www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Humor
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:13 pm    Naslov poruke: Humor Na vrh strane Na dno strane

to najuzvišenije stanje duha i uma......

ajmo malo filosofirati o humoru....
kako ga dozivljavate, dajete, primate...

sta je sa totalnim promasajima, a vi ste tako zeljeli nasmijati...

neka priča počne!
Wink


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hah, moj najveci humor promašaj je bilo kad sam Amerikancima pokušao prevesti viceve o Muji i Hasi, uopće se nisu smijali. A ja crkavam od smijeha. Onda ja prestanem crkavat od smijeha i počnem trabunjat bezvezarije a ovi se počeli odvaljivat od smijeha.
Tako da ti je to vrlo regionalna stvar.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hahaha
humor pa pazi ima jedanj crnjak naj crnji koji mi se desio ..
znaci sedimo u nekom kaficu i ja ispricam najbolesniji vic na svetu!!!! ide ovako:
"znate zasto manijak[pedofil] vodi dete od 4 godine u mrak??
Da cuje kako puca karlica na miru"
e i krenem da se odvaljujem od smeha samo sto nisam pao sa stolice a oni svi u mene gledaju zbunjeni ja se smejem posle 2 min pogledam niko se ne smeje i svi krenu da me pljuju bolesniku debilu kakvi su ti to vicevi itd znaci... Very Happy
e da bez humora svet ne bi postojao ovakav kakav jeste Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jednom sam pričao viceve o Crnogorcima ne znajući da je jedan bio Crnogorac, htio me puknut po sred glave, ali he he he, ja sam ipak bio za glavu veci od njega, pa se samo naljutio i pobjegao...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam vic o hercegovcima ispričala ispred hrpe hercegovaca...

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
whitesnake1710
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 53

Datum registracije: 24 Okt 2006
Poruke: 598
Mesto: Limasol

cyprus.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 11:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice iskustva sa pricanjem viceva, slicno poput Aurelianovog. Samo sto sam ih ja pricala englezima.

A sto se tice filozofije humora! Hm, nista sladje nece nasmejati ljude kao istina. Ti pricas istinu ljudima u lice, a oni umiru od smeha. Valjda im ju je lakse prihvatiti kao vic! Wink

_________________
I'm only living the Parrish bywords, looking for that "ounce of excitement", that "whisper of a thrill there is no sense living your life without".
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 10:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tema je otvorena da bi se filozofiralo o humoru a ne prepricavali vicevi, za to postoji Smehotresno odeljenje.

_________________
 
estremusmexus
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 23 Apr 2006
Poruke: 24
Mesto: bg

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 5:51 pm    Naslov poruke: Re: Humor Na vrh strane Na dno strane

slatka_sanerka je napisao/la sledeće:

ajmo malo filosofirati o humoru....
kako ga dozivljavate, dajete, primate...

Dajem ga, dajem...bez problema Very Happy Je si ti sigurna sta si htela da pitas? Very Happy
slatka_sanerka je napisao/la sledeće:

sta je sa totalnim promasajima, a vi ste tako zeljeli nasmijati...
Wink

Nikad!!! Very Happy

_________________
Ma da svakako
 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 08, 2006 6:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e da zaboravih da kazem da ga ja ne primam to bi trebalo zene da rade Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy
shala
nego humor je bre najvaznija sporedna stvar u zivotu posle fudbala eto tako da ga opisem Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
serz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 17 Dec 2006
Poruke: 57

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 3:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja nikad ne ispričam vic do kraja,ne uspijem od smijeha..ali ljudi često imaju običaj da se smiju mojim izvalama nenamjernim, jer često lupim gluposti..a i smotana sam pa i to..hee...a ja se onda sama smijem a smijeh mi je kriza hee pa se onda svi još više smiju...to trebate čuti.. Laughing
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Naucno je dokazano da smijeh produzuje zivot, licno, mnogo dobro se osjecam poslije odgledanih smijesnih videa. Laughing Laughing
 
Zivojin Misic
Vojvoda
Vojvoda



Godine: 37

Datum registracije: 04 Sep 2005
Poruke: 4517
Mesto: Србија(Београд)

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma sme te totalno pozitivna stvar, samim tim i osobe koje imaju smisla za humor. Volim da sam u drustvu takvih ljudi. Volim da se smejem.

_________________
Општа ситуација је добра. Непријатељ се повлачи на свим линијама.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Humor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon