www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Humor
Strana prethodna  1, 2
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 12:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja za sebe mislim da imam smisla za humor. takvo je i moje društvo, zezanje na nečiji račun su uvjek prisutne, ali uvjek se pazi da se ne pređe granica da se ne bi neko uvredio. ima tu šala na razne teme, ja o Slovencima, oni meni o glupim Bosancima, pa ja kakvog na svoj račun, u glavnom svako dobije poneku porciju.


_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 2:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad cu vam ja objasniti kako ja nasmijavam ljude oko sebe. Laughing Udjem u prostoriju, onako sva ponosna, i onda negdje udarim, nesto mi padne..i tak. Mr. Green
Imam tu strasnu sposobnost da budem nevjerovatno smotana. Bas sam nevjerovatno nadarena za to. Embarassed Ali inace nemam nikakvih problema sa prihvacanjem humorna na svoj racun, i isto tako veoma cesto svojom iskrenoscu znam nasmijati ljude oko sebe. Very Happy
cesto imam neozbiljno shvacanje svega oko sebe, ali kad treba biti znam biti ozbiljna. Ps. I meni se svidja onaj vic o Flamingosima. :toothy7:

_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa za mene su rekli da sam duhovita e pa valjda jesam Nije bed sala na svoj ili tudi racun-uvijek sam za Najvise sam se u zadnje vrijeme zblamirala kad sam ispricala vic o arapu u imigracijskom uredu u drustvu za okladu i dobila cugu ha ha drugi dan sam ispricala o fati vic i pritom sam ja jedina bila koja se smijala jer ga nitko drugi nije skuzio Razz

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
sladja92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Dec 2006
Poruke: 6

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kontam da bez humora i za*ebancije,zivot mi bio mnogo los..ustvari ko ne voli humor taj ni nema zivot.
 
NekiLudi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 55

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 25, 2006 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

humor te drzi kroz zivot kad ti je tesko..
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 26, 2006 10:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja i ne znam bas da pricam viceve, ali ponekad umem da ubodem, cak i ako mi to nije bio cilj.
 
komina
Upozorenja: 4 od 3
Upozorenja: 4 od 3



Godine: 115

Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 2560
Mesto: Tamo gdje je nebo, tamo gdje su zvijezede, tamo gdje je Sunce bez oblaka..............

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 04, 2007 1:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidis to ti je dobro pitanje. Meni se to jos nije desilo da se niko ne smije nekom vicu ili sali, jer svaki vic ili sala se trebaju znat ispricat nije svako za pricanje viceva. Isto treba znati odabrati vic za svaku priliku, to je kao da na maturu obuces trenerku, ne ide jel tako. E tako je i sa vecevima.

_________________
registrujte se...vas ništa ne košta, a meni će dobro doći...hvala
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Humor Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2
Strana 2 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon