali pa su posle videli da nije to bila prava ljubav.neki nisu znali pravo znacenje te reci.nekako za mene prava ljubav je kad ste pod isti nivom i da se potpuno razumete,slazete i naravno volite.mada danasnja ljubav je retko dugo trajna.sve se nekako menja.ali za pravu ljubav nikad neznas tacno kad ce ti se to desiti i dali ce se uopste i desiti.... Confused
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 11:07 am    Naslov poruke: Re: "Prava ljubav" se samo jednom desi ? Na vrh strane Na dno strane

ksantipa je napisao/la sledeće:
E ovakooo. Stalno slusamo pricu o tome kako "prava ljubav" dodje jednom u zivotu. Sta mislite jeli to istina ? Koliko puta ste rekli da vam je ljubav prava, pa onda rekli pu pu nevazi zeznuo sam se nije to bila ona prava ljubav. Dali je istina da covek voli samo jednom iskreno u zivotu i to onu pravu ljubav ?

po meni nije..covek moze da voli...godinama....iskreno.da to bude ono prvo..i u trenutku se prelomi....zar ce ceo zivot ziveti bez prave ljubavi?Ja ne verujem..sta ne daj boze sa ljudima koji izgube npr bracnog saputnika u ranim godinama..sa nekih 20-30 godina...zar celog zivota necemoci pronaci pravu ljubav?Ne mora biti samo pu pu ne vazi...jednostavno mislim da u toku zivota mozemo voleti vise puta...na vise razlicith nacina..i svaka ta druga ljubav moze biti velika koliko i prethodna...

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
*alexxia*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Feb 2006
Poruke: 42
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tastatura1 je napisao/la sledeće:
*alexxia* je napisao/la sledeće:
Ja definitivno verujem. Mada mislim da nisu svi te srece da nadju tu pravu osobu za sebe. Imam dosta iskustva u vezama, ali moj muz je definitivno onaj pravi! To sam znala prvog dana kada smo izasli zajedno. Posle nekoliko dana zabavljanja rekla sam da cu se udati za njega! Oni koli znaju da sam pre njega imala vezu od 6 godina sa deckom za kojim sam bila LUDA, nije im bilo jasno sta se to odjednom desilo! Ali citavo osecanje prema njemu bilo je drugacije od ovog prethodnog. Mozda nekako... mirnije, ali neznije, lepse... sigurnije. Ne znam, ali prethodna veza je bila ludilo, opsesija, nesto mnogo jeko ali sam shvatila da sa njim ne bih opstala u braku! Kada se tako velika vatra jednom ugasi, to je gotovo. A ovo... JE ONO PRAVO! Very Happy

Zavidim ti

Ej, pa ja sam njega upoznala kada sam imala skoro 25 godina! Ti si jos mlada imas jos puno vremena! Wink

Pinkie, ima istine u tome. Ne znam sta bi bilo da se nas dvoje recimo nismo nikada sreli.... Ipak verujem da postoji "onaj pravi" sto naravno ne znaci da ne mozes voleti nikada vise ili nikog drugog. A naravno, moze se desiti da ga nikada i ne upoznas.

_________________
~Alexxia~
 
ksantipa
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Jul 2005
Poruke: 1228

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 11:58 am    Naslov poruke: Re: "Prava ljubav" se samo jednom desi ? Na vrh strane Na dno strane

pinkie je napisao/la sledeće:

po meni nije..covek moze da voli...godinama....iskreno.da to bude ono prvo..i u trenutku se prelomi....zar ce ceo zivot ziveti bez prave ljubavi?Ja ne verujem..sta ne daj boze sa ljudima koji izgube npr bracnog saputnika u ranim godinama..sa nekih 20-30 godina...zar celog zivota necemoci pronaci pravu ljubav?Ne mora biti samo pu pu ne vazi...jednostavno mislim da u toku zivota mozemo voleti vise puta...na vise razlicith nacina..i svaka ta druga ljubav moze biti velika koliko i prethodna...

Ma to je u redu Pinkie, zalosno sto neki ljudi moraju proci kroz to, ali takav je zivot jbg, ali nasuprot svemu i kad se takve stvari dogode ako je ljubav bila velika i ona prava ljubav, onda je to bila bas ta zeljena ljubav, slazem se da covek moze voljeti vise puta, ali rec mi je o onoj pravoj ljubavi. Pod pravu ljubav razumem prije svega obostranu ljubav, razumevanje i bez reciju, postovanje...etc.etc jednom reciju zivite razmlisljate i funkcionirate kao jedno.

_________________
*^*^* Neveruj onome ko ti sa osmehom na licu kaze "volim te", vec onom ko te sa suzama u ocima pita "volis li me? "*^*^*
 
pinkie
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 44

Datum registracije: 01 Okt 2004
Poruke: 19325
Mesto: u skrivenom kutku

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

shvatam o cemu govoris..mozda i ja samu sebe ubedjujem da nije tako..jer sam tu pravu ljubav dozivela.i debelo se razocarala..pa se ipak nadam da nije jedina...da ce biti i drugih najvecih.i drugih mozda i vecih od ove..to cu znati tek kada budem na kraju zivota..kad saberem i oduzmem sve sto mi se desilo..sv kroz sta sam prosla... Rolling Eyes

_________________
Cutanje je tesko samo onima koji ne misle(Ivo Andric)
Beskorisno je pobijati tudje misljenje; ponekad covijek uspije da pobjedi nekoga u diskusiji, ali da ga uvjeri -nikada.Misljenja su kao ekseri: sto vise udaramo po njima, to dublje prodiru (Dumas Aleksander)
 
sunce_33
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 25 Okt 2005
Poruke: 210
Mesto: Krefeld / Cuprija

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 28, 2006 3:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da mozes voleti iskreno vise puta u zivotu, ali tu pravu ljubav kao sto je alexxia napisala, to moras iz pocetka znati da je to to... ako se dvoumis i stalno razmisljas da li ti to hoces onda je to vec iz samog pocetka poslo pri kraju.

_________________
Voleti i biti voljen... sve drugo nema smisla.
 
bubi011
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 27 Feb 2006
Poruke: 26

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 01, 2006 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zelim da verujem da se prava ljubav samo jednom desava!!! Jer to znaci da sam ja svoj kredit potrosila a to mi nikako ne odgovara... nikako...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> "Prava ljubav" se samo jednom desi ? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon