www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus?
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^Za koji korak? Confused Pitanje je udaja ili abortus, ne razumem odgovor "sto da ne" Rolling Eyes


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 8:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

korak = radjanje (udaja) sta ti nije jasno? Rolling Eyes

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 9:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa to moze i da se napise, ako procitas svoj prethodni odgovor videces da i nije bas tako zvucalo, moze biti i da si spremna na korak - abortus Wink

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 39

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 9:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa cim sam napisala "ako se vole i ako su spremni za sledeci korak" sigurno nisam mislila na abortus Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nikad se ne zna, ima nas raznih Wink a nije tesko ni napisati, ipak je ovo forum Very Happy

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 12, 2008 12:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, ne može se desiti ništa slučajno. A i svoje telo bih dala samo nekome koga volim, i sa kim bih poželela provesti svoj život. Postoje tabletice i zaštita kako do toga ne bi došlo. A naravno, kao što rekoh, ne bi mi se moglo desiti sličajno, već sa voljenom osobom u braku, s' toga između ova 2 naravno udaja. A devojke koje to urade sa dečkom ili u vezi, ako smatraju da ta osoba nije za njih, pametnije abortus. Ne vidim se ni u jednoj situaciji. Wink Dete je nešto što se nikako ne treba desiti, već ga treba želeti i biti siguran u tu odluku, jer nije mala stvar postati roditelj.
 
MaikoDoll
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 20 Apr 2008
Poruke: 51
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 15, 2008 6:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmisljala sam puno o tome, i koliko god da sam nezrela i nespremna za tako nesto (imam 22 godine Mr. Green ) ne bih abortirala, jer postoji toliko rizika, a i abortus je po meni ubistvo... Deca su svrha zivota svakog coveka (barem ja tako mislim), pa ako se i desilo, nista strasno... snasla bih se, sa ili bez pomoci oca...

_________________
Nije srce kamen da izdrzi plamen... plamen stare ljubavi, daj popusti malo, volim te budalo, jer smo isti ja i ti...
 
hetaira
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 28 Jul 2008
Poruke: 676
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dijete je velika odgovornost i samim njegovim dolaskom na svijet sve se mijenja. pitanje je da li je cura spremna da prihvati te promjene?Ukoliko je mlada i sa milion planova u glavi,bez obzira sa kakvom osobom bila ne preostaje joj drugi izbor. Ja sam za abortus.

_________________
..THE WORLD IS MINE...
 
Tvoj_neko
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Dec 2007
Poruke: 60
Mesto: ispod njegovih usana...

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 30, 2008 4:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja mama je imala 17 kada je zatrudnela, 18 kada me je rodila. nije abortirala. da je mislila samo na sebe i svoj zivot, ja se nikada ne bih rodila. ipak, ona mi je poklonila neshto najvrednije- zivot. to je neshto najlepshe shto osoba moze da uradi. ona je moj zivot stvorila- ja njen ulepshala. i zato, da zatrudnim sada, bez razmishljanja bih rodila to dete.


napisala sam jednu pesmu, mislim da odgovara ovoj temi, pa cu da je ispishem


MAMI

Nemoj, mama, ne chini to
ja volim te iako nikada
tvoje lice nisam video
Molim te, mama, pruzi mi
taj veliki trenutak presveti
svu tu lepotu pokazi mi
dete sam tvoje...
Obecavam, obecavam
bicu najbolji dechko na svetu
uchinicu sve!
Mama, ne ubijaj me
Zar ne zelish da chujesh moj glas
kad prvi put izgovorim
"mama"
dozvoli mi da te vidim...

Kada me spuste na tvoje grudi
oseticesh ljubav svu
i mozda tek tad shvatish
da tvoj deo je tu,
u mojim ochima, u pogledu

Dal' te je sramota mene?
Ja sam tvoja sreca,
a ne suza!
Tvoja ljubav najveca!

Moze li iko ishta loshe reci
i naci tugu u chistoj sreci?
Od Boga sam, ne od Djavola,
zato chuvaj me
zemlji ne spushaj me
nebu ne pushtaj me
Mesto mi je u tvom naruchju,
u pogledu neznom tvom
mesto mi je, mama,
na svetu ovom

Tvoj sam deo, tvoja sreca,
tvoja dusha, tvoj zivot,
tvoja radost najveca,
dete ni za shta krivo,
tvoj sam sin...
Pokloni mi svoje pesme,
zagrljaje dobre majke,
poljupce pred spavanje,
prichaj mi bajke
Vodi me po mesechini,
da letimo zajedno
mama, tvoj sam sin!
Ti i ja smo jedno!
Mama, ja zelim svetlost da ugledam
plashim se, mama, mraka jezivog
zagrli me, mama,
ne pevaj uspavanku,
ne uspavljuj sina nerodjenog

Ne zelim da spavam vechno,
a probudio se nisam josh
mama, zeljan sam
onog shto osetio nisam
ne zelim ostati sam
izgubljen u tvom kajanju
nedozivljen...
mama, ne chini to,
ne ubijaj me
bicu dobar
Mama, rodi me!



[Edit by škorpijica: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 2:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pobacila bi.
Jer šta će mi dite ako mu ne mogu pružit stambenu, financijsku sigurnost... Rolling Eyes

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 5:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa da mi se sada to desi,sa nepunih 17 godina(punim novembra),abortirala bih...mislim da tu nema nista nejasno.
Sta cu ja,maltene se ni ja nisam,sto se kaze,odbila od sise...
mogla bih ja sve to,volim decu vise nego ista na svetu i jedva ih cekam,najvise od svih stvari u zivotu,ali sada,ne.

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 14, 2008 9:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokušat ću odgovoriti a da ne zvučim surovo i egoistički, te da me ne skužite kak ne treba. A fakat me i ne dotiče, netko je već jednom rekao da je ljubav za mene kao poslovni ugovor Mr. Green bah, bah

Elem, jako volim djecu, igrat se s njima, pomatrati ih i pomagati. Pogotovu otkad sam radila jedan projekat za UNICEF etc.. Ali kad bih došla u ovu situaciju, abortirala bih, voljela ja tog tipa ili ne, htio on to ili ne. Surovo jest, ali samo je jedan razlog tomu - niti sam spremna, financijski čak i jesam, ali svakako drugačije nisam. A mislim da nikad neću ni bit, jer smatram da ( evo ga sad će surovi dio ) svomu tom djetetu ne mogu upuhavat život samo ljubavlju... Dakako da mogu, to je ono najbitnije i najpotrebnije, ali ne bih si dozvolila da ga odgajam izmedju tisuću sastanaka za tjedan, večera i partija vikendom do jutra, zatim izmedju putovanja s jednog djela svijeta na drugi dio te.. bla, bla,bla. Znači, potrebno je ono neko vrijeme koje ja nemam.
Jednostavno nemam, sama sam to htjela i tak mi sad paše.
To mi je odgovor. Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Slucajna trudnoca, sledi udaja ili abortus? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  sledeća
Strana 11 od 13

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon