www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zavist....
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:16 pm    Naslov poruke: Zavist.... Na vrh strane Na dno strane

......sve što trebam ,u životu, je zavist....



zavist je najveci pokretac zapadne civilizacije...radi nje smo sišli sa grana...
da li ste zavidni...godi li vam , kad vam zavide...mislite li da je moja misao točna?
pričajte mi o zavisti...


 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zavidim ti što si mlađa i ljepša od mene!

Ova gore rečenica pokazuje kako je lako do zavisti doći i da je svatko može imati. Pokretač - da, ali OK dok se ne počne ići preko leševa.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma zavist je sastavni deo coveka Very Happy
zavistan sam zato sto aureliano zna moj ip a ja ne znam njegov Razz

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 7:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikada nikom ne zavidim,uvek sam srecan ako neko ima vise od mene znaci da ga oce,....to sto mene necce nema veze s njim tako da nikada nikom ne zavidim,....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
bredi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 01 Sep 2006
Poruke: 90

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 3:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavist je dobra samo ako je umerena.ima ljudi koji su bolesno zavisni...
 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 12, 2006 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zavidim nikome jer znam da će uvijek biti boljih i lošijih od mene i to ne mogu promjeniti.

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
lambi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Dec 2006
Poruke: 18
Mesto: Trebinje - Banja Luka

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 15, 2006 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

posto sam ja solidan u skoli ima jedan ucenik u mom razredu kome to smeta i sve se vise trudi da me dostigne sto mu i uspijeva pa tako mogu reci da je zavist dobra osobina ali ne u svakoj situaciji

_________________
Misli glavom,slusaj SRCE!!!
 
Destiny_
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 28

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 18, 2006 2:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zavidim nikome, to mi je najgora osobina ljudska. Danas je na zalost previse ljudi koji su zavidni i zbog toga je sve manje iskrenih prijateljstava i ljudi sa kojima mozes imati iskren odnos.
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 19, 2006 7:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne zavidim ljudima, čak sam sretna kad netko ima i drago mi je zbog toga.
Samo ne znam bas kako jedan negativan osjecaj moze izroditi ista pozitivno. U kojem nas to smjeru zavist pokrece? Kad su ljudi zavidni, obično imaju želju za uništavanjem tuđeg, direktnim ili indirektnim (npr. ogovaranje u drustvu)ili otimanjem tuđeg.
Mislim da se rjeđe u nekome javlja zelja za postizanjem istog uspjeha vlastitim radom ili trudom.

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Celik19
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Sep 2006
Poruke: 77

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zavist covjeka dovodi do propasti... jer kad se nekomu zavidi onda na sve moguce nacine pokusava da da dobije to nesto sto trenutno nema. Sredstva nisu uvjek adekvatna Wink Wink Wink
 
Ugard
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 73

Datum registracije: 09 Nov 2006
Poruke: 123
Mesto: Cincinnati

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 20, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Blago onima koji nikada i nikome nisu bili zavidni, iskreno , volio bih da sam u toj kategoriji savrsenih. Wink Wink
 
mistik29
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 47

Datum registracije: 30 Sep 2005
Poruke: 7173
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 21, 2006 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

fućka mi se živo... nemam razloga biti zavidan... niti se opterećujem zapadnom civilizacijom... samo želim slobodno disati pod ovim plavim nebom Wink

_________________
JoŠ PoSToJe iSTiNe KoJe VoLe BoLJeTi
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Zavist.... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon