www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Svi satovi svemira žure a mi imamo vremena...
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 9:58 pm    Naslov poruke: Svi satovi svemira žure a mi imamo vremena... Na vrh strane Na dno strane

...puna kapa...

tik, tak, tik, tak, tik tak...

Kad bi mogli nekad zaustaviti vrijeme, ili ga usporiti bar, kad smo s onim koje volimo, kad nam je ugodno i lijepo...

"Usporavate" li vrijeme kad poželite? Produžujete li sebi vrijeme kad vam je ugodno nauštrb nečega što vam je manje važno ili ste uvijek u trci i nemate vremena za lijepo?
Prolazi li život kraj vas u utrci za novcem ili ponekad propustite tu utrku i gledate je s nekim do kog vam je stalo?

Kad je kod mene ono "nas dvoje - stara klapa" onda se iskljucim iz te utrke, odem u stranu, pokrijem satove velom ignorancije i rijeka tijeka vremena tad za nas staje.



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 10:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ponekad ne znam reagirati na uvredu, sjetim se pravog odgovora tek slijedeći dan, kada je prekasno. I tada kažem eh da mi je vratiti vrijeme... Evil or Very Mad

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Crno i zlatno je napisao/la sledeće:
Ja ponekad ne znam reagirati na uvredu, sjetim se pravog odgovora tek slijedeći dan, kada je prekasno. I tada kažem eh da mi je vratiti vrijeme... Evil or Very Mad

Ja sam tu mislio na neke sasvim ljepse stvari.
Ovaj topik bi se dobrim dijelom trebao razumjeti kao "usporite vrijeme kad ste s nekim do kog vam je stalo".
(Ili. Balasevicevski receno, iz iste pjesme: "Spusti svetla, oduzmi gas, smesnih stvari se bojimo...")
Dat cu primjer:
Ti si sa svojim dragim cijelo poslijepodne ali u 6 sati imas neki sastancic, neku obavezicu, nesto sto te bas i nece unistiti ako ne posjetis ali mozda bi mogla na neki nacin profitirati. Sada je recimo 4 i 30, imas jos sat i pol, znas da ti od tvojeg stana do Jelacic placa treba 30-ak minuta tramvajem broj 14. Sto znaci da imas jos sat vremena da budes s njim a toliko vam je lijepo. Odjednom pozelis da taj sat duze traje, ali k vragu bas prije 2 dana si ugovorila taj meeting i sad ne mozes to vise odgoditi. I onda si mislis o dvije opcije:
- svijetla opcija: pustis da svi satovi svemira jure i ostajes s njim
- tamna opcija: pustis se ritmu satova svemira i ides na taj sastanak

Montipajtonovski, always look at the bright side of life, ja bih rekao, ali ja nisam ti...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
budidobar
Upozorenja: 1 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 18 Avg 2004
Poruke: 3354

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma da..najgore je od svega sto se nekada u tom meraku zaboravim...pa mi je kasnije sve teze naviti sat danasnjice...ali..

da..desi se da ga bacim o zemlju i zgazim..i nakon nekog vremena ponovo pribavim novi sat za otkucavanje vremena..kosta sve to , ali..sta je danas bez cene ? i nasi najblizi na neki nacin nisu bez trzisne vrednosti..strasno

_________________
....zelja je samo moja. da ne bude zabune..lepo vreme i dobro zezenje na sajtu.
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 2:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ti si vidim shvatio sto sam htio reci!

No, hoces li jednom zazaliti za time? Vjerujem da hoces...

Ja sam se naucio nesto jednom na vlastitoj gresci (trebao bih reci da se jos uvijek ucim). Kad pogledam unazad - koliko sam samo vrijednog vremena propustio kroz prste a mogao sam ga ljepse, ugodnije, bolje provesti.

Koliko vrijedi sat mojeg zivota - 20 dolara, 30 Eura, 35 Franaka, 100 kuna, 500 dinara? Ili bilo sto od toga konvertitano u 16 osmjeha, 4 igrice s mojom klinkom, 25 poljubaca s dragom, 40 skakljanja ili dvije masaze?

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:

Ti si sa svojim dragim cijelo poslijepodne ali u 6 sati imas neki sastancic, neku obavezicu, nesto sto te bas i nece unistiti ako ne posjetis ali mozda bi mogla na neki nacin profitirati. Sada je recimo 4 i 30, imas jos sat i pol, znas da ti od tvojeg stana do Jelacic placa treba 30-ak minuta tramvajem broj 14. Sto znaci da imas jos sat vremena da budes s njim a toliko vam je lijepo. Odjednom pozelis da taj sat duze traje, ali k vragu bas prije 2 dana si ugovorila taj meeting i sad ne mozes to vise odgoditi. I onda si mislis o dvije opcije:
- svijetla opcija: pustis da svi satovi svemira jure i ostajes s njim
- tamna opcija: pustis se ritmu satova svemira i ides na taj sastanak

Montipajtonovski, always look at the bright side of life, ja bih rekao, ali ja nisam ti...


to mi se dogodilo milijun puta Evil or Very Mad

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I nemoj mi reci da uvijek izaberes tamnu opciju Sad

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
I nemoj mi reci da uvijek izaberes tamnu opciju Sad


kako kad Wink neki sastanci su neodgodivi

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
iiivan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 06 Feb 2007
Poruke: 136
Mesto: Beograd

saudiarabia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a jeste malo bezvezno pitanje, razmisi malo, ko zuri? gde zuri?
 
slatka_sanerka
Anđeo s greškom
<b>Anđeo s greškom</b>





Datum registracije: 24 Nov 2005
Poruke: 24591
Mesto: *tamo pokraj Miljacke*grada cevapa, viceva, ubica, muja i sulja, al i rokera, oskarovca, nobelovaca

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 3:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma svi mi realno nedje zurimo , a ni sami ne znamo cemu to, ja bih fakat voljela doziviti jedan dana da mi nije u brzinama i provesti ga bez imalo hile
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 10, 2007 4:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma uvijek ću naći neku ,,zlatnu sredinu,,.Ako sam baš ugovorila taj sastanak a znam da neću moći poslije opet - što sad? Otići ću, završiti to, nek ide do... Poslije se opet mogu vidjeti sa dragom osobom i bit duže sa njom. Ne volim da žurim, da mi nešto stoji za vratom. Dješava mi se i to volim onda završiti, pa onda uživati.
 
gagily
Banovan!

***UvEk U pOkReTu***
***UvEk U pOkReTu***





Datum registracije: 03 Feb 2007
Poruke: 11546

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 19, 2007 10:40 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najvise volim kada iskljucim taj sat tada sam sretan i lepo mi je.
(CITANJE AURELIANOVIH PORUKA JE ISKLJUCIVO NA VASU VLASTITU ODGOVORNOST!)
prihvatam odgovornost.

_________________
sudbina ili hir

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Filozofija ~ -> Svi satovi svemira žure a mi imamo vremena... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon