www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus?
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
malaplavano1
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 30 Apr 2006
Poruke: 624
Mesto: Osijek

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 05, 2006 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pobacila bih

 
semidelux
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 05 Dec 2006
Poruke: 264
Mesto: NS

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 12:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ajoj, razmisljala sam puno puta na ovu temu...
i ne znam...
konsultovala bih se prvo sa roditeljima, s obzirom da sam josh uvek pod njihovim krovom...i da zavisim od njih..
znam sad, reci cete da je to u pitanju moje zdravlje i da ja odlucujem o tome, ali najverovatnije bih pobacila.

suvise sam ambiciozna kada je tema o skoli i karijeri...tako da.
ima vremena. znam da je opasno.
 
Maychelle
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Dec 2006
Poruke: 45

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ako je otac mog deteta neko sa kojim sam bila ono jedno vece onda se ne bi udala, ali ako sam sa ocem mog deteta u dugoj vezi onda bi...a i kad sam dopustila da ostanem trudna, zasto da ne snosim posledice? Rolling Eyes
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

S momkom sam godinu i par mjeseci, volimo se, imamo iznad 25 godina, u vezi nam je lijepo... udala bi se.
Da imam ispod 18, vjerojatno bi pobacila (ali do 18.sam jos bila djevica Embarassed ) Ipak to bi sve najvise ovisilo o tome u kakvom sam odnosu s ocem svog djeteta. Ako je to nesto povrsno, bezveze, kratko ili nije 'ono pravo', nikad se ne bi udala, ali svakako bi zadrzala dijete.

Danas mi je pobacaj nezamisliva opcija. Voljela bih to dijete najvise na svijetu i sve bih mu pruzila!

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
nevena_sh
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 36

Datum registracije: 18 Okt 2005
Poruke: 477
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

u ovim godinama verovatno bih abortirala... a za 3-4 nikako! New Spiral
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stupila bi u brak zbog djeteta. Ne dolazi u obzir nikakav abortus niti vanbračno odgajanje. Dite triba imati oca i majku uza sebe koji če mu pružit svu ljubav.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 4:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hey, u danasnjoj medicini ima mogucnosti da se nezeljena trudnoca zaobidje! (Ne mislim na abortus!). A ako se i pored svega dogodi, tu odluku moraju oboje da donesu... Setetu je potrebno da ima i oca i majku, ali mu nista ne poamze ako ima roditelje koji su vencani a ne znaju sta traze sa onim drugim!!! Ta deca mnogo vise pate, nego ona koja vide oca samo 1-2 puta nedeljno...
 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 6:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto znam jeste da ne bih abortirala. Karijera se moze graditi i sa detetom. A to da li bih se udala ili ne - pojme nemam. Znam sigurno da ne bih radila nista na silu, ali ako bi dete ubrzalo vec nesto sto je planirano da se dogodi - onda ok.

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa i ja mislim, nakon svih preparata, zasto bi uopste doslo do trudnoce?

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
Vampirela
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Avg 2006
Poruke: 454
Mesto: Tamo gdje je on...

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve zavisi sa kim bi zatrudnila. nikada se ne bi udala za nekoga koga ne volim pa da imam 10 djece sa njim. i nikada nebi lovila frajera na taj nacin, jer mi ne treba da mi on ostatak zivota prebacuje da se ozenio sa mnom samo zato sto sam bila trudna. (vjerujte mi, znam dosta slucajeva u kojima se vec poslije nekoliko mjeseci braka upravo to desi).
radije cu odgajati dijete sama nego u svakakvom braku.
ali ako bi to bio covjek kojeg volim i ako to i on stvarno zeli...onda bi se udala

_________________
LJubav je jedina stvar na svijetu koju ne treba objasnjavati i kojoj ne treba traziti razlog!
 
genius25
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 43

Datum registracije: 28 Sep 2005
Poruke: 908

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 9:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nismo u srednjem vjeku pa nema potrebe za udaju Nije lako biti samohrana majka ali ima ih kojima to uspjeva i ja im mogu samo reci samo naprijed drzim fige

_________________
...Da sam žirafa i da mi netko kaže da sam zmija,ja bih ipak znao da sam ŽIRAFA.....
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 5:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne bi se udala,nije obavezno koliko znam...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  sledeća
Strana 1 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon