www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Glumci u nama
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:23 pm    Naslov poruke: Glumci u nama Na vrh strane Na dno strane

Prvo ću objasniti...
Ne mislim ovdje na to da se predstavljamo onim što nismo nego da ostanemo što jesmo a da opet po potrebi situacije odglumimo nešto pred drugima radi postizanja nekog cilja ili radi nečeg drugog.

Jeste li kad bilo u takvoj situaciji? Jeste li uspjeli?

Na primjer - pojavljujete se na interview-u za posao. Iznenada, neočekivano pitaju vas da li imate sklonosti da budete nešto što nikad niste bili - npr. TV voditelj!!!!! A vi nikad niste bili TV voditelj no recimo osjecate u sebi da imate taj talent, iziđete pred te koji vas intervjuiaraju i odradite to kao da ste 10 godina radili na TV dnevniku.

Može biti naravno bilo što drugo...

Postoje li u vama talenti, sklonosti, snage koje će vas u iznenadnom trenutku i na opće zadovoljstvo izvući iz vas nešto čega niste bili svjesni?

Ja jesam bio nekoliko puta u takvim situacijama... i dobro uglavnom "odglumio" rolu koju nisam očekivao...



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 8:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da, u srednjoj školi sam odglumila padanje u nesvijest pred profesoricom da ne moram pisati ispit. Dobro sam ih preplašila Laughing
Ne znam bi li sada bila spremna učiniti takvo nešto.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u bre meni je ceo zivot gluma ne znam kad sam se normalno ponasao Very Happy
svaki dan ja po nesto odglumim!! Very Happy
e da jednom sam odglumio da znam da cepam drva pa sam cepao ceo dan za 1500 din Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si mi jedan od najjačih likova ovdje, tako mi svetog sušija! svaka čast...

Tako sam i ja kad sam bio student odglumio da znam utovarati i istovarati bačve iz kamiona, poslije te glume leđa su me bolila tjedan dana Mr. Green

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Alexns
Tinkerbell's pixie dust
<b>Tinkerbell's pixie dust</b>





Datum registracije: 10 Avg 2005
Poruke: 30635
Mesto: Movin' back to Wimbledon

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DA vi vidite samo moju gloomoo posle roditeljskog...evo i danas sam se ponovo izvooko Twisted Evil Twisted Evil

_________________
If ya can't
beat them
Eat them!
The tears of a clown make the whole world laugh.
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

NIkad ne glumim....jer i ne znam da glumim kao sto ne znam ni da lazem tako da to ni ne pokusavam....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imam talenta za glumu i to koristim samo kad je neka zezancija.

Alexns je napisao/la sledeće:
DA vi vidite samo moju gloomoo posle roditeljskog...evo i danas sam se ponovo izvooko Twisted Evil Twisted Evil


Narode, vratite coveku dugme "U". Neka se javi ko ga je ukrao. Necemo mu nista. Razz

PS: Izvini, ali morao sam da iskoristim priliku Embarassed

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 11:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ahaha Very Happy
ne ozbiljno stvarno ste ono.... lopovi Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 25, 2008 12:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stali smo kod gloome Mr. Green

Elem, mislim da se ovde glooma graniči sa snalažljivošću Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 23, 2008 6:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ta gluma nekada moze biti sjajna stvar,ali ...
kad zagusti umem da "izglumatam" ali mi posle treba malo vremena da se povratim. ne osecam se bas sjajno kad tako nesto izvucem iz rukava.
inace,kao i vecina omladinaca glumim "loodiloooooooo" Razz Razz Razz
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 12, 2008 8:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Desavalo mi se hiljadu put pred bivsim da glumim kako pricam telefonom sa deckom,da se pred njim smejem a oci mi pune suza,...svega je bilo.
Isla sam jedno vreme i na dramsku sekciju i bila veoma dobra,dobijala velike uloge,dobro se pokazivala na sceni...
I mislim da glua nije umetnost,da da glumi moze svako...

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
slakoleonac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 95

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 14, 2008 12:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vise glumim pred sobom nego pred drugima, jer me taj eksperiment koliko mogu da se uzivim u nesto drugo jako zabavlja. Glumiti znaci istovremeno zivjeti vise zivota.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Glumci u nama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon